Jump to content
Dogomania

Zawody Nadarzyn 18-19.11.2006


Manu

Recommended Posts

Zakładam ten topik wprawdzie po zawodach, ale z nadzieją, że uczestnicy podzielą sie wrażeniami, jak i informacjami o fotkach do obejrzenia :p

Ja swoimi zaczęłam się już dzielić :cool1: , idzie powoli, ale idzie...

[url]http://manu.dogomania.pl/coppermine/thumbnails.php?album=15[/url]

A zawody bardzo mi się podobały :) , nawet pomimo tragicznego stake-out'u...:roll: Atmosfera była super !
No i jakos tak się stało, że po raz pierwszy obejrzałam sztafety - juz się nie dziwię, że tyle emocji wzbudzają i tak są lubiane, zabawa była przednia :lol:

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem bardzo fajne i dobrze zorganizowane zawody. Wrażenie tradycyjnie zrobił Górowski, który pojechał na bardzo duzym i ciężkim quadzie. Widać, że wszystkie psy musiały cholernie mocno pracować, żeby go rozpędzić.

Stake-out daleko od startu, ale w drzewkach i w typowo piknikowej atmosferze, dla mnie ok.

Jedno niemiłe zdarzenie: stałem przed metą pierwszego dnia i jak dojeżdzał bodajże Rokacy (mogę się mylić - sorry), to ewidentnie psu w drugiej parze plątały się nogi. Moje przypuszczenia okazały się słuszne i pies omdlał po chwili. Jak podbiegłem, zacząłem go wypinać z zaprzęgu, na co zawodnik do mnie "nie wypinaj go, bo mi czasu nie policzą". Wziąłem psa i doniosłem 100 metrów do mety razem z zaprzęgiem. Nie jest to jednak zachowanie odpowiednie dla kogoś, kto dba o swoje psy. Nawet w ferworze walki (tym bardziej) zawodnik powinien zrobić wszystko, żeby nie dopuścić do takiego czegoś.

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Manu']Zakładam ten topik wprawdzie po zawodach, ale z nadzieją, że uczestnicy podzielą sie wrażeniami, jak i informacjami o fotkach do obejrzenia :p

Ja swoimi zaczęłam się już dzielić :cool1: , idzie powoli, ale idzie...

[URL]http://manu.dogomania.pl/coppermine/thumbnails.php?album=15[/URL]

A zawody bardzo mi się podobały :) , nawet pomimo tragicznego stake-out'u...:roll: Atmosfera była super !
No i jakos tak się stało, że po raz pierwszy obejrzałam sztafety - juz się nie dziwię, że tyle emocji wzbudzają i tak są lubiane, zabawa była przednia :lol:[/quote]
SUPER FOTY - GRATULUJĘ!!! :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drabster']Monika a jak podoba ci sie Lordzik jako Lider.:evil_lol::lol:
A moja marta ma zastrzeżenia do fotografa i mówi że nie sztuka zrobić fote hasiorom a sztuka Borderowi:p:eviltong::diabloti:[/QUOTE]Podoba, ale co ten lider ma taki wywieszony język...? :eviltong: ;)

Border też ma zdjęcie, a co ! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drabster']Monika a jak podoba ci sie Lordzik jako Lider.:evil_lol::lol:
A moja marta ma zastrzeżenia do fotografa i mówi że nie sztuka zrobić fote hasiorom a sztuka Borderowi:p:eviltong::diabloti:[/quote]
Extra, widać, że chłopak to urodzony biegacz - gratulacje!!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Ej no, ludziska... Jak myślicie, po co ja tę galerię założyłam ? :-o M.in. po to, aby potem nie rozsysłać maili :cool1:

Wyjątkiem są ludzie, którzy np. chcą wydrukować zdjęcie i potrzebują większe, albo dać np. do gazety, itd... Wyjątków jest jeszcze parę, np. taka Mariola :cool1: - ale, [B]Mariolko[/B], ja bym wolała dozbierać więcej i znowu przesłać Ci płytkę :eviltong:

Powód jest bardzo prozaiczny - mam wolne łącze: modem, który daje prędkość [B]max 21-22 kb/s[/B] (i tak za pomocą anteny 16 dBi), a średnią poniżej 10 kb/s. Więc miejcie to proszę na uwadze... ;)

Na przykład wczoraj trzy duże oryginalne zdjęcia przepychałam CAŁE popołudnie i wieczór :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...