Jump to content
Dogomania

Bambu ma kochający dom!!!l!


Merys

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

przepraszam że tak długo ale nie mogłam pisać na dogo przez durnego flasha ;/
[IMG]http://imageshack.us/a/img202/2155/bambumy.jpg[/IMG]

[IMG]http://img850.imageshack.us/img850/6281/ba3n.jpg[/IMG]

[img]http://img202.imageshack.us/img202/3438/49768482.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Ale Bambu jest potężny, Misiek wygląda na wypłoszonego. Czy dobrze zrozumiałam, że Misiek zamieszka razem z Bambu?[/QUOTE]

Tak Misiek niedługo zamieszka z Bambulkiem jak tylko się przeprowadzimy do nowego domu,Misiek to pies ,ktory został wyrzucony na dzialkach ,był dokarmiany przez ludzi czyli min.przez moją mamę,wziął go taki chłopak na działkę do budy na łańcuch i on tak siedzi sam na tej działce ,bo to działka w polach,oni tam czasami doglądają,moja mama codziennie chodzi do niego i go bierze na spacery,jest strasznie zapasiony,ten koleś wrzucają mu jakieś skóry od świni itp,ochyda,on biedny tam siedzi i strasznie pragnie miłości,moja mama niedługo ma wyjechać do pracy zagranicę i Misiek zostanie kompletnie sam,czego ona by nie przeżyla,dlatego ja go biorę do siebie,teraz jak przyjechaliśmy z Bambem w odwiedziny do niego tak strasznie się cieszył,że szliśmy razem,tak strasznie było widać ,że potrzebuje miłości,a nie tylko łańcucha,jest super psiakiem

Link to comment
Share on other sites

Kochani proszę o umieszczenie w sygnaturze tego banerka to dzięki 1% podatku możemy ratować zwierzęta w potrzebie:

[URL="http://lsoz.org/index.php?option=com_content&view=article&id=26&Itemid=29"][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/5315/1procentt.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaczek1984']teraz dopiero pomyslałam,że jak Bambu mieszkał w wieżowcu,to na pewno winda była,dlatego nie umie po schodach chodzić.[/QUOTE]
Nie wiem jak to było w tamtym wieżowcu, ale w hotelu miał 3 miejsca gdzie mógłby pokonać 3 schodki i radził sobie bez problemu;)

[quote name='gosiaczek1984']Witam,witam,gdzie wszyscy taka cisza[/QUOTE]
Bo zdjęcia są do podziwiania;) Jakie przestrzenie - raj dla psa:)
Fajny ten przyszły współlokator:) Jego przeszłość już mniej:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777']Nie wiem jak to było w tamtym wieżowcu, ale w hotelu miał 3 miejsca gdzie mógłby pokonać 3 schodki i radził sobie bez problemu;)


Bo zdjęcia są do podziwiania;) Jakie przestrzenie - raj dla psa:)
Fajny ten przyszły współlokator:) Jego przeszłość już mniej:shake:[/QUOTE]

tak tereny są piękne,to jest pod samymi Górami Stołowymi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Gosiaczku, a jak stawy Bambu? To duży psiak i wcale nie wygląda grubo :). Czy odzywają mu się dolegliwości zwyrodnieniowo-reumatyczne? Pozdrawiam Was z samego ranka :)
PS Dzięki Gosik, że zajrzałaś do tej biednej onki, co pojedzie do Kuny.[/QUOTE]

witaj,wiesz co jak patrzę na Bamba to wydaje mi się,że stawy są ok,podaję mu preparat na stawy ,a powiedz mi jak zauważyć ,że coś się dzieje nie tak,bo jak narazie to biega,skacze.Ja strasznie kocham zwierzaki przede wszystkim psy i w miarę możliwości będe biedaczkom pomagać.

Link to comment
Share on other sites

Czytam i czytam wieści z nowego domu. Co tam czytam - pochłaniam :) Tak się cieszę, że jest u Ciebie Gosiaczku. Po pysiu Bambula widać, że jest zadowolony. Każdemu psu należy się dobry dom, ale BAmbulowi w szczególności za te wszystkie lata ponierwierki przy budzie. Ja przez cały czas patrzę na tego psa z podziwem. Skąd się biorą w nim te ogromne pokłady ufności w stosunku do człowieka - po tym jak był traktowany w swoim pierwszym domu. A teraz Twoje Gosiaczku opisy, ale i zdjęcia Bambu świadczą o tym jak wspaniale odnalazł się w Twoim domu, A może po raz pierwszy w życiu ma prawdziwy dom :)

W poprzednim domu mieszkał na parterze - miał do pokonania może 4-5 stopni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aki']Czytam i czytam wieści z nowego domu. Co tam czytam - pochłaniam :) Tak się cieszę, że jest u Ciebie Gosiaczku. Po pysiu Bambula widać, że jest zadowolony. Każdemu psu należy się dobry dom, ale BAmbulowi w szczególności za te wszystkie lata ponierwierki przy budzie. Ja przez cały czas patrzę na tego psa z podziwem. Skąd się biorą w nim te ogromne pokłady ufności w stosunku do człowieka - po tym jak był traktowany w swoim pierwszym domu. A teraz Twoje Gosiaczku opisy, ale i zdjęcia Bambu świadczą o tym jak wspaniale odnalazł się w Twoim domu, A może po raz pierwszy w życiu ma prawdziwy dom :)

W poprzednim domu mieszkał na parterze - miał do pokonania może 4-5 stopni.[/QUOTE]

Witaj,wiesz ja też jestem pod wrażeniem ,że po tym jak był traktowany tak kocha ludzi,jak się czyta pierwsze strony na wątku ,to nie do wiary,że "agresywny" pies stał się taką przytulanką ,która kocha ludzi,dla mnie to wielkie wyrożninie,że mogę go mieć i dać mu szczęście

Link to comment
Share on other sites

Czasami się na niego patrzy i nie dowierzam ,że to ten sam pies......myślę,że będzie jeszcze szczęśliwszy jak będzie miał współlokatora,przyjaciela,kilka razy dziennie patrze na niego przez okno i tak się cieszę jak widzę go tak uśmiechniętego,rozłożonego na trawie,albo tak jak teraz mordka wystająca z budy,ja uważam ,że on nie byłby szczęśliwy w domu,byłam z nim u mamy i go nosiło,nie wiedział co z sobą zrobić,a na dworze widzę taką wolność w nim,wiem,że ktoś powie ,że na kanapie ciepło itp,ale wydaje mi się,że nie dla takich dużych psów,jak się położył u mojej mamy to pół pokoju zajął he he

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aki']Czytam i czytam wieści z nowego domu. Co tam czytam - pochłaniam :) Tak się cieszę, że jest u Ciebie Gosiaczku. Po pysiu Bambula widać, że jest zadowolony. Każdemu psu należy się dobry dom, ale BAmbulowi w szczególności za te wszystkie lata ponierwierki przy budzie. Ja przez cały czas patrzę na tego psa z podziwem. Skąd się biorą w nim te ogromne pokłady ufności w stosunku do człowieka - po tym jak był traktowany w swoim pierwszym domu. A teraz Twoje Gosiaczku opisy, ale i zdjęcia Bambu świadczą o tym jak wspaniale odnalazł się w Twoim domu, A może po raz pierwszy w życiu ma prawdziwy dom :)

W poprzednim domu mieszkał na parterze - miał do pokonania może 4-5 stopni.[/QUOTE]

Aki to Ty odwoziłaś Bambulka do nowego domku?opowiedz mi o tym dogłębniej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...