Jump to content
Dogomania

Pies który z głodu jadł kamienie:(MAZUREK&Korek& FOCUS:)zdjęcia str14 i15 NOWE str 52


Tigress

Recommended Posts

  • Replies 540
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AnkaG']Ale go to dziadostwo męczy. I faktycznie jak na jego wielkość to 20 kg to mało.

Wiesz on jest naprawdę pięknym psem. I nie piszę tego po to by ci humor poprawić. :lol:[/quote]

Teraz prawie 21kg. Ale strach go głaskać bo czuć pod ręką same kości. Rozmiary ma imponujące, na moje oko to tak z 10kg przydaloby mu się przytyć. Widziałam tu na psach do adopcji zagłodzonego rotka który wazył 17 kg. Wydaje mi się że jakby tego pozbawić futra wyglądałby tak samo nędznie. Można sobie wyobrazić jak pies jest chudy , jeśli ja moge objąć go w pasie obiema dłonmi.

Ano męczy go, chociaż i tak pocieszam się że może niedługo będzie koniec. Wetka uprzedziła mnie że leczenie może potrwac nawet miesiąć więc po tych kilku dniach nie oczekuje cudu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='morisowa']Wreszcie psiak ma dobre warunki i opiekę, to wymyślił sobie taką chorobę :evil_lol: No tak, wcześniej nie mógł sobie pozwolić na to, bo wiadomo, co by z nim było :roll: Nieustajace kciuki i za psa, i za Ciebie Tigress![/quote]

Lepsza taka niż jakaś groźniejsza:) Z tą sobie poradzimy. Zezwolenie na dłuższe spacerki i łapanie kondycji już ma więc może jakoś i jedzonko się poprawi.
No i ja mam troche zajęcia w domu a nie zbijanie cały dzien bąków :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Tigress jak masz ochotę zobaczyć moje psiaki to wejdź na wątek:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=10925[/URL]

str.1188.

Wystąpiliśmy tam gościnnie u malawaszki bo nie mam aparatu cyfrowego i nie umiem wklejać zdjęć :-( Ona wkleiła :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaG']Tigress jak masz ochotę zobaczyć moje psiaki to wejdź na wątek:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=10925[/URL]

str.1188.

Wystąpiliśmy tam gościnnie u malawaszki bo nie mam aparatu cyfrowego i nie umiem wklejać zdjęć :-( Ona wkleiła :lol:[/quote]

O rany ale super :loveu: Też bym chciała taką gromadke :) fajne wrazenie robia zdjęcia kilku piesków , ale jeszcze lepsze gdy wszystkie sa prawie takie same:)

Link to comment
Share on other sites

A ja przed kilkoma minutami dorobiłam się pierwszych szram które były wynikiem niewinnej zabawy z piłeczka :evil_lol:
Co prawda nie wygladam jak bruce lee ale są też efektowne:)
Psiul rozbrykal sie dziś jak nigdy. Zawsze interesowała go piłeczka, nawet podnosił się do niej ale jakby nie bardzo wiedział co robić, jak się bawić.
A dziś jak robiłam zakupy kupiłam mu piłeczke, to znaczy w komplecie było dwie. Jak weszłam do domu kolega już wyczaił ,że jak wracam to zawsze coś mam dla niego ,więc pierwszy "pomagał " mi wypakowywac zakupy.
Poza smakołykami dla niego dostał coś co wzbudziło jego ciekawość tylko nie umiła dobrać sie do pudełka.
Więc ja ch etna do pomocy otworzyła je i jedna piłeczke dobiłam od podłogi.... piłeczka pieknie się odbiła blisko moich nóg i.......zobaczyłam na poziomie oczu rozdziawiona paszcze.......i wielkie lapska oparte na ramionach.
Psina pieknie złapał piłeczke w licie i potem elegancko zjechał po mnie łapami na dywan.
No i mam sliczne czerwone pręgi od ramion prawie po kolana :mad:
Cudo...dobrze że na opalanko sie nie wybieram:)

