Jump to content
Dogomania

Dług w lecznicy 5.900 zł,błagam o pomoc,Osoba od 40 lat pomagajaca zwierzetom teraz sama potrzebuje pomocy.


DORA1020

Recommended Posts

Dnia 2.07.2018 o 08:55, DORA1020 napisał:

Ta kicia mała ma juz dom:)

dwie burasie równiez:)

nadal z małych kotkow na dom czeka druga szylkrecia i biało-czarne malenstwo

Nie zauważyłam tego wpisu, bardzo się cieszę, że maluszki już w swoich domkach :)

3 godziny temu, DORA1020 napisał:

Terra prosze ogłos tą koteczke

to ok.10 miesięczna koteczka,miziaczek,odpchlona,odrobaczona,wysterylizowana,zaszczepiona.

numer tel  do ali123...................695 529 231

Kicia u mnie jest Bezą:

https://www.olx.pl/oferta/beza-mloda-ok-10-miesieczna-koteczka-szuka-domu-CID103-IDww7e1.html

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, terra napisał:

omg!, to się nigdy nie skończy, 15 małych kotów,

 

Już znalazłam dzieci burej koteczki, ona też już jest na wątku, to Jadzia, u mnie ma ogłoszenie jako Mięta.

Poprzednie zdjęcia były en face i nie było widać tych rudych znaczeń.

https://www.olx.pl/oferta/mieta-mloda-bura-koteczka-czeka-na-dom-CID103-IDwfWTt.html

Ogloszenie wyroznilam na miesiąc.  15 kotków do zoopiekowania to strasznie dużo.:( :(  Już nawet nie wiem co napisać. :( 

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje terra:),dziekuje Ingrid:)

byc moze ta kobieta przesadziła z ilościa,ale napewno jest ich duzo

napisałam o tym na szczebrzeszyniakach

takze o tym,ze juz wysiadam,jeszcze dobrze nie pomoge jednym ,juz sa kolejne:(

a przeciez jestem tutaj sama,

juz nawet nie chce mi sie pisac

dziekuje bardzo,ze pomagacie:) nie wiem co bym bez Was zrobiła

Link to comment
Share on other sites

Dora :( wiem że ciężko Ci przejść obojętnie wokół żadnego zwierzaka w potrzebie, ale sama to pękniesz chyba... :(
Oczywiście jak będziesz mieć jakieś zdjęcia, to wrzuć, ogłosić koty zawsze można, no ale... :( Nie obwiniaj się, jeżeli się nie uda pomóc. Wiem, że angażujesz się w pomoc cała sobą, sama mam podobnie, ale czasem chyba trzeba umieć się zdystansować.

to chyba najgorszy rok dla kotów i psów... moja koleżanka, zakocona totalnie, znalazła ostatnio takiego kota - był w tak opłakanym stanie, że nie wiedziała, czy kotuś wyjdzie z tego... wykastrowała go na własny koszt (a jest moją rówieśnicą, więc też się nie przelewa), wyleczyła... szuka mu domku... ale to kropla w morzu... sama ma nadwyżkę kotów u siebie, ciągle też ktoś jej podrzuca nowe... https://www.olx.pl/oferta/sliczny-grafitowy-kotek-jak-z-reklamy-whiskasa-szuka-domu-CID103-IDwDmtb.html - straszne.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ingrid44 napisał:

Wyroznilam ogłoszenie koteczka o którym napisała Tysia. Twoja koleżanka to Anioł. Koteczek jest prześliczny, niech mu sie poszczęści. 

Dziękuję :) <3 Koteczkowi się udało, bo akurat koleżanka ma wakacje studenckie i przybyła z większego miasta do rodziców... i znalazła kolejnego kota. A ona ma same takie odratowane, każdy kolejny to awantura w domu... sama dla swoich kotków wybudowała ogromny drapak, dokarmia bezodmniaki, nieraz nie śpi po nocach, bo jakiś kot nie przyszedł na stołówkę, więc idzie go szukać... ogólnie mega kociara. No ale zostawić tego nie może. Bardzo zaskoczyłaś mnie wyróżnieniem, dziękuję raz jeszcze :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...