Jump to content
Dogomania

Ringówka - nie taka prosta sprawa!


Chefrenek

Recommended Posts

Nasza propozycja :) wkrótce pojawią się zdjęcia ringówek na modelach .
[URL="http://www.4lapy.blackivy.pl/?pl_ringowki,18"]http://www.4lapy.blackivy.pl/?pl_ringowki,18 [/URL]
a jeżeli chodzi o "pomacanie" to będziemy w Katowicach w piątek na wystawie, z gordonami :) i jakby ktoś chciał "pomacać" to będzie taka możliwość :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 8 months later...

[quote name='Talia']Odświeżam temat.
Szukam ringówki dla gordonki (obecnie 3mc). W sobotę wybieram się na wystawę do Szczecina i nie wiem jakiej szukać.
Jaką najlepiej wybrać dla szczeniaka tej rasy?[/QUOTE]
Ja setery przeważnie wystawiałam na łańcuszku i super się wystawiało :) Także polecam łańcuszek !

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że dla szczeniaka łańcuszek nie będzie najlepszym rozwiązaniem. Najważniejsze to na początku nauczyć szczeniaka poruszania się na ringówce, przyzwyczaić do niej. Poleciłabym na początek zwykłą ringówkę satynową - może być czarna pod kolor sierści lub na przykład złota, brązowa, aby pasowała pod podpalenia. Z późniejszym czasie, po kilku wystawach, obeznaniem się z ringówką poleciłabym łańcuszek - najlepiej złoty (chociaż tutaj trzeba szarpnąć się, jeżeli chodzi o wydatek). ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marcelinka371']Ja setery przeważnie wystawiałam na łańcuszku i super się wystawiało :) Także polecam łańcuszek ![/QUOTE]

taa szczegolnie szczeniaki:))

lancuszek to jest dla zaawansowanych pieskow i wlasciciel tez musi cos tam o jego uzuciu wiedziec, zeby pieska nie udusic.
a dla szczeniaka wystawka to musi byc super event, a nie podduszanie lancuszkiem.

ringowka czarna, nie za gruba, niezaciskowa i najlepiej tasmowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skyy']Myślę, że dla szczeniaka łańcuszek nie będzie najlepszym rozwiązaniem. Najważniejsze to na początku nauczyć szczeniaka poruszania się na ringówce, przyzwyczaić do niej. Poleciłabym na początek zwykłą ringówkę satynową - może być czarna pod kolor sierści lub na przykład złota, brązowa, aby pasowała pod podpalenia. Z późniejszym czasie, po kilku wystawach, obeznaniem się z ringówką poleciłabym łańcuszek - najlepiej złoty (chociaż tutaj trzeba szarpnąć się, jeżeli chodzi o wydatek). ;-)[/QUOTE]

dla gordona to raczej tylko srebrny, nie zloty.
srebrna zmijka.

satynowa ringowka to nic wygodnego przy szczeniaku, ktory nic nie potrafi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

no ja ciągle szukam wygodnej ringówki, sam sznurek podduszał moją suczkę, miałam czarną linkę z dingo - zmieniłam ją na białą cieńszą około 4/5 mm z tą szerszą taśmą na podgardle jest wygodniejsza przede wszystkim dla mojego psa tylko przeszkadza mi że są aż tak długie xP

już kilka osób się pytało dlaczego tak dużego psa prowadzam na takim sznurku - inni mieli sznury liny łańcuszki itp. chciałam coś lekkiego a pies mi nie ucieknie tak czy siak xP

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...