Jump to content
Dogomania

Dostojny tybetan i bezmózgi kundel!


Naklejka

Recommended Posts

[quote name='Naklejka']A po cholerę będę tam wiozła cały sprzęt? Nie po to by leżał w torbie cały czas :eviltong: A [B]z Kasią zawsze robimy ogrom zdjęć, często bardzo głupich zdjęć [/B]:evil_lol:[/QUOTE]
a dodasz je na dogo? :diabloti:

zamawiałaś już z ds?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']to daj mi znać jak będziesz zamawiać, to zamówimy razem ;) Alpinie obrożę jednak zamówię :eviltong: bo nie ma nic fajnego.. :diabloti:[/QUOTE]

Ok :) Dalej nie zdecydowałam co chcę dla Jetsa. Chyba jednak będzie hurrta stajl, bo nie umiem zdecydować się na cottonkowy wzór :eviltong:
Arni dostanie potworki na neonkowej taśmie i turkusowej eko, albo jakąś obrożę z serii cottonki, tylko znowu problem ze wzorem- myślałam nad sówkami, ale one bardziej do Jetsa pasują niż Arniego :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jetsanowi nie umiem jakoś tak założyć kolorkowej obroży :eviltong: Więc hurtta to dobre wyjście, albo coś z serii twist.
A może coś takiego?
[url]https://picasaweb.google.com/101825270268017642048/CottonkiWzory#5819274443107459266[/url] [url]https://picasaweb.google.com/101825270268017642048/CottonkiWzory#5819274643039769890[/url]
Te szopy są całkiem całkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']skończy się tak, że w końcu nie zamówię NIC. :diabloti:[/QUOTE]

U mnie też tak się zazwyczaj kończyło, ale te durnie mają tylko po łańcuszku, arni ma obroże, a Jetsan dławik i dwie pary szelek, których nie nosi :eviltong:
A i zapomniałam, muszę kupić wygodną przepinaną smycz dla Jetsa, Arni nie potrzebuje, bo on nie używa praktycznie w ogóle smyczy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']U mnie też tak się zazwyczaj kończyło, ale te durnie mają tylko po łańcuszku, arni ma obroże, a Jetsan dławik i dwie pary szelek, których nie nosi :eviltong:
A i zapomniałam, muszę kupić wygodną przepinaną smycz dla Jetsa, Arni nie potrzebuje, bo on nie używa praktycznie w ogóle smyczy :)[/QUOTE]
Alpina ma tylko szelki, obrożę i dławik którego teraz nie nosi. :p Szczerze, to nie wiem czy zamawiać... Z jeden strony jest mi szkoda kasy, a z drugiej kusi. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']Alpina ma tylko szelki, obrożę i dławik którego teraz nie nosi. :p Szczerze, to nie wiem czy zamawiać... [B]Z jeden strony jest mi szkoda kasy, a z drugiej kusi. [/B]:diabloti:[/QUOTE]

Taaa... Kup Alpinie coś słodkiego, ładnego, żeby nie wyglądała na takiego rąbniętego psa, tylko grzeczną, poukładaną suczkę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talucha']Wzięłam w końcu zieleń neon :)
Ja też mam takie rozterki zawsze, z jednej strony szkoda kasy, a z drugiej te obroże są taaaakie śliiczne ]:->[/QUOTE]
ja ostatnio mam takie coś, że jest mi szkoda wydawać kasy nawet na rzeczy dla siebie :evil_lol: Tak sobie trzymam kasę, gdyby był jakiś nagły wypadek :lol:

Link to comment
Share on other sites

Natalia, jak dojdą to się pochwal! :)
Angi, nie mam pojęcia, mam zawsze problem z wyborem obróżek :eviltong:
Ja ogólnie jestem sknerą i na siebie też wydaję mało kasy, każdy zakup jest przemyślany, nie kupuję nieużytecznych rzeczy, lub takich, których na co dzień nie będę potrzebowała. Dlatego mam minimalną ilość kosmetyków, pustki w szafie i wieczny brak odpowiednich butów :evil_lol: Ksiażek też nie kupuję, bo mi szkoda kasy, ale jak przechodzę obok księgarni to mnie skręca, tam samo w zoologu :lol: Nie lubię drogich i bezużytecznych prezentów. Zakupów też nie lubię, tzn. lubię takie sensowne np. zakup Jetsa, laptopa, albo lustra z 3 obiektywami :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Natalia, jak dojdą to się pochwal! :)
Angi, nie mam pojęcia, [B]mam zawsze problem z wyborem obróżek[/B] :eviltong:
Ja ogólnie jestem sknerą i na siebie też wydaję mało kasy, każdy zakup jest przemyślany, nie kupuję nieużytecznych rzeczy, lub takich, których na co dzień nie będę potrzebowała. Dlatego mam minimalną ilość kosmetyków, pustki w szafie i wieczny brak odpowiednich butów :evil_lol: Ksiażek też nie kupuję, bo mi szkoda kasy, ale jak przechodzę obok księgarni to mnie skręca, [B]tam samo w zoologu[/B] :lol: Nie lubię drogich i bezużytecznych prezentów. Zakupów też nie lubię, tzn. lubię takie sensowne np. zakup Jetsa, laptopa, albo lustra z 3 obiektywami :evil_lol:[/QUOTE]
skąd ja to znam :p

Link to comment
Share on other sites

Ja zwykle mam tak, że się na jakąś rzecz nakręcę i wtedy muszę ją kupić. Tzn. wiem, że chcę spodnie w kratę, to takich szukam i żadnych innych nie chcę :P Jeśli chodzi o kosmetyki, to ja mam swój zestaw, rzeczy, które po prostu potrzebuję i też nie biegam i nie kupuję co chwilę nowego tuszu, pięciu tysięcy kremów itp, mam swoje sprawdzone i kolejny kupuję, jak jeden mi się skończy :)
Z butami problemu nie mam, bo noszę trampki na zmianę z glanami :diabloti: Chociaż, nie... Ostatnio rozwaliłam trampki to poszłam na zakupy, w celu kupienia zwykłych czarnych trampek... Jezuu nie macie pojęcia ile się nachodziłam po sklepach i ostatecznie ich nie kupiłam bo nigdzie nie ma! :shake:

Link to comment
Share on other sites

40 :placz::placz: właściwie to 39,5 ale to zmusza mnie do kupowania 40 :P
A ja chcę właśnie czarne, zwykłe bo mi do wszystkiego pasują. Czerwone są boskie, granatowe i szare też fajne, białe mi się podobają ale bym miała od razu ujebane :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...