Jump to content
Dogomania

Walentyna-już bezpieczna w BDT, ale nie ma nic!!! Zbiera na badania i leki!!!


Recommended Posts

Na dzień dzisiejszy uzbierałyśmy z bazarku na Fb dla Wali i Jej towarzyszek Starowinek 381zł. Czekamy jeszcze na jedną wpłatę w wys. 35zł i możemy przesyłać pieniążki. (Mam nadzieję sunia2000, że nic nie pomyliłam?;))

edit. Oczywiście, że się pomyliłam:oops:, bo wpłat jest 381zł ale trzeba odjąć za 1 przesyłkę 6zł. Pozostaje więc [B]375zł[/B] na dzień dzisiejszy. Przepraszam za pomyłkę....

Edited by Kama202
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kama202']Na dzień dzisiejszy uzbierałyśmy z bazarku na Fb dla Wali i Jej towarzyszek Starowinek 381zł. Czekamy jeszcze na jedną wpłatę w wys. 35zł i możemy przesyłać pieniążki. (Mam nadzieję sunia2000, że nic nie pomyliłam?;))

edit. Oczywiście, że się pomyliłam:oops:, bo wpłat jest 381zł ale trzeba odjąć za 1 przesyłkę 6zł. Pozostaje więc [B]375zł[/B] na dzień dzisiejszy. Przepraszam za pomyłkę....[/QUOTE]

Dotarła ostatnia wpłata z bazarku, więc całośc już przelałam babciom:)

Link to comment
Share on other sites

Potwierdź, proszę kikou wpłatę 410zł:lol:. Dzięki sunia2000 za współprowadzenie bazarku:loveu:. Bazarek nie zostanie zamknięty, po potwierdzeniu otrzymania wszystkich przesyłek- wykasujemy posty. Posłuży on w przyszłości zwierzakom dogomaniackim (sunia2000 będzie go moderowała).[quote name='sunia2000']Dotarła ostatnia wpłata z bazarku, więc całośc już przelałam babciom:)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

otrzymaliśmy przelew dla suniek, dziękuję bardzo, aż nie wiem co powiedzieć, jestem bardzo szczęśliwa że ostatnio tak nas wspieracie, to olbrzymia pomoc...
straaaaasznie dziękujemy za kolejny bazareczek...
(a ja mam więcej szczęścia niż jakbym w totka wygrała, nie dość że same najsłodsze psinki do mnie trafiają to jeszcze tyle wspaniałych osób o nas pamięta)
a grubaśna Wala w dobrej formie pozdrawia Cioteczki
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0ed93c0e1ce4f219.html"][IMG]http://images63.fotosik.pl/226/0ed93c0e1ce4f219gen.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Potwierdź, kikou wpłatę 410zł[quote name='Kama202']Potwierdź, proszę kikou wpłatę 410zł:lol:. Dzięki sunia2000 za współprowadzenie bazarku:loveu:. Bazarek nie zostanie zamknięty, po potwierdzeniu otrzymania wszystkich przesyłek- wykasujemy posty. Posłuży on w przyszłości zwierzakom dogomaniackim (sunia2000 będzie go moderowała).[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikou']otrzymaliśmy przelew dla suniek, dziękuję bardzo, aż nie wiem co powiedzieć, jestem bardzo szczęśliwa że ostatnio tak nas wspieracie, to olbrzymia pomoc...
.............
[/QUOTE]

ponieważ ostatnim razem nie wyraziłam sie dość precyzyjnie to się poprawiam :)

POTWIERDZAM, ŻE OTRZYMALIŚMY PRZELEW 410,-ZA BAZAREK NA FACEBOOKU DLA WALI, LILIANKI I FIGUNI ORGANIZOWANY PRZEZ WSPANIAŁEGO DOBREGO DUSZKA!!

:iloveyou::iloveyou:[COLOR=#ff0000][B]BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA TĘ POMOC!!![/B][/COLOR]:iloveyou::iloveyou:

Edited by kikou
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']A czy ode mnie wpłata z bazarku na staruszki doszła?[/QUOTE]
mam nadzieję, ze już to potwierdzałam ale jeśli nie to oczywiście tak i serdecznie za tę pomoc dziękujemy!!

[quote name='beka']Wysłąłąm grosik dla Walentynki[/QUOTE]
Wala otrzymała też przekaz od Beki - najpiękniej dziękujemy!!

a sama dziewuszka w dobrej formie, odpukać, tylko ciut włoski jej podrosły...
Wala jest taką "miastową" psinką, bardzo przyjazną grzeczną i zrównoważoną, bardzo lubi chodzić na smyczy stała się więc ostatnio ulubioną towarzyszką spacerków 5letniej dziewczynki
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/41314dd91fdee9a2.html"][IMG]http://images65.fotosik.pl/292/41314dd91fdee9a2gen.jpg[/IMG][/URL]

Edited by kikou
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...