Jump to content
Dogomania

Wystawa Europejska - Zagrzeb (Chorwacja),8-10.06.2007


musia

Recommended Posts

  • Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

GRATULUJĘ WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM Z ZAGRZEBIA !!!! :terazpol: :terazpol: :terazpol:

A MÓJ BRIARDZIK - SZCZENIACZEK - SYNEK MOJEGO ORTONA Z PIERWSZEJ LIGI - IVANHOE HOCKY ENFANT PAR LA GARRIGUE - wczoraj w Zagrzbieu został BEST PUPPY :-)))

straszie się cieszę :angel: i pozdrawiam :bye:

Link to comment
Share on other sites

:shake: [quote name='AGATA I BRIARD']GRATULUJĘ WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM Z ZAGRZEBIA !!!! :terazpol: :terazpol: :terazpol:

A MÓJ BRIARDZIK - SZCZENIACZEK - SYNEK MOJEGO ORTONA Z PIERWSZEJ LIGI - IVANHOE HOCKY ENFANT PAR LA GARRIGUE - wczoraj w Zagrzbieu został BEST PUPPY :-)))

straszie się cieszę :angel: i pozdrawiam :bye:[/quote]

Best PUPPY został pekińczyk, potem szetland i shih-tzu

wiec cie nie rozumiem :shake:

chyba best puppy w rasie ;)

Link to comment
Share on other sites

Coś jeszcze

[URL="http://www.hks.hr/HRVATSKI/EURO%20DOG%20SHOW/REZULTATI/REZULTATI%20SUBOTA.htm"]http://www.hks.hr/HRVATSKI/EURO%20DOG%20SHOW/REZULTATI/REZULTATI%20SUBOTA.htm[/URL]

[URL]http://www.hks.hr/HRVATSKI/EURO%20DOG%20SHOW/REZULTATI/REZULTATI%20PETAK.htm[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Szkoda ze nie ma jeszcze zadnych info o wczorajszych finalach na stronie...

A dzisiaj "moje" grupy - VI i VII, trzymam kciuki :)[/quote]
A V gr. to nie jest Twoja?:placz:

[quote name='zpr'][CENTER][SIZE=4][COLOR=#000080]PIERWSZE NEWSY Z RINGU GOŃCZYCH Z WYSTAWY EUROPEJSKIEJ ZAGRZEB 2007
[/COLOR][B]NEMROD Kłusująca Sfora FCI[/B] - CAC, CACIB, BOB, [COLOR=red]ZWYCIĘZCA EUROPY 2007[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][B]SZABLA Kłusująca Sfora FCI[/B] - CAC, CACIB, [COLOR=red]ZWYCIĘZCA EUROPY 2007[/COLOR][/SIZE]
:terazpol: :terazpol: :terazpol:
[SIZE=4][COLOR=#ff0000]!!!SERDECZNE GRATULACJE DLA KŁUSAKÓW!!![/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[/quote]
[SIZE=5][COLOR=Red][B]GRATULACJE![/B][/COLOR][/SIZE]

[quote name='AGATA I BRIARD']GRATULUJĘ WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM Z ZAGRZEBIA !!!! :terazpol: :terazpol: :terazpol:

A MÓJ BRIARDZIK - SZCZENIACZEK - SYNEK MOJEGO ORTONA Z PIERWSZEJ LIGI - IVANHOE HOCKY ENFANT PAR LA GARRIGUE - wczoraj w Zagrzbieu został BEST PUPPY :-)))

straszie się cieszę :angel: i pozdrawiam :bye:[/quote]
[SIZE=5][COLOR=Red][B]GRATULACJE![/B][/COLOR][/SIZE]

[quote name='Florka_xyz']Wielkie GRATULACJE dla Polskiej Ekipy na Eropejskiej :B-fly: :terazpol: :terazpol: :terazpol:

Moja znajoma z Polskim Owczarkiem Nizinnym - IZBA z Gangu Długich - ZW.MŁ :multi: :multi: :multi:[/quote]
[SIZE=5][COLOR=Red][B]GRATULACJE!
[/B][SIZE=2][COLOR=Black]Pzdr.[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Best PUPPY został pekińczyk, potem szetland i shih-tzu

wiec cie nie rozumiem :shake:

chyba best puppy w rasie ;-)[/QUOTE]
Best Puppy moze byc tylko w rasie ;) pekińczyk został BIS Puppy któregos tam dnia (albo BOG Puppy- nie wiem jak wybierali)

