Jump to content
Dogomania

Bombat umarł ;'(


Dżdżowniś

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dopiero wczoraj wieczorem udało mi sie dodzwonić do pani chirurg. Koszt operacji z leczeniem szacuje na ok 400 zł. Powinnam mu jeszcze zrobić krew. Z racji Ciężkich zabiegowych dni jutro jesteśmy umówione na telefon żeby ustalić termin zabiegu. Nie powiem żebym sie nie denerwowała. Nawet ona mówi że to ciężkawa operacja ,bo trzeba ucho otworzyć i kanał tak wydrążyć żeby pozbawić ucho zagnieceń ale nie Bombata słuchu.no i jeszcze te guziole. :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia&nero']i jak tam? kiedy operacja? Głaski dla Bombsona[/QUOTE]

Operacja po 13 ,bo mam z twoją wpłatą 250 zł a musze mieć 400zł. Nie mam kurde nawet jak wyłożyć z kieszeni przy tej mojej przyszłościowej inwestycji. Tak że robimy szybkie bazarki . Owca zrobiła kagańce, a ja skleciłam swoj i powinnam jutro do wieczora go otworzyć.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie dość, że udało mi się sprzedać w koncu oba kagańce, to jeszcze pan wpłacił dwa razy za wysyłkę - napisałam mu, że oddam za jedną... posłuchajcie co odpisał:
[I]Jeśli zostanie pieniązków to
proszę kupić jakiegoś smakołyka swemu pupilowi, albo przelać na jakąś
organizację zajmującą się zwierzakami,
pozdrawiam,
Emil[/I]

Zobaczcie jacy są mili ludzie na świecie!! Bardzo miłe zaskoczenie:)
Razem z moich bazarków i licytacji powinno być ok 65 zł, po wysyłce kagańców będę wiedzieć i zrobię przelew:)

Link to comment
Share on other sites

Niestety jeszcze nie , ale krew już robie. Na moim bazarku sprzedaly sie tylko kolczyki za 7zł , a na owczym +kagańce uciułało sie 65zł. Zawsze ziornko (:
Za to zniknęlam na 2 dni bo dostałam zaproszenie do takiego znajomego montarzysty. No sobie myśle rzadko gdzieś wychodze to pojade. No i pojechałam i poznałam Małgorzate Potocką naszą znaną aktorke. Właśnie jesto operacji kręgosłupa opiłam sie ginu i było fajnie. Chociaż sie wyluzowałam. A dziś od rana znowu spna na maksa. Belp.

Edited by Dżdżowniś
Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Nie dość, że udało mi się sprzedać w koncu oba kagańce, to jeszcze pan wpłacił dwa razy za wysyłkę - napisałam mu, że oddam za jedną... posłuchajcie co odpisał:
[I]Jeśli zostanie pieniązków to
proszę kupić jakiegoś smakołyka swemu pupilowi, albo przelać na jakąś
organizację zajmującą się zwierzakami,
pozdrawiam,
Emil[/I]

Zobaczcie jacy są mili ludzie na świecie!! Bardzo miłe zaskoczenie:)
Razem z moich bazarków i licytacji powinno być ok 65 zł, po wysyłce kagańców będę wiedzieć i zrobię przelew:)[/QUOTE]

Niektórzy ludzie potrafią być po prostu fajnymi normalnymi ludzmi. Owca dzieki ,dzięki ,dzięki :multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Krew dziś zrobiona 8 dych. Wyniki wieczorem. 40min wizyta, bo ten drań walczył i nie dał sobie dotykać łap. Trzeba było na 2 razy podchody zrobić. Raz sie nie udało , łapa skaleczona tak sie wyrywał, to zabrałam go z gabinetu i zrobiłam przejście w koło i wróciłam . Drugie podejście i jakoś sie udało. z nim tak zawsze aż sie boje że jakiegoś ataku serca dostanie tak fika i walczy. Gulgot dosłownie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dżdżowniś']Niestety jeszcze nie , ale krew już robie. Na moim bazarku sprzedaly sie tylko kolczyki za 7zł , a na owczym +kagańce uciułało sie 65zł. Zawsze ziornko (:
[/QUOTE]
Postaram się jeszcze coś wysupłać

[quote name='Dżdżowniś']Krew dziś zrobiona 8 dych. Wyniki wieczorem. 40min wizyta, bo ten drań walczył i nie dał sobie dotykać łap. Trzeba było na 2 razy podchody zrobić. Raz sie nie udało , łapa skaleczona tak sie wyrywał, to zabrałam go z gabinetu i zrobiłam przejście w koło i wróciłam . Drugie podejście i jakoś sie udało. z nim tak zawsze aż sie boje że jakiegoś ataku serca dostanie tak fika i walczy. Gulgot dosłownie.[/QUOTE]
Ach ten szalony Bomba :) Mój Nero z kolei u weta siedzi jak trusia i wszystko sobie da zrobić no a Teka przerażona trzesię się jak osika :)

Dobrze że się trochę wyluzowałaś bo z tym szalonym czołgiem masz co robić :)

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie, iż nie na temat... ale może ktokolwiek z Was miałby pomysł, gdzie szukać pomocy i "własnego kąta" dla niewidomego psiaka...

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243540-%C5%9Alepy-psiak-spod-Wroc%C5%82awia-poszukuje-ciep%C5%82ego-k%C4%85ta-i-szansy-na-lepsze-%C5%BCycie?p=20869837#post20869837[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...