Jump to content
Dogomania

SCOOBY - sportowy cocker, wersja smooth.


paulaa.

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='trabeska']To nieciekawie z tą sarną... :roll: Miejmy nadzieję, że te psy jej nie dopadły... ;)[/QUOTE]
też mam taką nadzieję, ale niestety z tego co słyszałam od leśniczego znjadują coraz więcej zwierzyny pogryzionej przez psy :roll: zresztą usłyszałam to , sama zbierając opieprz za puszczonego psa :lol: ale wtedy akurat był puszczony dosłownie na chwilę by pobawił się z drugim psem , więc leśniczy odpuścił.
[quote name='Ty$ka']Ale przygoda.... Też jestem ciekawa co z tą sarną. A ludzie się dziwią, że myśliwi strzelają do psów. Dobrze, że strzelają.
Ooo, za 2tyg. to już niedługo :) Trzymamy kciuki.[/QUOTE]
Ja w sumie nawet jestem im wdzięczna, że czasem strzelają. Nie wyobrażam sobie, by po lesie koczowały potem takie 2 olbrzymie psy :roll:
Dzięki ;)

[quote name='boloniusz87']bardzo ładny psiur[/QUOTE]
dzięki ;)
[quote name='betty_labrador']zdrowych, radosnych i morkych JUTRO świąt :diabloti: juz teraz śnieżyca-na jutro mokrego jak znalazł :P

Psy raczej rzadko doganiają sarnę, chociaż różnie bywa. Ale szkoda byłoby zwierzątka. Ja kiedyś uciekałam z lasu jak wyszedł nam na drogę wielki czarny dzik :diabloti:[/QUOTE]
Mokre niestety będą , jak patrze za okno to załamka totalna :lol: nigdy chyba jeszcze nie było takiej pogody na dyngusa..

Ja ostatnio zaczęłam uciekać, drąc się na koleżankę żeby biegła i łapała psa, bo dzik, a okazało się, że to był czarny niufek , tylko łeb spuścił do dołu, bo węszył :evil_lol: zaraz za nim wyszło 2 jego właścicieli i chyba uznali mnie za wariatkę, po tym ile hałasu narobiłam :diabloti: prawdziwego na szczęście nie było mi dane jeszcze zobaczyć :D



Warszaffka WIOSENNIE Pozdrawia :diabloti:

[IMG]http://imageshack.us/a/img577/6237/imag0419jp.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img843/4585/imag0417q.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img705/2363/imag0418w.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img203/9596/imag0424en.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img824/1308/imag0425t.jpg[/IMG]

U was też tak strasznie sypie ?? :roll:


A wgl to z rudzielcem życzymy wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja też jestem wdzięczna myśliwym - wystarczająco już napatrzyłam się na zagryzione sarny czy dziki przez psy... Może to dziwnie brzmi w moich ustach, bo ja spuszczam psa w lesie, ALE po pierwsze spuszczam go tylko w JEDNYM z wielu naszych lasów - spuszczam tylko w tym, gdzie jest mało zwierzyny (brak tam zajęcy, za to dużo bażantów i dzików) gdzie myśliwi nas znają (nota bene otrzymaliśmy od nich zgodę, bo wiedzą, że Morus nie zaszkodzi zwierzynie), a ja znam las doskonale i wiem, gdzie najczęściej przebywają zwierzęta, po drugie mój pies jest odwoływalny, spokojnie odwoła sie od dzika, sarny nawet udaje, że nie widzi ;) po trzecie: chodzimy po wyznaczonych ścieżkach i nawet, gdy kundla spuszczam, to się trzyma mnie blisko. W innych lasach NIGDY go nie spuszczam.

