Jump to content
Dogomania

Cudny Morusek - ma DOM u Rozgwiazdy :))


MałGośka

Recommended Posts

  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani - musimy i tak poczekać do wieczora, żebym wiedziała co z tym naszym autkiem.


[B]Pidzej [/B]- no własnie chodzi nam o to był połączyć, ale Moruska z odbiorem darów dla naszych ogonów, dlatego idealnie byłoby gdyby nasze schroniskowe autko "stanęło" na koła, albo jeszcze istnieje szansa malusia, że pewien Warszawiak ruszyłby do Wielunia (tylko nie wiem wtedy co z karmą :shake: )

Czyli - jak widzicie sami - więcej tu niewiadomych, więc po prostu poczekajmy do wieczora (takiego bardziej nocnego :razz:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozgwiazda']wszystko dograne!
posłanko czeka, smycz też, kołderka i miska czystej wody!

jutro ok. 10 powiększy nam się rodzina!!!:lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]


O 10.00 rano? o matko jak szybko, dziewczyny są niesamowite :klacz: :klacz: :klacz:

Czy ja mogę w czymś pomóc? tylko o 10.00 ma wigilię w pracy :loveu:

Rozgwiazda napisz koniecznie jak wrażenia i czy szczeka, w razie czego daj znać mam w domu jeszcze Relanimal (to delikatny środek uspokajający) to Ci podrzucę (a tak w ogóle to w jakiej dzielnicy mieszkasz?)

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie, będzie dobrze! nauczy się chłopaka, że nie wolno sikać na własną osobistą kołdrę a co dopiero na osobistą kołdrę właściciela. nauczy się go chodzić na smyczy, bo tata musiał go wziąść na ręce.
jest NASZYM MAŁYM UKOCHANYM PSIAKIEM!!!
dziewczyny, nawet nie wiem jak wam za niego dziękować!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...