Link to comment
Share on other sites

były wyniki Nemroda i szabli - gończych polski . Teraz daję mego Opusa

[B][SIZE=4][COLOR=#0000ff]OPUS Kłusująca Sfora[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=4][COLOR=red]CAC, R-CACiB[/COLOR][/SIZE] , (vice...:lol: ) [SIZE=4][COLOR=red]Champion Chorwacji[/COLOR][/SIZE] w zatwierdzeniu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia']były wyniki Nemroda i szabli - gończych polski . Teraz daję mego Opusa

[B][SIZE=4][COLOR=#0000ff]OPUS Kłusująca Sfora[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=4][COLOR=red]CAC, R-CACiB[/COLOR][/SIZE] , (vice...:lol: ) [SIZE=4][COLOR=red]Champion Chorwacji[/COLOR][/SIZE] w zatwierdzeniu[/quote]


[B][SIZE=3][COLOR=purple]Gratulacje!!![/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia']były wyniki Nemroda i szabli - gończych polski . Teraz daję mego Opusa

[B][SIZE=4][COLOR=#0000ff]OPUS Kłusująca Sfora[/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=4][COLOR=red]CAC, R-CACiB[/COLOR][/SIZE] , (vice...:lol: ) [SIZE=4][COLOR=red]Champion Chorwacji[/COLOR][/SIZE] w zatwierdzeniu[/quote]
Musia - [FONT=Century Gothic][SIZE=4][COLOR=Lime][B]moc buziaczków-Asiaczków dla Was!!! BRAWO!!![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']w dogach

[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=royalblue]EL CORAZON Modry Efekt[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=royalblue] vice Młodzieżowe Zwycięstwo Europy[/COLOR][/SIZE][/B]
:multi: :multi: [/CENTER]
[/quote]
Ajajaj!!! Same sukcesy!!!
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=Red][B] BRAWO!!!
[/B][SIZE=2][COLOR=Black]Pzdr.[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Witam
Właśnie wrócilismy po długiej wyprawie z euro z Zagrzebia i pękam z dumy, prezentowały sie lhasa z mojej hodowli
Int.Ch.mul.Ch.Tiarro mieszkajacy w Chorwacji był 3 -ci w kl.otwartej, natomiast moja młodzitka hipi czyli -[COLOR=darkred]WIND OF HOPE AZUROWA AMHARA została[/COLOR]

[COLOR=red]Młodziezowym Zwycięzca Europy ' 07 !!![/COLOR] oraz zdobyła kwalifikacje na Crufta

W chwili obecnej posiada tytuły, a ma zaledwie 13miesiecy :
Młodziezowy Champion Polski,
Młodziezowy Champion Rosji ,
Młodziezowy Champion Białorusi ,
Młodziezowy Champion Chorwacji
multi JCAC , Best Junior , BOB ,BIS III w Parach Hodowlanych ( z Jowo )

Jest to pierwsze lhasa z polskiej hodowli z tytułem zdobytym na wystawie europejskiej.Cieszę sie ogromnie :-))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']Hmmmmmmm a ja sie spytam gdzie w katalogu pisze ze jest cos takiego jak Vice Champion ??????? Mozna uzyskac resCACIB na Światowce lub Europejskiej ale takiego tytulu nie zauwazylam w katalogach,......[/quote]


Z tego co mi wiadomo jest to tytuł uznaniowy

Link to comment
Share on other sites

W sensie uznaniowy mam na myśli że wpisuje go jedynie właściciel do informacji na swojej stronie bądź jak wpisuje wyniki, w katalogach taki tytuł nie istnieje, ale jest używany powszechnie, przynajmniej ja tak zauważyłam.

Link to comment
Share on other sites

Wiec wypisuje BZDURY !!!! Moze napisac ze dostal resCACIB lub II miejsce w klasie mlodziezy ............. no ale to wtedy inaczej brzmi a tak przynajmniej mozna robic wode z mozgu przyszlym klientom ...........:razz:
Fakt niektorzy Polacy potrafia zadowolic sie byle czym i w mysl zasady ze na "bezrybiu i rak ryba"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...