Jump to content
Dogomania

Stary DON chore serce, wodobrzusze w swoim Domu!!!!!!:))))) pobiegł za TM [*]


anett

Recommended Posts

Dla porządku pozwolę sobie podsumować:

DEKLARACJE STAŁE:
Makrela 50 zł
Ciotka z owczarka 50 zł
DONnka (czyli ja) 10 zł
aronkowa 20 zł

DEKLARACJE JEDNORAZOWE:
Beata&Czata 100 zł
unixena 30 zł
DONnka 20 zł

Don dziękuje całym swoim psim serduchem :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 757
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='unixena']Myle ,ze trzeba chlopakowi zrobic jakis bazar ...tylko teraz musimy poglowic sie nad tym by zdobyc jakies fanty i oczywiscie ciotka bazarkowa tez potrzebna .[/QUOTE]

Właśnie o tym myślę, robię z jedną cioteczką owczarkową bazarek dla Shiry i pomyślałam, żeby dołączyć jakąś jeszcze bidę :)
Tylko że to jest nasz pierwszy bazarek w życiu :oops:
Nie wiem, jak nam pójdzie (????)
Ciotka danavas mnie instruuje na PW :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Właśnie o tym myślę, robię z jedną cioteczką owczarkową bazarek dla Shiry i pomyślałam, żeby dołączyć jakąś jeszcze bidę :)
Tylko że to jest nasz pierwszy bazarek w życiu :oops:
Nie wiem, jak nam pójdzie (????)
Ciotka danavas mnie instruuje na PW :lol:[/QUOTE]
no uczennico!!......pilnie studiuj bo ja wszystko sprawdzę;) i ocenie:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unixena']Dziekuje kochana z calego serca :iloveyou:,ze znow zjawiasz sie ,ze chcesz pomoc .Na Ciebie zawsze mozna liczyc Kajciu ..;)..Ten Donek wyglada jak brat Vikusi ..:loveu:[/QUOTE]

Przyłączam się do podziękowań :loveu:
Przyznam się, że celowo zaprosiłam Was obie cioteczki:oops:
Jakoś na odległość wyczuwam ONkowe ciotki :evil_lol:
Może dlatego, że uważam się za jedną z nich :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aronkowa']Witaj śliczny psiaczku,mogę się dorzucić na hotelik po 20zł miesięcznie[/QUOTE]

To cudnie :)
To mamy już stałych deklaracji na 130 zł :multi: i 150 zł jednorazowych
Nie jest źle zważywszy na fakt, że jeszcze 2 dni temu wątek świecił pustkami ;)

[B]Ciotka APSA i anett nie poznają tego wątku jak zajrzą[/B] :crazyeye:

[B]Aha, robimy z Vermine bazarek dla Shiry i Dona :multi:[/B]
Trzymajcie kciuki, bo to nasz debiut bazarkowy :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']To cudnie :)
To mamy już stałych deklaracji na 130 zł :multi: i 150 zł jednorazowych
Nie jest źle zważywszy na fakt, że jeszcze 2 dni temu wątek świecił pustkami ;)

[B]Ciotka APSA i anett nie poznają tego wątku jak zajrzą[/B] :crazyeye:

[B]Aha, robimy z Vermine bazarek dla Shiry i Dona :multi:[/B]
Trzymajcie kciuki, bo to nasz debiut bazarkowy :oops:[/QUOTE]

no właśnie nie poznałam:crazyeye::crazyeye:
DONnka ogromne dzięki!!! kawał świetnej roboty:loveu::multi:
I wielkie podziękowania dla wszystkich ONkolubnych, którzy chcą pomóc DONowi:loveu::loveu:
Ja niestety do końca sierpnia będę miała dostęp do netu okazjonalnie więc z góry przepraszam za wszelkie opóźnienia w komunikacji:lol:

APSA rozgląda się za transportem do Czarodziejki - sytuacja jest taka, że ONka Kasetka też nie ma czasu... a hotelik u Czarodziejki jest pewnie jedyną szansą żeby opuścić geriatrię ale nie chciałabym żeby jechała zamiast DONa. Zarezerwowałam dwa miejsca u Czarodziejki i marzę aby obydwu psiakom się udało; żeby nie mieszać założę nowy wątek Kasetce i będę szukać pomocy również dla niej:-(

DON przed wyjazdem do Czarodziejki musi trafić do weta na porządną diagnostykę to będą też dodatkowe koszty - EKG, USG, badania krwi
Jeszcze raz ogromne dzięki dla Wszystkich za pomoc dla staruszka!!!:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witamy i pięknie dziękujemy:loveu::loveu:

APSA możesz rozesłać nr konta wszystkim deklarującym?
[B]Deklaracje stałe:[/B]
Makrela 50 zł
Ciotka z owczarka 50 zł
DONnka 10 zł
aronkowa 20 zł

[B]Deklaracje jednorazowe:[/B]
Beata&Czata 100 zł
unixena 30 zł
DONnka 20 zł
Kajka_72
Kamila_ 30zł
swagnieszka

