Jump to content
Dogomania

SCOOBY - sportowy cocker, wersja smooth.


paulaa.

Recommended Posts

[quote name='paulaa.']
No z tymi tramwajami to masakra w Wa-wie, ostatnio stałam w wielkim korku... bo była mini stłuczka, ale na środku centralnie dużego skrzyżowania, ludzie zamiast zjechać na bok wezwali policje i stali... i stanęły wszystkie tramwaje, samochody, autobusy itp. :diabloti: ludzie są genialni! potem policja musiała kierować tym bajzlem, gdy w końcu zjechali...bo zaraz byłoby 20 innych stłuczek :lol: Innym razem... bo tramwaj potrącił pieszego, jeszcze innym bo staruszka zemdlała, za każdym razem stoi rządek potem :roll: więc pod tym względem zdecydowanie lepsze są autobusy, tylko, że do mojej szkoły nie ma dojazdu ode mnie :-(


To fajnie, że trenowaliście, żadko widać Flaty na agility, a mi się podoba ta rasa, taka energiczniejsza wersja Goldenów, które uwielbiam :loveu: a już sobie obiecałam, że jak skończymy z agility weźmiemy się za Rally-O, i tropienie :razz: Do Obedience mam za mało ciepliwości.. może kiedyś z innym psem , tego już zepsułam dostawaniem i chodzeniem przy prawej nodze :lol:

A już wiesz jakiej rasy będzie kolejny piesek ? :razz:
Ja bym chciała od razu 2 najlepiej, bo nie mogę się zdecydować między dwoma rasami na których punkcie mam fioła... no dobra, w sumie to 3 psy do przodu mam zaplanowane :lol: Tylko pewnie sobie poczekam trocheee. :placz: A raczej dłuuugo, chociaż mam chęć się wyprowadzić od razu po 18, tylko to mało możliwe. :roll:[/QUOTE]

haha zawsze mnie śmieszy to co ludzie robią w chwili wypadków, czy innych ustrerek-staną tam gdzie stanęli i sie gapią , ooooo , ale fajnie popatrzeć oooo :D A żeby sie usunąć jak nie moga nic konkretnego to nie, ktos musi tłumem pokierować :P
Z tramwajami jest kupa smiechu, ale jak sie nim jedzie i to sie stanie to juz niekoniecznie :P No ale ;D
Albo metro-jak ktos wpadnie pod pociag to wtedy nigdzie nie pojedziesz. Ostatnio nie wiem czy slyszeliście-jakas babka spcjalnie wepchneła kolesia na tory :roll: Kiedys piesek pani wpadł, ale wyciągnęli żywego :)

Oj tak bardzo chcialabym miec juz drugiego piesia, ale warunki nie pozwalaja głównie mieszkaniowe(brak własnego), z kasa dałoby rade. I podobnie jak Ty od razu najlepiej 2 lub 3 :D zeby bylo wesolo i mieć z kim cwiczyc, żeby towarzycho było ;)
Jakie rasy u mnie wchodzą w grę? Flaaaat :loveu: pudel duży i jakis owczarek-ale jeszcze myślę nad tym :) i bardzo podobaja mi sie wyżełki np munsterlander duzy, czy seterek :)

Ja kiedys sie zawzielam na obedience i dobrze nam szło, ale pamietam ze cierpliwosc to podstawa :D teraz myśle o tropieniu ale nie bardzo wiem co i jak w szczegółach :D musze sie obeznac :)

A Ty zdjecia w ruchu robisz tez wcale nie najgorsze :) szkoda ze nie wstawiasz nic nowego(wiem czemu).
Ja wlasnie zaczelam robic obiadek wieczorny, dla mnie i rodzicow :D (dzis dzien wolny wiec pojechalam do radzymina :loveu: ) Wymyśliłam kotlety z kaszy jęczmiennej i cukinia z farszem z pieczarek :D trzymajcie kciuki by mi wyszlo ;P

ale sie rozpisalam :D ah oh haha.

Scoobiego jakos strzyżesz? czy ma taka gładką sierść zawsze? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My na razie tropimy rękawiczki, pluszaki i ptaki ;) No i trochę raportu. A że mam psa fenomenalnego, to zajebiście pracuje na szlaku :loveu: I górnym, i dolnym wiatrem ;).

