Jump to content
Dogomania

Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!


rita60

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Igam']Ritko, fantastycznie :) Podziwiam Cię bardzo za namówienie Panów do pójścia z Tobą i Miśkiem.
A może któryś jednak by mógł się nim zaopiekować?[/QUOTE]
Panów nie trzeba było namawiać:razz:próbuje sugerować taką opcję...praktycznie jeden Pan spełnia kryteria jeśli chodzi o adopcję,ale tutaj chyba żona ma decydujące zdanie:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Panów nie trzeba było namawiać:razz:próbuje sugerować taką opcję...praktycznie jeden Pan spełnia kryteria jeśli chodzi o adopcję,ale tutaj chyba żona ma decydujące zdanie:roll:[/QUOTE]

A Pani nie da się namówić na czworonożnego pupila :) ?

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wybieramy wspólnego kandydata miau i dogo do głosowania na wrzesień na Krakvecie!
PROSZĘ ZAGŁOSUJ NA Przytulisko ZNAJDKI czyli przytulisko JoliB - brzuszki czworonogów przytuliska czekają na Twój głos. Pani Jola teraz BARDZO POTRZEBUJE pomocy, w nocy 7/8 września pożar zabrał cały dobytek zgromadzony w garażu, przygotowany do przeprowadzki.
link do wątku głosowania [url]http://www.dogomania.pl/threads/214317-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-wrzesień[/url]

Panią Jolę osobiście poznałam i jestem pełna podziwu jej poświęcenia, a właściwie oddania całego swojego życia Znajdkom!

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj miałam fajną przygodę,niosłam jedzonko dla Miska,gdy droge zastapił mi Rudzielec/to bezdomny kot,ktorego dokarmialam w zimie,o cudnym rudo białym umaszczeniu/. Stanął naprzeciwko i zaczął miauczeć patrząc wymownie na jedzonko,które trzymałam w ręku,no i finał był taki,że Misio miał trochę uszczuploną rację jedzonka;)chyba się nie obraził,bo on lubi kotki:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...