Jump to content
Dogomania

SCOOBY - sportowy cocker, wersja smooth.


paulaa.

Recommended Posts

[quote name='paulaa.']Już nie mogę się doczekać :smile: No i miałam nadzieje, że uda mi się pofocić już wcześniej na zawodach treningowych Freex, lub w Powsinie, a tak niestety się nie uda. Może chociaż trafi do mnie przed IABC. :roll:
Padło na dalszego następcę d90, czyli d7100 :loveu:[/QUOTE]
No to tylko pozazdrościć, chociaż ja na swojego też wcale nie narzekam:lol: Bierzesz same body?
Wytrwałości w czekaniu, pamiętam jak sama nie mogłam się doczekać chwili zakupu.eh:loveu: a czekałam na lustro dość długo:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='puchu']Ile płaciłaś za piłki Hoko?[/QUOTE]
za Hoko Funny 63, 3,10zł ;)
[quote name='betty_labrador']hahaha pomyliłaś niufka z dzikiem? :lol:

Rety jaka kolekcja obróż :P[/QUOTE]
oj tam oj taam :D można się pomylić, wyglądał prawie jak dzik :lol: wielkie, czarne byle
[quote name='Klaudia&Aza']No to tylko pozazdrościć, chociaż ja na swojego też wcale nie narzekam:lol: Bierzesz same body?
Wytrwałości w czekaniu, pamiętam jak sama nie mogłam się doczekać chwili zakupu.eh:loveu: a czekałam na lustro dość długo:lol:[/QUOTE]

Raczej same body, 70-200 już czeka na podpięcie :smile: i mam zamiar dokupić 50 ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Victoria']ta kurde ostatnio mówiła ze ma jedną smycz :lol:[/QUOTE]

Sama się ździwiłam, bo nosimy praktycznie tylko 1 i automat :D ale teraz je wygrzebałam i będziemy dobierać do kompletu , lans po całości na agi :eviltong::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']za Hoko Funny 63, 3,10zł ;) [/QUOTE]
3 piłki za 10 zł? Za ile byłą wysyłka?

[quote name='paulaa.']Sama się ździwiłam, bo nosimy praktycznie tylko 1 i automat :D ale teraz je wygrzebałam i będziemy dobierać do kompletu , lans po całości na agi :eviltong::diabloti:[/QUOTE] To może czas na specjalny komplet na treningi/zawody? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']ja mam 3 obroze i uwazam ze za duzo :P[/QUOTE]
Ja mam jedną i tak samo uważam, bo jej nie używam :lol: Resztę obroży porozdawałam, tej nikt nie chce - a taka ładna, oczojebny róż :lol:
Natomiast szelek mam 3 pary i trochę mi mało :lol:

Link to comment
Share on other sites

Odświeżam troszkę galerię, niestety teraz w szkole jest taki nawał , że nie wyrabiam :roll:

Dzisiaj pierwszy , naprawdę wiosenny dzień, ciepło i sucho! :lol: A my rozpoczęliśmy wiosenny sezon, iście agilitowo!

Zawody Treningowe Freex, a potem jeszcze trening na placu :smile:
Wróciłam totalnie padnięta zresztą tak jak pies.. ale bardzo zadowolona!
Jak na psa, który przez jakieś 3 miesiące nie widział przeszkód, jedynie slalom, Scoob naprawdę świetnie sobie poradził! No moooże tempo było mocno średnie jak na niego, ale i to dopracujemy ;)

J0 1 podejście - Ucieczka przed startem , bo niestety pańcia nie przyzwyczaiła piesia do zdejmowania obroży przed startem i po zdjęciu, spylił + Miszczowski DIS :evil_lol: w 100% moja wina... odwróciłam się o wiele za szybko i nie skoczył 1 hopki. :lol: dalej czysto.
J0 2 podejście - czysto
A0 - czysto , tylko nie zatrzymał się na kładkowej strefie, ale ją zaliczył. i tak jestem dumna, że na palisadzie zrobił strefę, chociaż nie widział jej taki kawał czasu. :smile:

Jutro Dzień Treningowy, mam nadzieje, że wrócę z tak samo pozytywnym nastawieniem. :smile:

Filmiki będą wkrótce, jak je dostanę xd

Link to comment
Share on other sites

Piesek się spisał super, ale o pańci nie można tego powiedzieć :diabloti: za każdym razem jak to oglądam , to załamuje mnie ta ślepa zmiana... :roll: masakra ile czasu się traci na takich pierdołach, agility to cholernie dokładny sport. Ale dzięki Bogu na takich filmikach widzę swoje błędu i wiem co poprawić ;)

Link to comment
Share on other sites

No zdjęcie z obrożami wymiata.
A Body ja mam D80, jeszcze ciągnie.
To kiedy aparacik będziesz trzymać w łapkach ??? :loveu:
Też nie mogłam się doczekać, aż lusterko sobie kupię. Dawno temu to było.
I już uradowana, bo mam cacko w domu, a następnego dnia zawody - bieg mikołajkowy na 10 km. Mąż z kumplem startowali.
I co ? Pierdoła saska, mąż mój, bo nie ja, wsadził na chama akumulator, a to cymbały w sklepie się kopnęli. No i wyjść nie chciała. Ani go wcisnąć, ani wycisnąć, a lusterko nie działa. I tyle miałam z D80 radości, że zamiast pstrykać nim fotki na zawodach, to fociłam starą cyfrówką :angryy: i jeszcze ganiać po sklepie musiałam, żeby mi pomogli to dziadostwo wyjąć z aparatu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bolsbokser']No zdjęcie z obrożami wymiata.
A Body ja mam D80, jeszcze ciągnie.
To kiedy aparacik będziesz trzymać w łapkach ??? :loveu:
Też nie mogłam się doczekać, aż lusterko sobie kupię. Dawno temu to było.
I już uradowana, bo mam cacko w domu, a następnego dnia zawody - bieg mikołajkowy na 10 km. Mąż z kumplem startowali.
I co ? Pierdoła saska, mąż mój, bo nie ja, wsadził na chama akumulator, a to cymbały w sklepie się kopnęli. No i wyjść nie chciała. Ani go wcisnąć, ani wycisnąć, a lusterko nie działa. I tyle miałam z D80 radości, że zamiast pstrykać nim fotki na zawodach, to fociłam starą cyfrówką :angryy: i jeszcze ganiać po sklepie musiałam, żeby mi pomogli to dziadostwo wyjąć z aparatu.[/QUOTE]
Mam nadzieję, że zawita do mnie już w czerwcu. Maksymalnie na początku lipca. :smile:
Ja z mojego pierwszego lustra (D3100) aż tak bardzo się nie cieszyłam, bo byłam kompletnie zielona :lol: i używałam go jak cyfrówki na początku.
A teraz już nie mogę się doczekać tego przestawiania na nowe lustro, nowych funkcji, możliwości itp itd :smile:



Jak ktoś ma ochotę obejrzeć coś nudnego, to zapraszam :diabloti:

[video=youtube;TzM9Q4xPTeY]https://www.youtube.com/watch?v=TzM9Q4xPTeY[/video]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...