Jump to content
Dogomania

Beagle potrzebuje pomocy !! Siano nie da jej bezpieczeństwa! Łomża!!


PaulinKa030894

Recommended Posts

Witam

Czy wie ktoś może czy uciekł komuś beagle ? Bardzo Nam jej szkoda. Lepiej żeby trafił do właściciela niż do schroniska. Suczka jest bardzo sympatyczna chciałaby aby ciągle ją ktoś głaskał i tulił. Kobieta która go znalazła chodzi do niego daje mu ciepłej wody. Kiedy próbowała go podnieść psiak się wystraszył i pokazał kiełki Pani wolała nie ryzykować gdyż kot który postanowił go ogrzewać został ucapany. Widać że suczka miała młode. Kiedy wstała za potrzebą trzeba było ją trzymać gdyż bujało nią na wszystkie strony :( Do domu nie pozwoliła się zabrać ,usilnie chciała wracać na słomę. Została przykryta więc zimno jej nie jest ale i tak przydałyby się dla niej domowe warunki :(

Piesek znajduje się w Łomży na ulicy Zawady Przedmieście.

"Jutro będę dzwonić do schroniska. Ja niestety nie mogę jej u siebie trzymać. Obawiam się, że moja fretka długo by przy niej nie przeżyła, a nie chce trzymać ciągle zwierzaka na dworze. Dałam jej foto na 4lomza i zamieściłam ogłoszenie na olx.
Nie wiem, czy została potrącona, ma rankę na tylnej łopatce, jednak poza tym nie zauważyłam żadnych otarć ani złamań, chociaż jutro ja porządnie obejrzę, bo dziś już ciemno strasznie. Wydaje mi się, że biedulka jest wycieńczona i nie ma siły trzymać się na nogach. Wątpię, żeby właściciel się znalazł, przypuszczam, że została wyrzucona z domu, bo się "zużyła". Wygląda na to, że była mnożona na potęgę"
To info przez Kobietę która ją znalazła


CIOTECZKI PROSZĘ POMÓŻMY JEJ !! Ona jest taka piękna . Spójrzcie na jej smutne oczka które tyle już przecierpiały. Czy uważacie że ta rana wygląda na poważną? Mam nadzieję że to nie jest jakiś postrzał czy coś w tym stylu :-(:shake:

Bez DT nie damy rady na hotelik nas nie stać jest Nas stanowczo za mało nawet gdybyśmy bardzo chcieli. A wiecie jaki to ból jest patrzeć na psa kiedy wiadomo że jego szansa jest przekreślona bo nie ma mu kto pomóc :placz:

[B]Sunia dostała imię Perła :lol:

A oto jej zdjęcia :
[/B] [IMG]http://i39.tinypic.com/r0qno1.jpg[/IMG]
[IMG]http://i41.tinypic.com/35hpfuh.jpg[/IMG]
[IMG]http://i44.tinypic.com/23uctbd.jpg[/IMG]
[IMG]http://i40.tinypic.com/25fotvc.jpg[/IMG]
[IMG]http://i44.tinypic.com/29wpqv4.jpg[/IMG]



Wydarzenie na fb : [URL]http://www.facebook.com/events/259222790803269/[/URL]




[B]GRUDZIEŃ[/B]
[B][COLOR=red]WPŁATY[/COLOR] [/B]:
lilk_a - 20 zł
aduska1212 - 20zł
What May NN - 20 zł
Doris66 - 10zł
forum fretkowe - 50zł
[B]Razem : 120zł Wydatki : 73 zł
[/B]


[IMG]http://i40.tinypic.com/eneio.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki Paulinka za założenie wątku. Czekamy na informacje od [B]MiYo,[/B] która znalazła pieska... Niestety, nie może jej zatrzymać :( Nie mam pojęcia jak pomóc... Szczęściem w nieszczęściu jest to, że łomżyńskie schronisko dba o psy, więc jeżeli ona tam trafi, to jej pomogą...

Pomyślałam, że może ona była w kimś w lesie, np. na polowaniu i się zgubiła? Wiem, że sporo myśliwych w tym terenie... Ale pewnie złudne me nadzieje...

Cioteczki, doradźcie co robić!

Link to comment
Share on other sites

Witam! Bajglowa ma się dziś o wiele lepiej. Zachęcona przeze mnie wstała, pochodziła, ładnie się załatwiła. Została przeniesiona do zamkniętego pomieszczenia, ma suchą słomę, ciepły koc, wodę oraz karmę.
Wciąż ma mało siły, pupką już jej nie macha podczas stania, jedynie kuśtyka na przednią łapkę, ale nie wydaje mi się, żeby była gdzieś uszkodzona, ma ją troszkę zaróżowioną przy opuszkach. Rana na zadzie to bardziej otarcie, nie wygląda z bliska na postrzałową. Ma strasznie zużyte zęby, wydaje mi się, że ma również ropień na dolnej szczęce. Jest bardzo chudziutka, jednak musiała sporo czasu spędzić "w drodze".

