Jump to content
Dogomania

Dostojny tybetan i bezmózgi kundel!


Naklejka

Recommended Posts

[quote name='vege*']za bardzo się wczułaś w rolę groomera :diabloti:[/QUOTE]

Jakby go hodowczyni zobaczyła... :mdleje: ale to od niej dostałam trymer :lol: Ale gdyby nie ten trymer, to bym sobie rady nie dała z Jetsana futrem...

Testuję nowy programik, niby fajny, ale jakoś nie umiem się przyzwyczaić...
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-7wxTOvNS7Lo/UdGhQmV3fgI/AAAAAAAATe8/A4Lfv1ysI2w/s1000/capture-20130701-170429.jpg[/IMG]

Edited by Naklejka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Jakby go hodowczyni zobaczyła... :mdleje: ale to od niej dostałam trymer :lol: Ale gdyby nie ten trymer, to bym sobie rady nie dała z Jetsana futrem...

Testuję nowy programik, niby fajny, ale jakoś nie umiem się przyzwyczaić...
[/QUOTE]
Haha, no to lepiej się hodowczyni nie chwal :evil_lol:

A co to za program? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']To ho jeszcze do mnie bo mi sie nie chce dokończyć Qwendy :eviltong: tylko sie nie wczuwaj za bardzo bo za miesiac na wystawe jedziemy :eviltong:[/QUOTE]

To może nie jest dobry pomysł :P

Nadgarstek w prawej ręce mam przesilony i przez to Jetsanowi też odpuściłam :evil_lol: No ale cały weekend go wyczesywałam, jeszcze troszkę zostało, ale to dokończę w tym tygodniu, jak w domu będzie spał, bo za bardzo się ciepie i mi ucieka już :eviltong:

Chcę teraz wyczesać jak najwięcej włosa z Jetsa, może być nawet łysy, by porządnie odrósł na zimę i nie był już brązowy. Stary, martwy włos robi się brazowy :roll:

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-jlVmDRnfRCU/UdGraRtVrxI/AAAAAAAATfQ/XdSDT2iMBlA/s640/IMG_5939.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Niooo Qwendi jest brązowa z lekka :diabloti:

ale jutro sie za nia biorę ;)

świetne ujęcie ! :loveu:[/QUOTE]

Widziałam na zdjęciach ;)
Jetsan ma dużo brązowego między łopatkami, ale między tym bazowym włosem wyrósł taki mocno czarny i wygląda to dość śmiesznie :lol:

Mam jeszcze kilka takich i szramę na ramieniu oraz dziurę w bluzce :loveu: Bo piesek wskoczył niespodziewanie na rączki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Widziałam na zdjęciach ;)
Jetsan ma dużo brązowego między łopatkami, ale między tym bazowym włosem wyrósł taki mocno czarny i wygląda to dość śmiesznie :lol:

Mam jeszcze kilka takich i szramę na ramieniu oraz dziurę w bluzce :loveu: Bo piesek wskoczył niespodziewanie na rączki :loveu:[/QUOTE]

hihihihihihi :loveu:

to dawaj więcej zdjęć :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-rnQfVO9wtu0/UdHK8PbX71I/AAAAAAAATfg/FXxK6CWkJzM/s640/IMG_6031.JPG[/IMG]
No i jest to moje łyse, uparte stworzenie :loveu: umie zostawać w siadzie! :loveu:
On im bardziej jest zmęczony tym jest posłuszniejszy, tylko przywołanie ma gorsze, ale reaguje wtedy doskonale na stój :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']ładnie go wyczesałaś :crazyeye: ja sie boje ze przesadze i na wystawie Qwendi dostanie złą ocenę :roll:[/QUOTE]

Jeszcze trochę zostało :cool3:
Jamal był łysy w Ustroniu i wygrał rasę, nie ma na to reguły, a kto sędziuje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']idziemy kiedyś na spacer? :)
Ja jutro po powrocie poleżakuję z książką, którą dostałam bo dopiero przeczytałam z 10 stron xd[/QUOTE]

Jak moje kolano ożyje to tak ;)
No ja właśnie przeczytałam jakąś książkę, eee... muszę coś dłuższego znaleźć :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']jak zrobiłaś to rozświetlenie? i skąd ściągałaś program?
[url]https://lh3.googleusercontent.com/-7wxTOvNS7Lo/UdGhQmV3fgI/AAAAAAAATe8/A4Lfv1ysI2w/s1000/capture-20130701-170429.jpg[/url][/QUOTE]

Rozjaśniłam cienie i coś tam jeszcze ruszyłam, ale nie pamiętam co dokładnie ;) Nie wiem, brat mi dał ten program :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']a ja nie mam czasu na czytanie książek :roll:[/QUOTE]

Ja teraz mam nadmiar wolnego czasu, właściwie to nie mam co robić, więc czytam i oglądam filmy ;) Nadrobię cały rok w ten tydzień, bo potem będę miała co robić :eviltong: Chociaż robota się skończy po jakimś tygodniu i znów będę się nudzić. Zacznę się uczyć biologii do matury :grins:

Muszę coś upiec ino nie wiem co... Jakieś propozycje? :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Ja teraz mam nadmiar wolnego czasu, właściwie to nie mam co robić, więc czytam i oglądam filmy ;) Nadrobię cały rok w ten tydzień, bo potem będę miała co robić :eviltong: Chociaż robota się skończy po jakimś tygodniu i znów będę się nudzić. Zacznę się uczyć biologii do matury :grins:

Muszę coś upiec ino nie wiem co... Jakieś propozycje? :P[/QUOTE]

ja bym sobie zjadła sernika na zimno :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...