Ale już wiem ,że kolega gdzies podejżał co się robi z piłeczka:)

Link to comment
Share on other sites

Mój też chorował, teraz czuje się lepiej co widać na dziesiejszych fotkach :eek2:

[B]To była kuchnia (te białe nitki to firanka)[/B]
[IMG]http://img125.imageshack.us/img125/4615/kuchnia11ft8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img78.imageshack.us/img78/485/kuchnia22nr4.jpg[/IMG]

[B]To był pokój, telewizora też już nie ma [/B]
[B](zdjęć nie pokażę bo ryczę ja na nie patrzę)[/B]
[IMG]http://img164.imageshack.us/img164/3365/sprawca1bd2.jpg[/IMG]

[B][COLOR=red]A ten w prążki to SPRAWCA !!!!!![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']BOŻE!!! A ja płakałam jak musiałam sprzątać to:[/quote]

Neris uratowałaś mi życie :modla: jak dobrze jest nie czuć się samotną :huh: Morisowa jasne, że chciałam zabić :comp26:

ale jak zobaczyłam, jak się strasznie zmęczył tą pracą to usiadłam i się poryczałam :flaming:

[IMG]http://img241.imageshack.us/img241/5775/pi2fe7.jpg[/IMG]

Morisowa Uran (ma takie imię bo to materiał na bombę atomową) wzięty na tymczas od naszej wspólnej znajomej był kilka razy (bodajże 9 razy) oddawany do adopcji ale zawsze wracał bo ludzie nie wytrzymywali demolki (u mnie próbował wyjąć okno z futryną, ale udało mu się za to wyrwać kran z rurą ze ściany - o potopie nie wspomnę). A poznajesz bernardynkę i tę małą beżową :) są z Twojego schronu :)

Link to comment
Share on other sites

Tak, mąka i Kudłaczek z lubelskiego schronu, umierał tam, Tiger go wyrwała w stanie ledwo-ciepłym... KTO BY POWIEDZIAŁ, NIE? KTOŚ otworzył szafkę, wyjął sobie różne rzeczy, większość zjadl, a resztą się bawił. POżarte zostały: płatki kukurydziane, pieczywo chrupkie sezamowe, kilka cebul, burak, marchewka... więcej nie pamiętam.
NIE BYŁ SAM!!!! Podejrzenia padły też na Bazyla.

Ale na drugim zdjęciu to już nie jego dzieło. To Tajfunka wlazła na pralkę, z półki powyżej zdjęła proszek do prania, z półki obok mąkę i inne produkty... i jeszcze coś mocno miętowego, bo jak weszłam to mocno pachniało.
Dałabym ją do kojca, ale nie mam takowego...

Link to comment
Share on other sites

Lamia, ja z wrażenia zapomniałam jakie Ty psy masz! :lol: Jasne, że znam historię Urana, wiem, co to za diabeł i że nasza znajoma jest twą dłużniczką, wdzięczną na wieki :evil_lol: za wzięcie tej cholery :diabloti:
Bernardynkę też znam i wiem co za jedna. Ale małej nie znam :oops:

