Jump to content
Dogomania

Crazy- dług w hotelu 2000zł- potrzebna pomoc


malvaaa

Recommended Posts

Cholerka, nie mam aparatu a kumpela za granicą bawi:( Velvet sięga mi prawie do kolana, Crazy jest trochę mniejsza (przypominam, że jestem wysoka, więc generalnie to Velvet do kolana, Crazy ciut mniejsza;) ). Może któraś cioteczka wpadłaby w odwiedzinki i cyknęła jakieś foteczki:)?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ooooooo, mam też wpłate z Kundelkowej Skarbonki 120 zł na szczepienia - to jedziemy z dziewczynkami dowetki w sobotę, a jak dam radę, to w piątek. Założę im książeczki i podeślę skany cioteczce, która udostępniła swojego maila.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87'][B]FIERO [/B]wysyłam dzisiaj na Twoje konto 120zł --> czyli 110zł pójdzie na szczepienia i dzięki temu dziewczynki w końcu będa miały komplecik szczepień. Natomiast 10zł dołóż do jedzonka :roll:[/QUOTE]

dziękuje za wsparcie dla sunieczek, tusinka22 i malvaaa również bardzo dziękuje. Zdjęcia nie są już pewnie zbyt aktualne :(
rozliczenie wygląda tak, proszę skorygujcie jak coś przegapiłam:

[B]Wydatki:[/B]
14 zł - tabletki na robaki tusinka22;
100 zł - tripti;
63 zł - karma tripti;
15 zł - 1 kg puriny zwróciłam Fierze (tripti);
transport do dt malvaaa i Piotrek.
12 zł - drugie odrobaczenie tabletki pratel; (tripti)
13,90 zł - obróżki dla suczek; (tripti)
50 zł - tusinka22;
20 zł - jola_li;
50 zł - obraczus87;
120 zł - Kundelkowa Skarbonka - szczepienia wirusówki plus wścieklizna;
50 zł - malvaaa - sierpień;
50 zł - magdajedral - sierpień;

Link to comment
Share on other sites

Velvet ma już swoją książeczkę, szczepienia zrobione. Niestety nie dałam rady z Crazy jechać, bo w sobotę był taki upał, że mało trupem nie padłąm. Miałam jechać z 5 psiakami na dwie tury na szczepienia, kontrole itp, ale na drugą turę już mi sił zabrakło, więc Crazunia pojedzie w tym tygodniu. Zresztą psiaki też się męczyły, więc może to i lepiej. Jak będę miała chwilę, to zeskanuję książeczkę i wyślę mailem, ok?

Link to comment
Share on other sites

super ze dziewczynki beda mialy juz szczepienia. kurcze ja sobie tak pomyslalam, kiedy sunie tak mniej wiecej dostaja pierwsza cieczke? bo jakos mi sie kojarzy ze moja sunia dostala jak miala 6-8 miesiecy ale to chyba zalezy od psiaka, tak jak u kobiet to sprawa indywidualna:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiera']Velvet ma już swoją książeczkę, szczepienia zrobione. Niestety nie dałam rady z Crazy jechać, bo w sobotę był taki upał, że mało trupem nie padłąm. Miałam jechać z 5 psiakami na dwie tury na szczepienia, kontrole itp, ale na drugą turę już mi sił zabrakło, więc Crazunia pojedzie w tym tygodniu. Zresztą psiaki też się męczyły, więc może to i lepiej. Jak będę miała chwilę, to zeskanuję książeczkę i wyślę mailem, ok?[/QUOTE]

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] wrzucaj co tam chcesz :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...