Ile cenisz swoje lustro? On ma funkcję nagrywania? I sprzedajesz z kitem czy bez? Co prawda miałam kupić jego "potomka", ale jestem w strasznej potrzebie i na cito poszukuję nowego sprzętu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soko']Nie, Wera jest sąsiadów, mieszka parę domów dalej ;) bardzo wygodne rozwiązanie :D
Paula, no co Ty, wymieciemy konkurencję :D[/QUOTE]

[quote name='betty_labrador']haha zawsze mnie śmieszy to co ludzie robią w chwili wypadków, czy innych ustrerek-staną tam gdzie stanęli i sie gapią , ooooo , ale fajnie popatrzeć oooo :D A żeby sie usunąć jak nie moga nic konkretnego to nie, ktos musi tłumem pokierować :P
Z tramwajami jest kupa smiechu, ale jak sie nim jedzie i to sie stanie to juz niekoniecznie :P No ale ;D
Albo metro-jak ktos wpadnie pod pociag to wtedy nigdzie nie pojedziesz. Ostatnio nie wiem czy slyszeliście-jakas babka spcjalnie wepchneła kolesia na tory :roll: Kiedys piesek pani wpadł, ale wyciągnęli żywego

Oj tak bardzo chcialabym miec juz drugiego piesia, ale warunki nie pozwalaja głównie mieszkaniowe(brak własnego), z kasa dałoby rade. I podobnie jak Ty od razu najlepiej 2 lub 3 :D zeby bylo wesolo i mieć z kim cwiczyc, żeby towarzycho było ;)
Jakie rasy u mnie wchodzą w grę? Flaaaat :loveu: pudel duży i jakis owczarek-ale jeszcze myślę nad tym i bardzo podobaja mi sie wyżełki np munsterlander duzy, czy seterek :)

Ja kiedys sie zawzielam na obedience i dobrze nam szło, ale pamietam ze cierpliwosc to podstawa :D teraz myśle o tropieniu ale nie bardzo wiem co i jak w szczegółach :D musze sie obeznac :)

A Ty zdjecia w ruchu robisz tez wcale nie najgorsze :) szkoda ze nie wstawiasz nic nowego(wiem czemu).
Ja wlasnie zaczelam robic obiadek wieczorny, dla mnie i rodzicow :D (dzis dzien wolny wiec pojechalam do radzymina :loveu: ) Wymyśliłam kotlety z kaszy jęczmiennej i cukinia z farszem z pieczarek :D trzymajcie kciuki by mi wyszlo ;P

ale sie rozpisalam :D ah oh haha.

Scoobiego jakos strzyżesz? czy ma taka gładką sierść zawsze? :)[/QUOTE]
Oo, to nad fajnymi psiakami się zastanawiasz :loveu: Musterlandera miała moja przyjaciółka w podstawówce, pamiętam jak mnie zawsze zazdrość zżerała, bo nie miałam swojego psa, piękne są , ale szaloneee :lol:

Szczerze mówiąc, to też jeszcze się specjalnie nie wgłębiałam w tropienie, na razie to takie luźne szukanie różnych rzeczy w domu, czy w lesie.

Dzięki ;) Przy Sigmie doceniłam AF starego Nikkora :lol: Jednak z nim działałam na wyczucie i wcale nie był tak wolny, jak mi się zdawało. :roll:
Oo, to zdrowe jedzenie widze :razz: Ja chce się od dawna przestawić, ale nie potrafie :D


Jest golony, ale tylko na łapach, grzbiet ma całkowicie gładki ;) Gdyby nie golenie łap, byłoby mnóstwo piachu, błota , kuli lodowych , a tak jest i mi i jemu duużo wygodniej. :smile:
[quote name='Klaudia&Aza']Co do Flatów to nie wiem jakie są dokładnie z charakteru ale z wyglądu są świetne :loveu: A tropienie bardzo polecam, bo w wakacje procowałam z psami na ścieżkach tropowych i na prawdę fajna sprawa :)[/QUOTE]
Coś słyszałam o tych ścieżkach tropowych, muszę się widze bardziej wczytać w tropienie. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']My na razie tropimy rękawiczki, pluszaki i ptaki ;-) No i trochę raportu. A że mam psa fenomenalnego, to zajebiście pracuje na szlaku :loveu: I górnym, i dolnym wiatrem ;-).

Ile cenisz swoje lustro? On ma funkcję nagrywania? I sprzedajesz z kitem czy bez? Co prawda miałam kupić jego "potomka", ale jestem w strasznej potrzebie i na cito poszukuję nowego sprzętu ;-)[/QUOTE]
Tu jest aukcja: [URL]http://allegro.pl/nikon-d3100-nikkor-18-105-vr-karta-4gb-w-wa-i2934096461.html[/URL] ;-)
W końcu coś ruszyło :multi: tak, ma funckje nagrywania, chyba nawet w HD ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Paulaa"'][COLOR=#000000] A raczej dłuuugo, chociaż mam chęć się wyprowadzić od razu po 18, tylko to mało możliwe. [/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG]
[/quote]

