Jump to content
Dogomania

światowa wystawa psów salzburg 2012


Merrick

Recommended Posts

Witam,
szukam transportu do Salzburga na [U]piątek[/U] dla 1 osoby + 1 średni pies (suka) i z powrotem w dowolnym terminie. [SIZE="1"]Wystawiam psa w piątek, ale moge wrócić później.[/SIZE]
Jestem z Bydgoszczy, ale mogę dojechać na miejśce wyjazdu.
Oczywiście partycypuje w kosztach.
Proszę o kontakt najlepiej mailowy: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='borderterrier']Kto jedzie na tą wystawe, kto pożyczył by mi psa do Młodego Prezentera na piątek ? ! UWAGA ! Pies musi być grzeczny i chętny do współpracy z obcą osobą ! :D Najlepiej jeśli ktoś z Warszawy by mi pożyczył, abym mogła wcześniej potrenować :)[/QUOTE]
popytaj na terierkowie, moje dandusie nistety na mp się nie nadają, z gruntu sa ciapowate i niechętnie się pokazują ;)

Link to comment
Share on other sites

I ja też dostałam. Co do setera i jamnika, jak będziecie mieć info na jakich ringach będą wasze psy i mniej wiecej o ktorej godz. to podeślijcie mi to bym na wystawie jak zdąże podeszła do was i zobaczyła czy będzie mi pasować ;) Bo jak by co to wezme mojego Guccincia :) Wie ktoś może, czy to wypada na JH na WDS ustawiać psa na smaczki ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='SandraNatan']Zna ktoś może jakieś hotele w Salzburgu gdzie przyjmują psy lub okolice ? Mogą być nawet dalsze...[/QUOTE]

[url]Www.booking.com[/url] jak wybierzesz miasto po lewej mozesz zaznaczyc zeby pokazalo hotele tylko przyjazne na zwierzat, choc moze byc juz ciezko z sensownymi cenami hoteli...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']My tez dzisiaj dostalismy potwierdzenie mailowo.
Według mnie - to super sprawa! Do wystawy jeszcze 2,5 miesiąca, a my juz wiemy, czy wszystko gra w naszych zgłoszeniach:)

pzdr.[/QUOTE]

Pewnie głupie pytanie, ale to moja pierwsza zagraniczna wystawa :oops: Dostałam jakieś potwierdzenie jak zgłaszałam Baldura. Za wystawę będę płaciła pod koniec marca. Czy po wpłynięciu pieniędzy przyjdzie jakieś ostateczne mailowe potwierdzenie ? Czy chodzi o to, które dostałam tuż po zgłoszeniu ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...