Jump to content
Dogomania

Boni-szukamy odpowiedzialnego domu i prosimy o wsparcie $ na opłacenie hotelu


Juldan

Recommended Posts

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kasia zadzwoniła i powiedziała kierownikowi co i jak i ruszyła machina i po kolei wszystko leci.
Choć co do diagnozy - czy to na 100% uszkodzenie rogówki? tego nie wiem, tak powiedział wet z Opalenicy.

A Ty mi tu mów co kombinujesz z transportem?
Masz coś konkretnego na myśli??
Ja bym ją mogła zawieść z TZ, ale niestety w tygodniu nie damy rady tak daleko jechać, a w weekend - sobota Zbąszynek i promocja psiaków, zostaje niedziela - ale jesteśmy tydzień w plecy, a ona po szczepieniu może od razu jechać do Czarodziejki.

Link to comment
Share on other sites

Sunieczko jeszcze troche i bedziesz w raju cioteczki o to zadbaja:multi:

Cioteczki zapraszam na watek suni [url]http://www.dogomania.pl/threads/210511-Ratujcie-starą-owczarkowatą-Sare-!!!/page3[/url] ktora jak trafi do schronu to ja czeka piekło moze trafic jako okaz do laboratorium lub zostac uspiona i dogorywac w worze......



Akrum to osttni raz obiecuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Sunieczko jeszcze troche i bedziesz w raju cioteczki o to zadbaja:multi:

Cioteczki zapraszam na watek suni [url]http://www.dogomania.pl/threads/210511-Ratujcie-starą-owczarkowatą-Sare-!!!/page3[/url] ktora jak trafi do schronu to ja czeka piekło moze trafic jako okaz do laboratorium lub zostac uspiona i dogorywac w worze......



Akrum to osttni raz obiecuje.[/QUOTE]

ciotka ale ja się na prawdę nie gniewam :)
Ja też jak muszę, to wklejam na inne wątki linki psiaków w potrzebie, więc spokojnie :)

A ja ZAPRASZAM również do tamtej suni - może i jej się uda zmienić los :)

Link to comment
Share on other sites

Trochę mi komp szwankuje , teraz przeczytałam cały watek - to dla tych co zdążyli przeczytać moje poprzednie bazgranie ;) . Zawiesił mi się komp w pewnym miejscu i wydawało mi się , że przeczytałam cały watek , a tu nagle pojawiły się taaaaaakie wiadomości . No nieważne . Proponowałam skromne 10 zł w przeświadczeniu , ze sunia jest bez kasiorki . teraz wiem , że kasiorka się pojawiła . Nie cofam dyszki , ale jak suńka jest bogata , to może przerzucę dla innej sierotki , których watki były tu wbijane . mam nadzieję , że się Akrum nie pogniewasz ;) ? Trzymam kciuki za maleńką i będę śledziła wątek , a w razie potrzeby wesprę drobiazgowo , ale zawsze coś ;) .

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wyslalam pieniazki dla suni 600 zlotych.Powiedziano mi w Banku ze w poniedzialek musza byc wPolsce.Z przekazami do Polski jest troche inaczej jak z pozostalymi krajami.Ja mysle ze Polska i Szwejcaria maja cos wspolnego jak cala Europa powie TAK to Szwejcaria i Polska powiedza NIE.Ale to tak na uboczu najwazniejsze zeby sunia dostala pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki ponieważ po naszej kochanej staruszce Fridzie pozostało nam 100 zł ...razem z Dominiką podjęłyśmy decyzję że przekażemy te pieniążki na dwa cele :) dla Sabci z poderżniętym gardłem oraz dla Suni aby szybciutko doszła do zdrowia :-( Sunia dostanie od nas 50 zł Bela51 prześle pieniążki więc proszę o przesłanie jej numerku konta :)

Link to comment
Share on other sites

już jestem.
ciotki, dziękuję że tu jesteście :)

dziś dzień pełen wrażeń...

Ale wracając do Boni - Cleopatrax zakropliła jej dzisiaj oczka, sunia dostała suchej karmy - chrupała aż miło :)
Odrobaczona, będzie zaszczepiona.
Książeczkę już ma wystawioną :)

Szukamy teraz transportu do Czarodziejki.

Zaraz rozsyłam nr konta.
Dzięki bela51, Bjuta, a w szczególności Burbel - ANIELE BONI :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bärbel Odermatt-Maehler']Wczoraj wyslalam pieniazki dla suni 600 zlotych.Powiedziano mi w Banku ze w poniedzialek musza byc wPolsce.Z przekazami do Polski jest troche inaczej jak z pozostalymi krajami.Ja mysle ze Polska i Szwejcaria maja cos wspolnego jak cala Europa powie TAK to Szwejcaria i Polska powiedza NIE.Ale to tak na uboczu najwazniejsze zeby sunia dostala pomoc.[/QUOTE]

jak tylko pieniązki dotrą - to dam znać - i ŚLICZNIE DZIĘKUJĘ :)

[quote name='Bjuta']Przyślijcie nr konta, to się dorzucę ociupinkę do transportu. Byle dzisiaj, bo jutro już jadę w góry i nie będę mieć neta.[/QUOTE]
pw poleciało :) dzięki kochana Bjutko :)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, suńka jest kochana, my najlepiej wiemy jak bardzo chciałaby się pozbyć tego łańcucha i pobiegać po zielonej trawce... i strasznie się ciesze, że będzie miała godną starość i może choć trochę odzyska wiarę w ludzi...Bo ja po tych Państwa wpisach na prawdę zaczynam wierzyć w cuda i zwyczajne dobre serducho...;-)))

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Hejj
jakieś konto bym poprosił to i symboliczna wpłata dla bieduli pójdzie.Jakby ktoś znalazł czas i wysłał nr.konta-to byłbym b.wdzięczny.
Waldek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...