Link to comment
Share on other sites

:roflt::roflt:O boszeeeeee:roflt::roflt:
Chyba ze 100 razy oglądałam wasze zdjęcia.
Morisowa tobie należą sie :modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
że mój psiul jest idealny i nie zmalował jeszcze nic.
Brzuch mnie boli ze smiechu.
Najwiekszy wyczyn jednego z moich piesków to było wydostanie się na zewnątrz z zamkniętego mieszkania.......przez podwójnie wzmacniane drewniane drzwi:) wygryzł przez 5 godzin dziure i wyszedł na spacer.
Dodam tylko że psiur nie był zwykły, mieszanka owczarka niemieckiego i prawdziwego dzikiego wilka:) Budził postrach w okolicy i ktoś mi go niestety otruł. Ale miałam go 10 lat i zawsze były przygody.
.......Pies bał się wystrzałów bo sobie na niego polowanko myśliwi zrobili jak był szczeniakiem i mieszkał w lesie......więc kiedy miał już ok 2 lat nieopatrzanie był w pokoju w sylwestra podczas otwierania szampana...huk....pies suuuuuusssssss i razem z oknem na zwenątrz:) nie mu nie było ale my musieliśmy zabijać okno na dwa dni dopuki szklarz nie przyjdzie:mad:
Albo.......kiedyś ja jako wielki miłośnik zwierząt wyprosiłam podczas wizyty na wsi małą kaczuszke. hodowałam ją sobie i bya już dorosła, nik nie miał sumienia jej zabić ,chociaż groźby padały często bo psociła w domu. Wilk odpoczywał sobie w cieniu pod jabłonką gdy jadącemu ulicą autku pękła opona......sekundy trwało jak pies znalazł się w budzie . Niestety była w niej również moja kochana kaczuszka która nie przeżyła tego, bo psina zgniotła ją wpadając do budy.
Histori jest tak wiele że pewnie cały dzień mogłabym pisać i nawet części z nich bym nie opisała.

Ale zdjęcia nowego wystroju waszych mieszkan sobie zachowam na pamiątke ,żeby się nimi delektować i poprawiać sobie humor:cool3:

Link to comment
Share on other sites

:roflt::roflt:Morisowa,Neris i Ty Lamia 2 powinniście założyć galerie z najwiekszymi wyczynami waszych psów
:roflt::roflt::roflt:
Ktoś kto będzie miał doła i będzie miał dość swoich psiaków powinien popatrzec na te wyczyny.......i chyba nie dość że nastroj mu się poprawi to wszystko swoim własnym wybaczy:)

Siedze i ciągle podziwiam te zdjęcia......bomba

Link to comment
Share on other sites

Oj jaki demolek :crazyeye:

Moje raz wyciągnęły olej z szafki. 3/4 butelki wylały po kuchni i na przedpokoju. Popiły sobie a następnie wy...gały wszystko.

Na szczęście tam były płytki. Ale wiecie jak się olej sprząta :mad:

A i raz któraś zrobiła koope w łazience i mąż w nocy po ciemku tam wszedł (na bosaka) i sie poślizgnął na gówienku. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

:roflt::roflt::roflt:suuuuuuuper
Moją najwiekszą "niespodzianką" było jak suka i kocica tej samej nocy w łóżku został mamami:)
Oczywiście łóżko było moje i własnie w nim spałam.......jedna z jednej strony na poduszce obok a sunia w nogach......pobudke piałam świetną:)
Jasne było że miałam wymówke żeby nie iść do szkoły bo trzeba było zająć sie malenstwami

Albo rano się budze i co widze.......cała poduszka myszek.....niezywych:crazyeye:
Kocica robiła mi takie prezenty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='morisowa']Lamia, ja z wrażenia zapomniałam jakie Ty psy masz! :lol: Jasne, że znam historię Urana, wiem, co to za diabeł i że nasza znajoma jest twą dłużniczką, wdzięczną na wieki :evil_lol: za wzięcie tej cholery :diabloti:
Bernardynkę też znam i wiem co za jedna. Ale małej nie znam :oops:[/quote]

No coś Ty Morisowa, "mała" to schroniskowa Myszka, u nas Zuzia :)

[IMG]http://img49.imageshack.us/img49/1091/myszka1qf2.jpg[/IMG]

Jest też z nami Czupurka (odcięta od łacucha przy budzie - Boże, że nas właściciel głupie nie przyłapał :stupid: ). Obecnie facet nie ma żadnego psa, bo "dziwne mi się jakieś trafiały co porządne łańcuchy w nocy przegryzały" - powiedział :evil_lol:

[IMG]http://img397.imageshack.us/img397/1757/czupurekpl5.jpg[/IMG]

Tigress opowiedz jeszcze o pieskach, choć prezenty od kotki były super :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...