Jump to content
Dogomania

Czekała, czekała... i się doczekała. Porzucona DON-ka Lana już w swoim domu!!


Marysia R.

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aniu, pierwsza wpłate dla Lany - 200 zł zrobiła na konto hotelu ewa36.
Trzeba poprosic Ewe o podanie nr konta i zadzwonic do hotelu z pytaniem ile musimy doplacic za pelny miesiac hotelowania.

Edit. Przelalam dzisiaj na razie 30 zł ze spadku po Fridzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Aniu, pierwsza wpłate dla Lany - 200 zł zrobiła na konto hotelu ewa36.
Trzeba poprosic Ewe o podanie nr konta i zadzwonic do hotelu z pytaniem ile musimy doplacic za pelny miesiac hotelowania.

Edit. Przelalam dzisiaj na razie 30 zł ze spadku po Fridzie.[/QUOTE]

Belu :) 30,00 zł wpłynęło. Zaraz je dopiszę. Dziękuję bardzo. Zaraz napiszę też do Cioci Ewy36. Dziękuję za informację :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Wpłacam dzisiaj 200 zł dla Lany z bazarku zorganizowanego przez arim. Bardzo dziekujemy !!![/QUOTE]

Belu :) wpłynęło i zaraz dopisuję :) Również dziękuję.

Kontaktowałam się z Ciocią Ewą36 i jutro z rana zrobię przelew za hotelik (w brakującej części) Chodzi o hotelik za m-c lipiec

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asl']

Kontaktowałam się z Ciocią Ewą36 i jutro z rana zrobię przelew za hotelik (w brakującej części) Chodzi o hotelik za m-c lipiec[/QUOTE]
Nie za lipiec. Sunia pojechała chyba 24 lipca do hotelu, a Ewa zaplaciła zaraz 200 zł. To moze zrob doplate do konca sierpnia, tylko trzeba by dowiedziec sie jaka to kwota.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Podniose wątek slicznej sunieczki. Mysle, ze trzeba ja intensywnie oglaszac.
Czy ktos moze napisac jakis wzruszający tekst dla Lany ?[/QUOTE]

A może taki jak dałam Jej na wątkach owczarkowych:

[I]Lana nie ma nic. Do niedawna nie miała nawet imienia. Dostała je od Małgosi, która Ją znalazła. Lana została wyrzucona z samochodu przy trasie Nowy Dwór Maz.- Błonie. Nie rozumiała, co się stało. Wykopała jamę w ziemi i tam wiernie czekała na tego, kto Ją porzucił. Mijały godziny, a później dni... , a Ona dalej czekała, ufna i wierna do końca... Dokarmiali Ją pracownicy pobliskiej firmy, którzy w końcu zawiadomili pobliskie schronisko. Niby dobrze, ale suczkę w Jej wieku w schronisku czekałaby już tylko powolna śmierć z tęsknoty i rozpaczy. Na szczęście pojawiły się dobre dusze, które ulitowały się nad losem bezimiennej staruszki. Tymczasowo umieściły suczkę w hoteliku i teraz szukają dla Niej ratunku. Sunia jest bardzo przyjazna, lgnie do człowieka, prosząc o odrobinę ciepła i czułości. W schronisku odejdzie szybko, samotna i zapomniana. POMÓŻCIE OCALIĆ JĄ OD ZAPOMNIENIA!!![/I]

I co mógłby być ?

[B]Przy okazji gorąco zapraszam na świeżuteńki bazarek z mojego podpisu dla chorego Dona i porzuconej Shiry :) To mój pierwszy w życiu i bardzo się denerwuję. Zajrzyjcie drogie ciotki :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Nie za lipiec. Sunia pojechała chyba 24 lipca do hotelu, a Ewa zaplaciła zaraz 200 zł. To moze zrob doplate do konca sierpnia, tylko trzeba by dowiedziec sie jaka to kwota.[/QUOTE]

Belu zaraz sprawdzę pw od Ewy. Wiem, że Ciocia Ewa zapłaciła 200 zł ale zdaje mi się, że miałam dopłacić 160. Zaraz zajrzę do skrzynki.

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam właśnie przelew w wysokości 160 zł jako uzupełniająca wpłata za Lanę do 23.08.2011 r. policzyłam 30 dni. Jeśli trzeba uwzględnić 31 dni zrobię dopłatę.

W skarbonce Lany zostanie 305 zł na dzień 20.08.2011

Link to comment
Share on other sites

Jestem na razie sobie zapisze .Na razie nie moge za duzo pomoc finansowo .Zdeponowalam jakas sume pieniazkow na pay palu kolezanki z przeznaczeniem na bazarki ..jak sie z tym uporam i bazarki zostana zaplacone ,to zobacze ,czy cos zostalo .W kazdym razie bede tu zagladac i miec na uwadze Lane .

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje, ze zajrzałas. Obecnosc na watku jest bardzo wazna, a tutaj bardzo mało ludzi. Lana jest taka piekna, szkoda aby siedziała dlugo w hotelu.
Na zdjeciu widac jeszcze wystraszone oczka. Teraz pewnie wyglada ju inaczej.:lol:

[B] [/B]

[INDENT] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-NGviREDdFgs/TjbdapMrI4I/AAAAAAAABoU/M7nXFexUAoU/IMG_5380.jpg[/IMG][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Przybylam na zaproszenie faith35.
I juz tlumacze bo to skomplikowane:Poniewaz maz mnie juz zlinczuje:)i twierdzi,ze puszcze nas z torbami-moge grzecznosciowo z konta kolezanki przesylac co miesiac 5 euro dla Lany(czyli to bedzie po odliczeniu prowizji przez bank jakies 12-14 zl,dokladnie nie wiem-dowiemy sie po pierwszym przelewie).

Bardzo prosze o przeslanie IBAN i Swift banku:)

Przelewik zrobie zaraz na poczatku wrzesnia:)

Usciski dla kochanej suni:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...