Jump to content
Dogomania

Bambu ma kochający dom!!!l!


Merys

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

U nas strasznie leje,Bambu sobie spi na nowej gabce na lezak,ktora kupilam,ale stwierdzilam,ze jemu sie bedzie wygodnie spalo i trzeba kupic nastepna:)wlasnie bylam u niego,spi przed drzwiami,a ja zeby mu nic nawet kropla nie padala na niego to zrobilam mu domek z takich duzych pankart,spi sobie slodko,a ja spokojnie tez moge isc spac wiedzac,ze na niego nie pada,chociaz jest pod zadaszonym he he moj TZ sie ze mnie smieje,mowi co Ty mu jeszcze wymyslisz,bo ostatnio kupilam mu wiatrak na te upaly ,otwieram drzwi tarasowe i wlaczam Bambusiowi wiatrak stojacy,zeby go chlodzilo,oczywiscie TZ mowi,ze zamiast jemu to ja psu kupilam wiatrak,a co tam musi miec jak w bajce,jak tyle lat mial koszmarne zycie,jak tylko klade sie na lezaku w cieniu to odrazu przychodzi i kladzie sie kolo lezaka,mam wrazenie ,ze nie lubi dzieci,bo jak widzi przez drzwi dziecko jak jest u nas jakies to odrazu szczeka

Link to comment
Share on other sites

Staram sie o niego dbac jak tylko moge,chce mu wynagrodzic podle zycie jakie mial,wczoraj bylo obcinanie pazurkow,usmialam sie,zawijal lapy pod siebie,zeby nie dac obciac ,kladl mi morde na reke,zebym nie mogla ruszyc,ja nie dalam rady,ale moja mama sobie poradzila,a ostatnio byli u nas goscie ,a ze on na dzieci szczeka to go przywiazalam,jak zaczal udawac,ze go nogi bola patrzy na mnie jedna noge podnosi,ze go boli,druga,mowie wam cyrk,to ja przestraszona lece do niego,a on ucieszony,podskakuje odrazu bol przeszedl,taki cwaniak z niego,od dzisiaj mu daje tabletki na stawy taka kuracje,i kupilam mu lotki z gesi,bo podobno sa super na stawy,ugotowalam mu dzisiaj jedzonko,a moj Tz myslal,ze to dla niego he he,chodzimy troszku,bo ta duchota na dworze jest straszna,szczescie,ze na wieczor troszke sie chlodzi,zeby bylo czym oddychac

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Witamy ,witamy,co tam cioteczki i wujkowie słychać,u mnie życie płynie w ciszy i spokoju,miesiące lecą ,za 3 miesiące juz będzie rok jak jestem w nowym domku,nareszcie ustały upały to można oddychać świeżym powietrzem,w tym miesiącu czeka mnie szczepionka:(,ogólnie czuję się dobrze,chodzę na grzyby,czasami już nie mam siły jak mnie pańci ciąga po tych krzakach,ufff....ale trzeba kości rozprostować,w kwestii jedzenia to nic się nie zmieniło kocham jeść i tak już zosatnie na zawsze:)czekam na gruszki ,które lada chwila dojrzeją,to będzie dodatkowo co jeść na przekąskę,pańci robi mi kolejną budę z nadzieją,że będę w niej spał,ale ja to cienko widzę,mam już dwie budy he he ,najlepiej się śpi pod drzwiami na tarasie,gdzie wszystko mam pod kontrolą,a poduszeczki z leżakó stały się moim posłankiem he he ,w kwestii słuchania to słucham Pana ,pańci tak nie do końca,ale ona taka miękka jest,że da się ją urobić w każdej sytuacji:)pozdrawiam serdecznie i zawsze pamiętam jak daliście mi szansę i dzięki Wam żyję.Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...