Jump to content
Dogomania

Czartek-przylepiec.Od 2006 roku na Dogo.ZAADOPTOWANY... odszedł za TM


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak mieszkałam z tesciami to pod ich nieobecność wziełam sunię. Suki, były dwie więc na początku lały jedna przez drugą. Wrócili teściowie i żeby załagodzić sytuację pokazywałam, jaki " nowy piesek " jest super. A moje dziecko [COLOR=lightblue]na własnej krwi wyhodowany[/COLOR] [COLOR=lightblue]mały kleszcz [/COLOR][COLOR=black], pierwsze co na przywitanie wypalił:[/COLOR]
Sorry dziadek ale jak zrobi ci się ciepło w nogę to musisz prędko zmienić skarpetkę.....
A tak błagałam, tylko nie mów, że sikają.

Link to comment
Share on other sites

Dobre:)
Moje paskudy robiły dokładnie to samo - jak reklamowałam Musztardę potencjalnym "chętnym" i mówiłam, że jest super i kochana i wspaniała to zaraz któraś musiała dodać, że sika w domu i to na ich zabawki. Jak tylko próbowałam załagodzić mówiąc, że czasem jej się owszem zdarza to padało głośne "mamo, no co ty, przecież ona sika ciągle i wszędzie".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Nie rozumiem, nigdy was nie rozumiałam.[/QUOTE]

:) bo my prywate uprawiamy :) takie wkręty z innych watków. Musztarda to pinczerka o barwie i minie musztardy,uratowana przez Szuwar prawie rok temu ze schroniskowej klatki. Bardzo barwna historia,z której dwa razy sunia cudem przezyła. Historia takze o "obrońcach zwierzat",wsród których pracuja także zwyczajni podli ludzie,dla których los zwierzaka to mniej niz splunąć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Nie rozumiem, nigdy wasnie rozumiałam.[/QUOTE]

[quote name='agata51']Czartek, ciotki prywatnie, to my sobie też prywatnie - wyskoczymy na spacerek, może tych trzech króli spotkamy?[/QUOTE]

[quote name='Kasia25']Smutno co, doła mam, kolejna zima za kratami.[/QUOTE]

[quote name='brazowa1']Mam pocieszyć?
[COLOR=lemonchiffon]Nie martw się,juz tak wiele ich znowu nie będzie.
[/COLOR][/QUOTE]

[quote name='Kasia25']Weś mnie nie dobijaj! Gram w zdrapki, wygrałam 60zł, dziś. Jak mi się fartnie w końcu 60 tysi to biore Czarta do mojego małego , białego domku.... [COLOR=lemonchiffon]tere srele[/COLOR][/QUOTE]

[quote name='brazowa1']za 60 tys chcesz mały,biały domek???
Ja Mike biore od 3 mln w górę.[/QUOTE]

Im bardziej was nie rozumiem, tym większą mam nadzieję. Czart, buziaki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Czarcie, z nadzieją przed siebie.[/QUOTE]

Tylko nie nadzieją!
Mam awersje do tego słowa. Niejaka Nadzieja,czyli forumowa "wet-siostra" dwa lata temu otruła psy,ktora wzięla na DT i DS. Po dwóch latach,mimo ostrzeżeń ,znowu dostała psy z Dogo. No,dlugo sobie nie pożyły :( Znowu "ktoś" otruł psy. A po kobiecie widać,ze jest chora psychicznie...i te fotki psow,robione w "norze-melinie",nad którymi dziewczyny z watku klaskały,ze super,super...
MASAKRA.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Tylko nie nadzieją!
Mam awersje do tego słowa. Niejaka Nadzieja,czyli forumowa "wet-siostra" dwa lata temu otruła psy,ktora wzięla na DT i DS. Po dwóch latach,mimo ostrzeżeń ,znowu dostała psy z Dogo. No,dlugo sobie nie pożyły :( Znowu "ktoś" otruł psy. A po kobiecie widać,ze jest chora psychicznie...i te fotki psow,robione w "norze-melinie",nad którymi dziewczyny z watku klaskały,ze super,super...
MASAKRA.[/QUOTE]

Przepraszam, nie wiedziałam. A nadieżda może być? Czartek, ale te twoje ciotki przesądne są!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...