Jump to content
Dogomania

Dostojny tybetan i bezmózgi kundel!


Naklejka

Recommended Posts

[quote name='dOgLoV']to ciesz sie ze nie przed bo byś już nic pewnie nie zjadła :eviltong:

dawajjjjjjjjjjj :eviltong:[/QUOTE]

Po powrocie zeżarłam tabliczkę milki :evil_lol: taaaa, a potem boję się na wagę wchodzić :evil_lol:

Ni mam zdjęć :eviltong: A po co chcesz go zobaczyć? Trochę prywatności, hahah :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Po powrocie zeżarłam tabliczkę milki :evil_lol: taaaa, a potem boję się na wagę wchodzić :evil_lol:

Ni mam zdjęć :eviltong: A po co chcesz go zobaczyć? Trochę prywatności, hahah :eviltong:[/QUOTE]

Ty sie boisz na wage wchodzić ?? buahahahahahaha dobry żart :diabloti:

tak se chciałam oblukac :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']bo za mało ważyłaś ?? :diabloti:
[/QUOTE]

Zdecydowanie za dużo ważę, rok temu ważyłam 10kg mniej :diabloti:

[quote name='Aleks89']Kilka lat temu na torach leżał CAŁY wielki ,gnijący DZIK:loveu:[/QUOTE]

O jak uroczo :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Zaraz obok przejścia koło mostu:loveu:[/QUOTE]

No ja właśnie przechodziłam obok mostu i tam leżała ta połowa sarny. Oczywiście nie zauważyłabym jej gdyby nie to, że Arni się na chwilę zatrzymał. Odwołał się od padlinki :cool3:
A na sośnicy jacyś ochroniarze chcieli go na stróża :evil_lol: A mogli by go wziąć, ciekawe jak szybko by go oddali :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pj7zx--ZTcU/UeU46jpj-SI/AAAAAAAATvM/pR7gC685d8c/s660/cats.jpg[/IMG]
Umieram, Arni też padł :evil_lol: Na hałdach są takie podjazdy, że wysiadałam, a na zjazdach myślałam, że się zabiję jak wpadłam w dziurę, albo najechałam na kamień :evil_lol:
Arni pływał sobie w spłuczce, jak ładnie pachniało :loveu: Pływał tylko dlatego, że go tam wrzuciłam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Trzeba było jechać wzdłuż tych rur obok spłuczki ,w górę ,w dół minąć zarośnięty staw ,skręcić w prawo jechać prosto ,przejechać pod autostradą ,w lewo i masz mały czysty stawik :lol:albo za autostradą w prawo i masz drugi czysty stawik :P

Link to comment
Share on other sites

A to wzdłuż rur da sie przejechać? A to nie wiedziałam :P

Byłam nad stawikiem przy autostradzie, ale jakis koles tam był, więc się szybko zwinęłam dalej.
Ja tam raczej te okolice średnio ogarniam, mam teraz czas na zwiedzanie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Dojechałam nad te stawiki, faktycznie ob bardzo czyste. Arni tylko łapy pomoczył, więc mu musiałam pomóc :diabloti: i w końcu zmoczył się cały. Cała wycieczka była bardzo hardcorowa i męcząca, między innymi przedzierałam się przez metrowe chaszcze, bo ścieżkę zasypali hałdą.... Ale Arni był szczęśliwy i dawał radę mimo upału, po wyjściu z wody leciał jak torpeda. Tylko potem w domu był jakiś taki mało przytomny :lol:

Brat odpalił laptopa :multi: teraz szybko kopiuję pliki i będzie go naprawiał dalej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']No brawo :evil_lol: To na następny raz ,za tymi dwoma na wprost jak w ryj strzelił masz jeszcze 2 :lol:Ale już większe ,oba dość czyste nawet plebs się tam kąpie.:diabloti:[/QUOTE]

Chyba nad nimi byłam, swego czasu dosyć często bywałam na makoszowach, jest tam fajne miejsce na ognisko :eviltong:

Wykąpałam psy, Jetsan się już nie sypie, ale Arni... :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-j-cLrLjUkLQ/Uema5b5acyI/AAAAAAAATyk/viV_NzsiHkY/s640/Zdj%25C4%2599cie108.jpg[/IMG]
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-t_FWbTWoH8I/Uema5YZ8rhI/AAAAAAAATyg/OjOqUOw0Sxk/s640/Zdj%25C4%2599cie107.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Średnio ogarniam ten program, ale nie jest taki zły, tylko to importowanie itd. bardzo mnie denerwuje.
Ale obrabia się zdjęcia bardzo szybko i łatwo, jak się przyzwyczai ;) Tylko mam jakąś dziwną tendencje do przesadzania w tej obróbce, w fotoszopie mam większe wyczucie :lol:
Nie chce mi się szukać tego zdjęcia i wrzucać go, ale nie było jakoś bardzo ciemne, normalne można by powiedzieć :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...