Link to comment
Share on other sites

DON od nocy miał ponad 80 wejść na tablicy.pl ale szczerze wątpię, że z ogłoszeń znajdziemy mu dom:roll: obym się myliła... może większe szanse miałaby akcja wśród znajomych bliższych i dalszych, może jakieś plakaty? lokalne gazety?
Co do leków podstawą jest dobra diagnoza, jakoś mam duże wątpliwości co do ustawienia leczenia w schronie ale oczywiście trzeba być przygotowanym, że miesięczny koszt to kilkaset zł z tym, że na leki stosunkowo łatwiej uzbierać niż na hotel, szczególnie poza dogo - nie każdy rozumie idee płatnych DT czy hotelików, a że pies chory i musi brać lekarstwa to rozumie każdy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beta&Czata']
Zestaw leków ma prawie taki sam jak moja Czata, która mogłaby Mu sprezentować 20 kapsułek vetmedin'u 2,5 mg, bo ona, niestety, nie może go już przyjmować (biegunka).[/QUOTE]

Może warto byłoby skorzystać z propozycji cioteczki Beata&Czata :lol:

Cioteczki drogie, ja też mam wątpliwości, czy tak poważnie chory pies znajdzie dom, ale mogę Go oczywiście jeszcze poogłaszać. Jestem zarejestrowana na kilku stronach adopcyjnych :)
A z Palucha trzeba Go zabrać definitywnie i umieścić w bardziej przyjaznym miejscu. Jeśli byłby komplet deklaracji stałych to jeśli nie u Czarodziejki (bo okaże się nazbyt energiczny ;)), to można przecież gdzie indziej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Może warto byłoby skorzystać z propozycji cioteczki Beata&Czata :lol:

Cioteczki drogie, ja też mam wątpliwości, czy tak poważnie chory pies znajdzie dom, ale mogę Go oczywiście jeszcze poogłaszać. Jestem zarejestrowana na kilku stronach adopcyjnych :)
A z Palucha trzeba Go zabrać definitywnie i umieścić w bardziej przyjaznym miejscu. Jeśli byłby komplet deklaracji stałych to jeśli nie u Czarodziejki (bo okaże się nazbyt energiczny ;)), to można przecież gdzie indziej.[/QUOTE]

Oczywiście, jak tylko wet potwierdzi diagnozę, ogromnie dziękujemy Beta&Czata:loveu:
Właśnie ja też uważam, że chory, stary DON ma minimalne szanse na adopcje... warto próbować ogłaszać go wszędzie, natomiast miejsce u Czarodziejki może być jego jedyną szansą...

I zapraszam na wątek Paluchowej koleżanki:-(
[url]http://www.dogomania.pl/threads/212905-ONka-4-lata-w-schronie-ledwo-wstaje-zbieramy-na-DT-u-Czarodziejki[/url]

Link to comment
Share on other sites

Pamiętajcie jeszcze o jednej rzeczy- przyszły DS może mieć dobre chęci, ale.... jeśli będzie go stać na wydatek miesięczny rzędu np. 600 zł i nagle sytuacja finansowa domku ulegnie zmianie..... ucierpi pies.

Myślę, ze miejsce u Czarodziejki jest jego szansą.

A allegro cegiełkowe ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorobella']Pamiętajcie jeszcze o jednej rzeczy- przyszły DS może mieć dobre chęci, ale.... jeśli będzie go stać na wydatek miesięczny rzędu np. 600 zł i nagle sytuacja finansowa domku ulegnie zmianie..... ucierpi pies.

Myślę, ze miejsce u Czarodziejki jest jego szansą.

A allegro cegiełkowe ?[/QUOTE]

Cioteczko dorobello, zgadzam się z Tobą w zupełności. Zwłaszcza, że jest szansa na komplet deklaracji stałych. Wątek pięknie nam się rozkręcił. Tak się cieszę, ze miałam w tym swój skromny udział:oops:

A jeśli chodzi o allegro cegiełkowe, to wiem, że robi je cioteczka Selenga
Ja niestety ciemna jestem w tym temacie. Może kiedyś się nauczę :razz:
Teraz skupiam się na moim pierwszym w życiu bazarku dla Dona i Shiry :)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam przewlekle chorego kota na DT i nie ma, że nie ma kasy - musi mieć badania i karmę weterynaryjną, żwir. Czasem ktoś wesprze grosikiem, ale głównie utrzymuję go sama. Oszczędzam na czym mogę, wystawiam bazarki. Kot ma też wstrząsy anafilaktyczne po użądleniu osy i każda reakcja jest silniejsza. Leki muszą zostać podane szybko plus obserwacja czy puchnie, czy nie. Żeby było ciekawiej nie pracuję. jeszcze się nie znalazła rodzina, której z czystym sumieniem powierzyłabym kota, który kilkukrotnie został uratowany od śmierci. To jednak odpowiedzialność.

Hotel u Czarodziejki lepszy jest od schroniskowego boksu, ale może być namiastką domu. Tym bardziej, że naprawdę nie wiemy ile ziarenek w klepsydrze kruchego psiego życia zostało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorobella']
Hotel u Czarodziejki lepszy jest od schroniskowego boksu, ale może być namiastką domu. Tym bardziej, że naprawdę nie wiemy ile ziarenek w klepsydrze kruchego psiego życia zostało.[/QUOTE]

Naprawdę pięknie powiedziane cioteczko :lol:
Zdrówka życzę Twojemu kociakowi :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Na owczarkach u Dona było już w sumie ponad 200 wejść, ale jak na razie tylko ten jeden odzew ze stałą deklaracją:shake:
Ja jednak nie tracę nadziei :lol:
Jeden bazarek dla Dona się robi ;)

[B]W sprawie allegra spróbuję namierzyć ciotkę Selengę, a może ktoś na wątku zna Ją bliżej i mógłby poprosić ???[/B]

Jeśli chodzi o [B]wydarzenie na fb[/B], to mogę spróbować :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...