U nas też duuużo śniegu, o wiele więcej niż u Was, ale nasze 2m zaspy powoli topnieją - jest +2*C i leje deszcz jak opętany, więc pod nogami mamy pluchę ;)

Życzymy Wam zdrowych, spokojnych świąt. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Haha, niufek pewnie też uznał Cię za wariatkę :lol:
Do naszych lasów na szczęście obce psy się 'nie zapuszczają' i nie ma takich sytuacji, że jakiś pies pogryzł sarnę ;)
Ja swoje na polach oczywiście puszczam luzem, ale w lesie Traper od jakiegoś czasu jest na smyczy, bo miałam już dość jego ciągłych ucieczek za sarnami :roll: a Baster boi się sam pobiec za zwierzyną,(:evil_lol:) więc biega sobie luzem :)

Ale macią piękną wiosnę, widać tę radość na pyszczku Scooba :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Świąteczne porządki :smile: I w sumie nie jest chyba aż tak źle jak myślałam, przez to, że trochę wyprzedałam ;)

[IMG]http://img856.imageshack.us/img856/3184/imag0431t.jpg[/IMG]

Ogólny bilans:

24 obroże
10 smyczy
1 automat
6 szelek

i wkrótce niestety szykują się kolejne zakupy, bo i tak miałam chyba 3 mies. odwyku :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Rany jaka wielka kolekcja :cool3: My to tylko mamy 3 smycze zwykłe , 1 szelki i 4 obroże :-o[/QUOTE]
no uzbierało się trochę przez 2 lata :lol:
[quote name='cockermaister']Super kolekcja :loveu: a te szelki pomarańczowe z siodełkiem to Juliusy ?? ile dałaś za nie ?? chciałabym takie dla Koki bo dla jej kręgosłupa chyba fajne by były takie :cool3:[/QUOTE]
Tak, Juliusy. Od zawsze mi się podobały, ale szkoda mi było kasy :smile: Trafiliśmy na okazję i odkupiłam używane, ale w stanie praktycznie idealnym za 60zł ;) Są strasznie wygodne dla psa
[quote name='Klaudia&Aza'][URL]http://img856.imageshack.us/img856/3184/imag0431t.jpg[/URL] padłam :mdleje:[/QUOTE]
było gorzej :D
[quote name='Ty$ka']Ja pierniczę :mdleje: To się nazywa uzależnienie, lecz się kobito! 8)[/QUOTE]
Ej no, i tak wytrzymałam 3 miesiące bez zakupów :lol: bo cała kasa szła na agi :roll:
[quote name='Marta_Ares']nie widać co tam zbytnio masz :diabloti:
ładna ta flexi błękitna :loveu:[/QUOTE]
bo dużo się nie zmieniło , zdjęcie dokładniejsze będzie później , gdy w końcu będę miała czym je zrobić ;)
ta flexi to najnowszy zakup i niestety przez nią szykuje zamówienie do cb Marta, bo nic mi do niej nie pasuje :lol: a zakochałam się w tasiemce potworki :loveu:
[quote name='trabeska']A masz takie zdjęcia, gdzie widać każdą obrożę, smycz i szelki z osobna? :)
Ale całkiem pokaźna kolekcja, fajne kolorki :)[/QUOTE]
było już nie jedno :D
dzięki, jak widać dominuje zieleeeeń , bo najlepiej w niej rudzielcowi :smile:



i z new'sów.
dzisiaj się dowiedziałam, że może już za 2 miesiące dostanę w końcu lustro, i jak się uda to takie wymarzonee :loveu: może w końcu będą foty :roll:

Edited by paulaa.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa']dzisiaj się dowiedziałam, że może już za 2 miesiące dostanę w końcu lustro, i jak się uda to takie wymarzonee :loveu: może w końcu będą foty :roll:[/QUOTE]
Dwa miesiące zlecą zanim się obejrzysz:) a jakie jest to wymarzone, d90 tak jak kiedyś pisałaś czy coś innego? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia&Aza']Dwa miesiące zlecą zanim się obejrzysz:) a jakie jest to wymarzone, d90 tak jak kiedyś pisałaś czy coś innego? :razz:[/QUOTE]

Już nie mogę się doczekać :smile: No i miałam nadzieje, że uda mi się pofocić już wcześniej na zawodach treningowych Freex, lub w Powsinie, a tak niestety się nie uda. Może chociaż trafi do mnie przed IABC. :roll:
Padło na dalszego następcę d90, czyli d7100 :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...