Jest bardzo wdzięczną sunią, ale przestraszoną, chowa ogonek pod siebie, jeśli zbyt długo się przy niej "majstruje" warknie, jednak nie ugryzie.

Link to comment
Share on other sites

W takim razie zapytam tak . Masz możliwość zrobienia plakatu dla psinki aby porozwieszać na mieście ?
i wgl trzeba by było dać jej jakieś imię bo mówić ciągle beagle to tak nie bardzo:diabloti:

a potem od cioteczek wyskubiemy jakieś drobniaki z portfela żeby pójść z małą do weta. Ja od siebie mogę 10 zł dołożyć niestety za dużo nie mam bo mieszkam w bursie i troszkę z pieniążkami krucho a jeszcze jak sama nie zarabiam to już wgl ale myślę że wizyta nie powinna być droga:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinKa030894']No właśnie też tak pomyślałam
Jakieś propozycje ? :razz:[/QUOTE]
Mi sie podoba imię Perła. Znam jedną sunie tej rasy o takim imieniu. Jest bardzo podobna do tej waszej chudzinki. Nie wiem tylko czy powinnam zabierac głos w tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

Nie mam zielonego pojęcia nawet jak to zrobić .
Było by Nam bardzo miło i jesteśmy wdzięczne za każdą pomoc :Lol: a do tego ze jest zabezpieczona przed zimnem i glodem to jest tak narazie . jeszcze nie ma az takiego mrozu a co sie stanie jak spadnie snieg i beda przymrozki w nocy ? nie chce nawet o tym myslec pierw trzeba ja zaprowadzic do weta zeby ja obejrzal a potem dopiero dawac ogloszenia bo nie damy jej ludziom nie wiedzac wgl w jakim jest stanie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']Mi sie podoba imię Perła. Znam jedną sunie tej rasy o takim imieniu. Jest bardzo podobna do tej waszej chudzinki. Nie wiem tylko czy powinnam zabierac głos w tej sprawie.[/QUOTE]

dlaczego tak uważasz
Miło jest jak więcej osób się udziela więcej jest także propozycji
ale to i tak nie ode mnie zależy trzeba zapytać się znalazcy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='What May NN']zgłoście ją na forum e-beagle . pl
napiszcie do Tomo 2 na pw lub tu:
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL]

zlikwidowano pseudohodowlę, były tam tez beagle więc "beaglowce" mają masę roboty i mało czasu, ale jak będą mogli to pomogą![/QUOTE]

serdecznie dziękujemy :)

kto kto pisze na maila ? ja za bardzo nie umiem pisać :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aduska1212'][B]doris66[/B], a dalczego nie powinnaś? Jeżeli masz ochotę na zabieranie głosu, to właśnie znaczy, że powinnaś to robić :cool3:[/QUOTE]
No wiesz, bo ja niewiele moge pomóc. Porozsyłam zaproszenia na wątek sunieczki. Będę zagladać i kibicować. Tyle mogę na dzień dzisiejszy. A uważam, że o psie ( w tym również o jej imieniu ) powinny decydowac osoby, które są bezpośrednio i mocno zaangażowane w ratowanie psa.
Słuchajcie a może jakiś ciepły hotelik uda sie jej załątwić gdzies w okolicy. Tylko trzeba prosić o wsparcie finansowe na pokrycie kosztów hotelowania i rozsyłąć do użytkowników zaproszenia na watek.
Ona jest rasowa to znajdzie swój domek szybciej. Ma szansę na pewno.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, jeśli ktoś może porobić ogłoszenia lub plakaty, byłabym wdzięczna. Ja się na tym kompletnie nie znam :/ Żeby znalazł się transport i wet, który by ją za darmo zbadał, chętnie bym się z małą wybrała. Ja jestem w ciąży i niestety nie mam siły latać po mieście, bo się boję, że gdzieś tam padnę na chodniku.
Myślę, że Perła będzie do niej pasowało :)

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że ma szansę na dom... Dlatego pomyślałam o schronisku, tam się nią zajmą, pomogą w kłopotach ze zdrowiem, WYSTERYLIZUJĄ! i wtedy będzie czekać na dom. Spaniel, który tam przebywał, dość szybko znalazł nowy dom, więc może i z nią, skoro jest w typie, byłoby tak samo...
A MiYo, szukałaś tatuażu?

ps. meil wysłany...

Link to comment
Share on other sites

No niby tak lepiej do schroniska bo miasto będzie płacić za sterylkę ale skąd mamy wiedzieć że potem napewno trafi do dobrego domu ? Rozmowa Pani kierownik z przyszłymi właścicielami nie da Nam zabezpieczenia że psiak będzie bezpieczny.

MiYu Twoja sytuacja wymaga Naszej pomocy tak więc nie jesteś sama damy radę ;)
Czyli jak imię? Perła ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...