Jump to content
Dogomania

Beagle potrzebuje pomocy !! Siano nie da jej bezpieczeństwa! Łomża!!


PaulinKa030894

Recommended Posts

nie wiem jaki macie schron w okolicy, ale na ogół robi się wszystko by pies nie trafił do schroniska.
przeważnie w schronach nie kontrolują nowych domów, może trafić do pseudo lub na łańcuch! :-(
ale należy zgłosić do schronu, że znalazłyście taką psice - może ktoś jej szuka. można też podjechać do weta - sprawdzić czy ma chip.
beagle potrafią spylać, więc moze właściciel będzie jej szukał, plakaty, ogłoszenia w necie - jak najwięcej!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pani Bożenka ze schroniska robi dosyć dokładny wywiad z przyszłymi właścicielami (dwa razy przez to przechodziłam), ale jak ktoś umie kłamać i wie, co ma mówić.....:(
Poczekajmy, może wcale uda się jakoś pomóc MiYo i Perełce? A może odnajdzie się właściciel? :)
Perełko, cioteczki Ci pomogą maleńka!

Link to comment
Share on other sites

A może zrzućmy sie na tego weta, skoro nie ma innego wyjścia. ? Co wy na to. ? Skoro sunia nie mogła wczoraj wstawać i utuka na łapke to raczej jest w kiepskim stanie. Ona jest tez bardzo wychudzona. Dobrze jakby ją wet zbadał. Ile w Łomży taka wizyta moze kosztować? ktoś wie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']A może zrzućmy sie na tego weta, skoro nie ma innego wyjścia. ? Co wy na to. ? Skoro sunia nie mogła wczoraj wstawać i utuka na łapke to raczej jest w kiepskim stanie. Ona jest tez bardzo wychudzona. Dobrze jakby ją wet zbadał. Ile w Łomży taka wizyta moze kosztować? ktoś wie?[/QUOTE]


No niestety nie wiem ale taka wizyta aby zobaczyc co jest z psiakiem droga nie moze byc jedynie leczenie to owszem rachunkow mozna sie spodziewac

sama nie wiem

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że przetrzymam kilka dni Perełkę, może uda się jej znaleźć domek, albo przynajmniej tymczas. Nie chcę zbytnio, żeby trafiła do schroniska, będzie tam miała dobrze, jednak nie wiadomo jaki człowiek zechce ją przygarnąć. Dzwoniła do mnie kobieta, która mogła by ją przygarnąć, jednak dopiero po świętach, na chwilę obecną ma jakieś wyjazdy i pieskiem nie miałby się kto opiekować.

Trzeba znaleźć weta, który by ją zbadał za darmo. Do schronu na razie nie będę dzwonić, może uda mi sie jakoś przekonać matulę i przemycę Perełkę do domu. Musze tylko sprawdzić jak będzie reagować na mojego jamnikopodobnego, bo on raczej jej zaczepiać nie będzie. A fretka najwyżej będzie mieć szlaban i tak jest pora zimowa, więc prawie cały czas śpi.

Link to comment
Share on other sites

do izabelka_70 już pisałam PW. Może wejdzie, cos doradzi...
Także poszedł meil do Tomasza. Ja mam trochę kosmetyków, używane - ale bardzo malutko, głównie do testów i wszystko świeże. Mogłabym przekazać na jakiś bazarek. Ale nigdy tego nie robiłam, nie mam pojęcia na jakich zasadach to funkcjonuje...

Link to comment
Share on other sites

Ja robilam bazarki kiedys z moja kolezanka i jak ktos wplacal pieniazki to szly na jej konto i wysylalysmy rzeczy a teraz jak ona wyjechala a ja konta swojego nie posiadam to nie robie bazarkow ;/

MiYu czy masz moze numer z orange ? Bo akurat na ta siec mam minuty i bym zadzwonila do Ciebie jest pare rzeczy ktore chcialabym obgadac ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...