Jump to content
Dogomania

SZCZENIAK ONka: Biegunka, wymioty, wstręt do jedzenia.


Falkaa

Recommended Posts

[quote name='gryf80']falkaa,trzymam kciuki,żeby było ok z psiakiem .co sie stało to się już nieodstanie.jak to się mówi"człowiek uczy się na własnych błędach".mówię o swoim przypadku-dostałam psa w typie cao-pies ma dysplazję.cały czas dostaje kwas hialuronowy,żeby mógł normalnie w miarę chodzić,nie operowany.gdyby podliczyć koszt środków p/bólowych i innych suplementów to pewnie bym kupiła z rodowodem.także widzisz jak jest.[/QUOTE]

dziękuję :)
I zgadzam się że człowiek się uczy na błędach.. już na pewno nigdy w życiu takiego nie popełnię.. mówie zarówno o pseudohodowlach jak i o Pedigree..
a co do dysplazji to jak narazie na szczescie ani na rtg ani w sposobie poruszania sie psiaka nie widac objawów dyzsplazji.. narazie :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='kajaa21']i jak się czuje mały Nero??? :)[/QUOTE]
Nero się czuje doskonale ! Jest zdrowy jak ryba :)
Skacze, biega, bawi się, i nawet broni obejścia lepiej niż Saba i Psotka razem wzięte :cool3:
Będzie z niego doskonały stróż, a o to mi właśnie chodziło:loveu:
Wszyscy go kochają, nie tylko za słodki wygląd ale i za sposób bycia..
To nie jest taki zwykły szczeniak w typie (R=R) owczarka niemieckiego, to .. hmm.. kangur + zając + trochę z psa :D + łamaga:loveu: + obrońca + czubek:loveu:
Nasz kochany Neruś :loveu:
Strasznie się o niego martwiłam.. Kiedy dowiedziałam sę, że nie był szczepiony a ma objawy parwo.. Do tego ciągle z nim były Saba i Psotka..
Ale już jest OK! :lol:


Dziękuję wam wszystkim za te wspaniałe rady.. Naprawdę, ogromnie mi pomogły !
Dziękuję jeszcze raz wszytskim.. Można na was polegać :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Czasami pierwszym objawem choroby jest „falujący” chód- pies chodzi jak wąż, zarzuca tyłkiem. Często może to być jedyny objaw dysplazji na wiele lat (jako przykład podam tutaj moją suczkę Zupę, która pomimo dysplazji stopnia ciężkiego do wieku 6 lat nie wykazywała innych objawów!), ale zazwyczaj zauważyć można też problemy ze wstawaniem, szybsze męczenie się, popiskiwanie, kulawiznę. W szczególnych przypadkach może nawet dojść do niedowładu. Chory pies zazwyczaj kładzie się na jedną stronę, unikając pozycji na wprost. Ma problemy w wspinaniu się na podniesienia, unika forsownego ruchu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...