Jump to content
Dogomania

Walentyna-już bezpieczna w BDT, ale nie ma nic!!! Zbiera na badania i leki!!!


Recommended Posts

Pani Kasiu mam pytanko,możliwe że będę mieć dojście do leków neurologicznych, co z ludzkich leków przydałoby się Walerci i innym dziadulkom na poprawę funkcjonowania ich łepetynek? Moje biorą Cavinton ale już wiem, że takiego w szpitalu nie mają. Co jeszcze można podawać bo ja się nie znam:/

Link to comment
Share on other sites

za bardzo w tej chwili [B]z ludzkich neurologicznych nic mi nie przychodzi do głowy, [/B]
bo niby jest taki ten ludzki odpowiednik (inna substancja czynna, podobne działanie) karsivanu ale ten ludzki akurat ma dla zwierzaków za duże skutki uboczne, szarpie trzustkę i inne więc w sumie odpada. więc chyba nic :)


A nasza Bizonka wcale nie jest taka obojetna jak rozmawiałyśmy zanim jeszcze przyjechała, szczególnie rano ma sporo energii, wtedy najbardziej lubi się bawić i nawet głośno szczeka grubinka w czasie zabawy, jest w ogóle bardzo bystra i pogodna - psinka marzenie

Link to comment
Share on other sites

To w takim razie będę próbowała aptekę szpitalną"obrobić" z wątrobowych leków:)
A tymczasem zapraszam na wyprzedażowy bazarek po części dla Bizonki:[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246286-Wyprzeda%C5%BC-50-lub-kupujesz-za-ile-chcesz-%29Dla-Zahira-i-Walentyny-do23-08-13do20-00?p=21200807#post21200807[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ja z kolei mam po Sułtanku następujące rzeczy:
Encorton (jakoś tak połowa)
Pabi-Dexamethason (prawie wszystko)
Cipronex (7 tabletek)
Urosept (to niebieskie - zostały 4 tabletki)
Uromaxin (to różowe - bez dwóch tabletek)
Ubretid (to białe - zostało 6 tabletek)
Digoxin (b. dużo)

Czy coś z tego by Ci się przydało?

[IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/P1170414_zps31174e19.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

cipronex, urosept i uromaxin dla niewidomego Marcelka z przewlekłymi infekcjami pęcherza
[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/p200x200/1098185_404821846290506_70291273_n.jpg[/IMG]

jak już sobie tak z fotkami rozmawiamy :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']Ja z kolei mam po Sułtanku następujące rzeczy:
Encorton (jakoś tak połowa)
Pabi-Dexamethason (prawie wszystko)
Cipronex (7 tabletek)
Urosept (to niebieskie - zostały 4 tabletki)
Uromaxin (to różowe - bez dwóch tabletek)
Ubretid (to białe - zostało 6 tabletek)
Digoxin (b. dużo)

Czy coś z tego by Ci się przydało?

[IMG]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/P1170414_zps31174e19.jpg[/IMG][/QUOTE]

To Zosiu kiedy mogę wpaść po darowizny?:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']To Zosiu kiedy mogę wpaść po darowizny?:D[/QUOTE]

Mam tylko jeszcze 2 kocyki i troszkę karmy wątrobowej.
Może jeszcze uda mi się coś uzbierać.
A może spotkamy się w schronisku (muszę wykorzystać resztki wolniejszego czasu, bo od września powoli zacznie się znowu młyn...).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']Mam tylko jeszcze 2 kocyki i troszkę karmy wątrobowej.
Może jeszcze uda mi się coś uzbierać.
A może spotkamy się w schronisku (muszę wykorzystać resztki wolniejszego czasu, bo od września powoli zacznie się znowu młyn...).[/QUOTE]

W ten weekend załapałam fuchę więc jestem w schronie 7-15, a jak w następny to nie wiem - przydałoby się w koncu gdzieś z moimi kanaliami pojechać:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']To proszę o oknyakt jak ktoś będzie jechał podam trochę maneli.I mam karmę Royala dla psów małych .Przyda się też?[/QUOTE]

Mój znajomy wybiera się 26.08, w weekend przed będę zbierała dary dla bizonki - mogłabym wpaść w pt wieczorem lub w sob.

A tymczasem Bizonce wpadło 65zł z bazarku:[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245766-Znajdziesz-tu-wszystko-%29-Dla-Viki-Zahira-Walentyny-do-9-08-13-do-godz-20/page6[/url]

Pani Kasiu proszę podać mi nr konta, gdzieś go miałam ale chyba mi się zapodział:/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Mój znajomy wybiera się 26.08, w weekend przed będę zbierała dary dla bizonki - mogłabym wpaść w pt wieczorem lub w sob.
[/QUOTE]

czy przypadkiem weekend "przed" właśnie wczoraj się nie zakończył:hmmmm:



aaa.. teraz zajarzyłam to ten sam weekend tylko wcześniejsza jego część:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']To proszę o oknyakt jak ktoś będzie jechał podam trochę maneli.I mam karmę Royala dla psów małych .Przyda się też?[/QUOTE]


porządna karma zawsze się u nas przyda :)

choć to się tak może nie wydaje to na nasze stadko potrzeba rocznie ok. 2,5-3 tony jedzonka licząc po ok. 400 gramm dziennie na pieska :)

Edited by kikou
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']porządna karma zawsze się u nas przyda :)

choć to się tak może nie wydaje to na nasze stadko potrzeba rocznie ok. 2,5-3 tony jedzonka licząc po ok. 400 gramm dziennie na pieska :)[/QUOTE]
Faktycznie , niezła ilość.Człowiek nawet sobie nie wyobraża,że tyle karmu idzie.
sunia2000, można do mnie wpaść albo ja mogę podrzucić manele.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Faktycznie , niezła ilość.Człowiek nawet sobie nie wyobraża,że tyle karmu idzie.
sunia2000, można do mnie wpaść albo ja mogę podrzucić manele.[/QUOTE]

Będę jechała do Zosi na sępolno to mam po drodze, tylko jeszcze nie wiem na kiedy uda mi się pożyczyć samochód.Będę się starała w pt wieczorem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...