Jump to content
Dogomania

Stary DON chore serce, wodobrzusze w swoim Domu!!!!!!:))))) pobiegł za TM [*]


anett

Recommended Posts

[quote name='DONnka']To straszne :shake:
Jestem z Wami Michalino :loveu:
Finansowo nie pomogę, ale jeśli Twoja Mama da mi zielone światło zrobię akcję pomocową na fb[/QUOTE]

Ależ to bardzo dobry pomysł takie akcje są skuteczne !
Czemuż by nie utworzyć Funduszu Donia

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 757
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Straszna tragedia:-(:-(

[quote name='ewa36']...
Może jeszcze ktoś miałby jakieś fanty na Doniowy bazarek ?
Wierne psisko na pewno chce żebyśmy wsparły jego ukochaną Panią[/QUOTE]

Ewa bazarki można wystawiać wyłącznie na bezdomne psy, możesz jedynie napisać do moda z prośbą o zgodę w wyjątkowej sytuacji...

[quote name='Pliszka']Co jest potrzebne? :([/QUOTE]

Pliszko przede wszystkim wsparcia finansowego, materiałów budowlanych, pomocy fizycznej przy rozbiórce i odbudowie... może ktoś miałby jakieś pomysły gdzie można uzyskać wsparcie... dom i kredyt nie były ubezpieczone:-( Iwona straciła wszystko:-(
Najlepiej oddam głos Iwonie:

cyt.

[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=5][I][B]Prośba do ludzi dobrej woli[/B][/I][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[FONT=Times New Roman][SIZE=4][I]Każdemu z nas wydaje się, że złe scenariusze losu dotyczą innych, nigdy nas samych. Czasami jednak w jednej chwili nasze życie zmienia się w koszmar. Kiedy rok temu postanowiłam kupić działkę w miejscowości Bukowa i wybudować na niej mały domek dla siebie i córki, wierzyłam, że to początek nowego, lepszego życia. Zakup działki i formalności związane z rozpoczęciem budowy pochłonęły wszystkie moje oszczędności. Na budowę domu zaciągnęłam kredyt w wysokości 100 tysięcy złotych. Miał to być tani, zbudowany w szybkiej technologii szkieletowej – drewniany domek.[/I][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=4][I]Firma, która budowała dom oddała go po tygodniu w stanie gotowym do zamieszkania. Jedynymi pracami, które należało wykonać było pomalowanie domu i wykonanie ogrzewania - kominek.
[/I][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=4][I][B] Rankiem 27 września 2012r. wybuchł pożar, w którym spłonął cały dom.[/B][/I][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=4][I] Ogień strawił wszystko, co wcześniej z takim trudem tworzyłam. Znalazłam się z córką w tragicznej sytuacji, ani dom, ani kredyt nie były ubezpieczone. Zostałyśmy bez dachu nad głową. Na dalsze wynajęcie mieszkania nie stać mnie. We wrześniu zaczęłam spłatę kredytu i mam nadzieję, że dam radę go spłacić, kiedy tylko będę widziała, co spłacam… Teraz zgliszcza, które zostały, trudno nazwać domem. Zostały jednak solidne fundamenty i komin… Może jest szansa na odbudowę domu, który będzie naszą ostoją, domu w systemie murowanym. Nigdy nie prosiłam o pomoc, zawsze starałam się radzić sobie sama i niosłam pomoc potrzebującym. W tej tragicznej losowej sytuacji sama sobie nie poradzę. Dlatego zwracam się z ogromną prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli, którym los innych nie jest obojętny, o pomoc i wsparcie. Może komuś zostały materiały budowlane, którymi mógłby się podzielić. Byłabym wdzięczna za każdą pomoc, również finansową.[/I][/SIZE][/FONT]
[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=4][U][B]Nr rachunku ING Bank Śląski
[/B][/U][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=4][U][B]57 1050 1461 1000 0023 5719 3669[/B][/U][/SIZE][/FONT][/CENTER]



[quote name='DONnka']...
Finansowo nie pomogę, ale jeśli Twoja Mama da mi zielone światło zrobię akcję pomocową na fb
Czego oprócz pieniędzy najbardziej teraz Wam potrzeba ???[/QUOTE]

DONnka rozmawiałam z Iwonką, ma przemyśleć sprawę fb

Link to comment
Share on other sites

kiedyś na FB była akcja "zbuduj chatkę" (brałam w niej udział) - w Łodzi w dom wjechał tir burząc go doszczętnie
zrobili akcję na FB, obliczyli, że jak ileśtam ludzi wpłaci po 30 zł to dom odbudują
nie udało się chyba zebrać całej kwoty, ale i tak dużo
oczywiście nie każdy wpłacał po 30 zł, niektórzy mogli mniej i wpłacali mnie, ale i tak odzew był dość duży

włascicieli wpierały media, było to więc wiarygodne

tu też warto coś takiego zrobić

trzymam kciuki!
i wpłacę ile będe mogła

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja, przywołało mnie na wątek wpomnienie DONia z podpisu Beli. Trzeba pomóc. Pierwsze co mi przychodzi do głowy, to jakąś hurtownię materiałów budowlanych poprosić o pomoc, a najlepiej kilka. Nasze wpłaty oczywiście też są ważne, ale tu trzeba działać szybko, zima za pasem i pomoc hurtowa jest jak najbardziej wskazana

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa36']Boże coś strasznego.
Michalina - dałaś dom Doniowi.
Teraz sama zostałaś bez domu ale miłość nie ginie.
Ale my Ciebie nie zostawimy.

Pakuję karton na bazarek - właśnie odgrzebałam trochę fajnych rzeczy.

Belcia Ciociu Kochana - wystawisz ?

Może jeszcze ktoś miałby jakieś fanty na Doniowy bazarek ?
Wierne psisko na pewno chce żebyśmy wsparły jego ukochaną Panią[/QUOTE]
Ewuniu, nie mozemy wystawiac bazarków na taki cel.:shake:
Mozemy tylko wpłacac pieniazki, lub przekazac potrzebne rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

Założyłam wątek w dziale pomocy dla ludzi, serdecznie zapraszam

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233982-Sp%C5%82on%C4%85%C5%82-doszcz%C4%99tnie-dom-%E2%80%93-dogomaniaczki-bez-dachu-nad-g%C5%82ow%C4%85[/url]


Egradska też pomyślałam o hurtowniach i firmach budowlanych, najlepiej lokalnych, gmina Bełchatów, pobliski Piotrków Trybunalski, Łódź...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...