Jump to content
Dogomania

Młodziutka sunia pola MA DOM U PANA MACKA DZIEKI LALUNIE!!


AniaB

Recommended Posts

Ta 18-miesięczna sunia została jakiś czas temu - około pół roku lub wiecej zabrana z interwencji z jednego z ostródzkich osiedli...prawdopodobnie z rodziny patologicznej..
Przebywa obecnie w ciasnej klatce w schronisku w Ostródzie..
Ma na imie Pola:loveu:
Czy Polcia nie jest słodziutka?

[IMG]http://img413.imageshack.us/img413/8774/imgp0311csn6.jpg[/IMG]

Nie jestem pewna, ale ta cała akcja z zabraniem jej do schronu byla chyba całkiem przypadkowa, bo pracownicy schroniska przyjechali po innego psa i zabrali wtedy też właśnie i ją...

[IMG]http://img212.imageshack.us/img212/9060/imgp0312cpo0.jpg[/IMG]

[IMG]http://img59.imageshack.us/img59/4268/imgp0313csm8.jpg[/IMG]

Pola bardzo potrzebuje domu!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 537
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[COLOR=Red]Kupię psa w typie polskiego owczarka nizinnego, mającego maxymalnie 1 rok i sięgającego max do kolan. Jestesm w stanie dać za niego do 100zł. Jeśli ktoś ma do wydania lub do sprzedaży takiego właśnie jak w powyższym opisie pieska proszę pisać na maila [email][email protected][/email] lub dzwonić na numer 692427683[COLOR=Black]
Moze warto pokazac ?
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ja z określaniem "na oko" zawsze mam problem, ale postaram się jakoś ;)

Pola jest mały pieskiem, sięga plus minu do pół łydki....

co do wagi...hmmm...myślę, że waży może z 5-8 kg (wiem...duża rozpiętośc, ale ja zawsze psy wyszczuplałam więc teraz biorę poprawkę)...

jest takim smuteczkiem na tym wybiegu...nie szczeka, nie rzuca się w oczy...przemyka gdzies ...pojawia się, ale nie nachalnie...nie skacze na siatkę...taka bidulinka...

Link to comment
Share on other sites

Jutro dam ja do obejrzenia tej pani. Mam nadzieje ze sie spodoba. JAk do pół łydki to sie powinna mieścić. Szuka cos max do 40 cm. Czyli wielkosci wyrośnietego shelti:lol: ale coby było takie kudłate jak PON. Trzymam kciuki, ja tylko pośrednicze w poszukiwaniu.
Do ludzi łagodna? Można ją głaskac?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Jutro dam ja do obejrzenia tej pani. Mam nadzieje ze sie spodoba. JAk do pół łydki to sie powinna mieścić. Szuka cos max do 40 cm. Czyli wielkosci wyrośnietego shelti:lol: ale coby było takie kudłate jak PON. Trzymam kciuki, ja tylko pośrednicze w poszukiwaniu.
Do ludzi łagodna? Można ją głaskac?[/quote]


:hmmmm: wiesz ...teraz się zastanawiam czy ja ją głaskałam...:hmmmm:

ale gdyby nie była łagodna to Ewa (kierownik schroniska raczej by mi powiedziała...bo o trudnych przypadkach odrazu mi mówi jak pytam o psa)...ale nie jestem pewna czy ona podeszła w ogóle do nas do ogrodzenia...naprawdę nie mogę sobie przypomnieć...

Link to comment
Share on other sites

Aga dowiedz sie tylko czy nie jest agresywna do ludzi, czy jest łagodna i mozna głaskac. Pani swojego ala ponka musiała na dniach pożeganać i teraz bardzo teskni za jakims psiakiem. Pola jest kudłata i mała wiec a nuż. Tylko coby była łagodna bo mnie potem powieszą jakby co.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']Pola absolutnie nie jest agresywna do ludzi...jest pieskiem wystraszonym, przygaszonym, zamkniętym w sobie...pozwala się głaskać....[/quote]

No to fajnie. Czekam na odpowiedz. Pani ma obejrzeć około godz.15 zdjecie, bo nie ma internetu, wiec ma przyjść do znajomej.
Jak tylko cos będę wiedzieć to dam znac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...