Jump to content
Dogomania

Bambu ma kochający dom!!!l!


Merys

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja bardzo często jeżdżę na wizyty PA, zrobiłam ich już sporo ale za każdym razem po wizycie, nawet tej bardzo obiecującej, i tak mam mega stres, ciągłe obawy, niepokój, ja to będzie, obawiam się zwrotow z adopcji po pewnym czasie lub nawet po kilku latach i wiem, że pies może zachowywać się w nowym domu w inny sposób niż dotychczasowy lub może wyniknąć sto innych zupełnie nieprzewidzianych zachowań ze strony ludzi i zwierzaka. Pies może być też chodzących ideałem, zupełnie bezproblemowym, co nie uchroni go przed zwrotem z adopcji bo np. po prostu już się znudził lub komuś nie chce się co dnia "obsługiwać" psa itp itd. Jedyną myślą, która mnie pociesza, gdy obawy po wizycie PA narastają i szukam dziury w całym - GDYBYŚMY NIE PODEJMOWALI RYZYKA, TO BYŚMY NIGDY ŻADNEMU PSU DOMU NIE ZNALEŹLI, BO CIĄGLE BYŚMY TKWILI W JEDNYM PUNKCIE, A NIE POSUWALI SIĘ NA PRZÓD, a więc bardzo rzadko przy zwrocie z adopcji mogę się tam dopatrzyć winy osoby, która sprawdzała dom, w przeważającej części jest to wina nieodpowiedzialnego lub leniwego nowego "właściciela"...

Link to comment
Share on other sites

Transport odwołany!! Musimy szybko na jutro coś innego znaleźć pomocy!!!!!!!!!! Ma ktoś namiary na kogoś kto mieszka w Łodzi? Bądź jeździ w tamte strony? Facet jest już umówiony i czeka aż zabierzemy Bambu. :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merys']Tak, tylko trzeba będzie jeszcze pokryć koszt transportu. Cantadorro Twoja oferta jest nadal aktualna?[/QUOTE]
Tak, jednak poproszę w przybliżeniu jaka kwota to będzie, żebym trupem nie padła :)

Chciałam tylko poinformować, że wyjeżdżam jutro do poniedziałku w nocy. We wtorek puszcze przelew, czy może tak być?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Tak, jednak poproszę w przybliżeniu jaka kwota to będzie, żebym trupem nie padła :)

Chciałam tylko poinformować, że wyjeżdżam jutro do poniedziałku w nocy. We wtorek puszcze przelew, czy może tak być?[/QUOTE]
Wiesz co, teraz trudno mi powiedzieć jaka to będzie kwota, ale coś mi się wydaje, że nie mała :shake: chyba wszystkiego jutro się dowiemy, dam znać jak już będę wszystko wiedziała i czy na konto lsoz'u ( od razu wystawią dwie faktury, jedna opłata za hotel, a druga za podróż), czy bezpośrednio na konto psanatorium.

Edited by Merys
Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy :) mamy stałych deklaracji [SIZE=3][B]240zł[/B][/SIZE]
Konto:
[B]FUNDACJA Lubelska Straż Ochrony Zwierząt
24-204 Wojciechów, Romanówka 22
Bank Pekao SA 81124023821111001036833419
Z dopiskiem " działania statutowe - Bambu"[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merys']Koszt transportu to koło 400zł ;/ więc dobrze byłoby znaleźć kogoś, kto zabrałby się z nimi z Nowego Tomyśla do Łodzi, wtedy koszt byłby mniejszy. Może ktoś szuka na jutro takiego transportu?[/QUOTE]
Merys 200 zł pokrywam. Resztę dopiero za jakieś 2-3 tygodnie. Nie dam rady 400 zł wysupłać jednorazowo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Merys 200 zł pokrywam. Resztę dopiero za jakieś 2-3 tygodnie. Nie dam rady 400 zł wysupłać jednorazowo.[/QUOTE]
Dziękujemy, nawet nie śmiem Cię o to prosić. Przelew pójdzie na ich konto, które Ci podam później, albo jutro ok?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kocurek']Cioteczko Merys .a ja jeszcze poprosze o Swift bankowy bo bede przelewac z Niemiec kasiore:)[/QUOTE]
aaa już podaję :)
[B]Przelewy zagraniczne:
SWIFT PKOPPLPW
PL 81 1240 2382 1111 0010 3683 3419[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...