Jump to content
Dogomania

Gabrysia - ONka z ogromnym guzem ODESZŁA ZA TM :(


tayga

Recommended Posts

[quote name='Kava']do kogo sie zwrocic o konto? podrzuce troszke ...bidulke bidna trzeba ratowac...[/QUOTE]

[CENTER][B]Jeśli możesz pomóc Gabrysi, prosimy przelej darowiznę na konto:[/B][/CENTER]

[CENTER][B]07 1370 1109 0000 1701 4838 7300[/B][/CENTER]

[CENTER][B]Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva![/B]
[B]ul. Kopernika 6/8, 00-367 Warszawa[/B]
[B]Koniecznie z dopiskiem „GABRYSIA”. [/B][/CENTER]

[CENTER][B]Informacje o Gabrysi można uzyskać tu:[/B]
[B]Zaginął Dom: 790-102-271[/B]
[B]Iwona: 510-467-810[/B]
[B]lub mailem: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 213
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]A nie myślałyście cioteczki o zrobieniu dla Gabuni allegra cegiełkowego? [/B]Dziś czytałam na wątku poparzonej Małgosi z mojego podpisu, że takie cudo zrobiła cioteczka Selenga. Z wątku wiem także, ze oprócz Niej zajmuje się tym chyba jeszcze cioteczka Isadora. Może któraś z cioteczek poprosi jedną z nich o to. Myślę, ze warto spróbować :)

Link to comment
Share on other sites

Ciotki kochane, przepraszam za tego off`a. [B]Pilnie proszę o informacje, które z Was są z Warszawy (najlepiej okolice Ursusa).[/B] Dostałam właśnie na maila wiadomość o kolejnej porzuconej tam ONce :shake: :-( Na razie jest bezpieczna, ale tylko do końca tygodnia. Ja mieszkam na południu Polski i nikogo z tych okolic nie znam.

Link to comment
Share on other sites

Podnoszę Gabulę wieczorową porą :loveu: [B]Założyłam dziewczynce tematy na owczarkach: owczarki.eu i owczarek.pl[/B] Choć tyle mogłam zrobić dla Niej. Taka biedna i kochana:shake:
Podaję linki:

[url]http://owczarki.eu/forum/showthread.php?p=25841#post25841[/url]

[url]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=18774&PID=988928󱜀[/url]
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Gabrysia byla u doktor Karas-Teczy w jej gabinecie na ul. Goszczynskiego 6 w warszawie Gabi dostala leki - cefaseptin dwa razy dziennie plus innovet co drugi dzien plus do smarowania before x oraz amiderm
Zdaniem pani doktor to gleboka ropowica skory i niestety zmiany beda leczyly sie dlugo - okolo 4 tygodni i prawdopodobnie beda nawracajace co jakis czas
Kolejna wizyta 4.08
To oznacza ze zabieg przesuwa sie na dwa tygodnie bo tyle czasu trzeba conajmniej na podleczenie ran
Doktor Olkowski zalecil rowniez zrobienei echa serca przed operacja poniewaz Gabi jest w zlej kondycji i nie chcemy niespodzianek przed operacja
Gabi bedzie operowan ana narkozie wziewnej bo tak jest bezpiecznie z zastosowanie izofluranu jako najbezpieczniejszego gazu do usypiania
Bedzie dobrze ....

Link to comment
Share on other sites

Hejka z rana

Rozmawialam z doktorem Olkowskim i jestem umowiona z Gabrysia na poniedzialek na 14 zeby mogl zobaczyc jak goja sie rany i pobrac krew do badania zeby zobaczyc czy anemia sie wtcofala - sadzac po zachowaniu Gabi napewno :) probuje podskakiwac - troche nieudolnie :) ale zawsze to cos - nie spi juz caly zcas na tapczanie wciska glowke do moich kolan i podaj elape zeby ja glaskac - wyglada to rozczulajaco :)
Jade tez z druga sunia Basia do doktora bo zmian aw plucach ktora ma wedlug doktora Marcinskiego moze byc jednak hemartoma czyli niezlosliwa zmiana w plucach co daje Basi takze szanse na zdrowie , w usg wyszlo natomiast ze ma slabsze serducho wiec jade takze z oboma na echo serca zeby nie bylo niespodzianek w trakcie operacji ...

Link to comment
Share on other sites

zrobilam zajebista sesje panienek na trawce :) dzisiaj ladna pogoda wiec wykorzystalam zeby pokazac wam jak gabrysia sie zmienia :)
Razem z jej fotkami wstawie zdjecia Barbasi :)
al ejuz z rana po padam i tym samym spadam spac
Gabrysia i pozostala 11 oraz ja zyczymy slodkich snow :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...