haha, też sobie zawsze obiecywałam i planowałam nawet miałam mieszkanie upatrzone ze sie wyprowadze jak będe mieć 18 lat i nic z tego nie wyszło :P Chociaż nie jedno dobre z tego wyszło! Moi rodzice nigdy nie chcieli się zgodzić na drugiego psa, ja jestem na maksa wciągnięta we wszystko co z psami związane a głównie w szkolenia więc strasznie się męczyłam mając 10 letniego psa który nie może chodzić na dłuższe spacery i o żadnym szkoleniu poza siad, waruj etc ( tzn pt1 ktore juz zna) nie bylo mowy. W końcu kiedy przekonałam ich, że się wyprowadzam ( miałam wszystko już na 90% załatwione) to zamówiłam sobie labradora w hodowli już na poczet tego nowego mieszkania :P i na 3 tygodnie przed przyjazdem szczeniaka wszystko się posypało :( I nie mogłam się wyprowadzić, ale zaczełam się mamie wypłakiwac że już szczeniak zarezerwowany że wszystko, że moje całe życie bla bla bla i szczeniak przyjechał i jest :D a gdyby nie ta cała akcja z wyprowadzką to bym się nigdy drugiego psa nie doczekała, a teraz wszyscy ją uwielbiają dużo radości wniosła do domu :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szalej']haha, też sobie zawsze obiecywałam i planowałam nawet miałam mieszkanie upatrzone ze sie wyprowadze jak będe mieć 18 lat i nic z tego nie wyszło :P Chociaż nie jedno dobre z tego wyszło! Moi rodzice nigdy nie chcieli się zgodzić na drugiego psa, ja jestem na maksa wciągnięta we wszystko co z psami związane a głównie w szkolenia więc strasznie się męczyłam mając 10 letniego psa który nie może chodzić na dłuższe spacery i o żadnym szkoleniu poza siad, waruj etc ( tzn pt1 ktore juz zna) nie bylo mowy. W końcu kiedy przekonałam ich, że się wyprowadzam ( miałam wszystko już na 90% załatwione) to zamówiłam sobie labradora w hodowli już na poczet tego nowego mieszkania :P i na 3 tygodnie przed przyjazdem szczeniaka wszystko się posypało :( I nie mogłam się wyprowadzić, ale zaczełam się mamie wypłakiwac że już szczeniak zarezerwowany że wszystko, że moje całe życie bla bla bla i szczeniak przyjechał i jest :D a gdyby nie ta cała akcja z wyprowadzką to bym się nigdy drugiego psa nie doczekała, a teraz wszyscy ją uwielbiają dużo radości wniosła do domu :D[/QUOTE]
No to w sumie i tak miałaś szczęście, że tak wyszło, ja jestem na 100% pewna, że moi dziadkowie kazaliby wszystko odwołać :lol:
Jak im mówie o drugim psie, to nazywają mnie wariatką, że jak to wgl można mieć 2 psy :diabloti: i nic do nich nie trafia, z rodzicami byłoby łatwiej ciut, bo można chociaż porozmawiać w cywilizowany sposób. :roll:
Na razie pozostaje mi znalezienie wymarzonego męża, psiarza, najlepiej trenującego coś ze swoim psem, do tego inteligentnego, zabawnego, przystojnego i koniecznie wysokiego, aa i jeszcze z domkiem z ogrodem, żeby zmieściły się wszystkie psy :evil_lol: Więc chyba będę dłuuugo szukać, o ile wgl tacy istnieją :lol:

[quote name='Collie']To chcemy zdjęcia robione tosterem. :evil_lol:
Tropienie i nam by się marzyło...[/QUOTE]
Zaraz coś znajdę ;) Bo chyba mam jeszcze jakieś z lustra , których nie wstawiałam
Tropienie jest faaaajne :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']
Na razie pozostaje mi znalezienie wymarzonego męża, psiarza, najlepiej trenującego coś ze swoim psem, do tego inteligentnego, zabawnego, przystojnego i koniecznie wysokiego, aa i jeszcze z domkiem z ogrodem, żeby zmieściły się wszystkie psy :evil_lol: Więc chyba będę dłuuugo szukać, o ile wgl tacy istnieją :lol:


[/QUOTE]

To jak znajdziesz to zapytaj czy nie ma brata :P Też takiego szukam chociaż u mnie wystarczy że będzie przystojny i będzie miał swój dom z dużym ogrodem a no i w sumie może być bogaty, a jak nawet nie posiada psów to żeby nie miał nic do tego że ja chce mieć ich dużo :diabloti: No to tak w skrócie :D

A tak serio to sama nie wiem jak to wyszło z Bliską, to nie było tak że ja to zaplanowałam, naprawde miałam się wyprowadzić więc byłam załamana jak wszystko pieprzło i myślałam że już nic z tego nie będzie... moja mama do ostatniej chwili nie chciała się zgodzić, tymbardziej że to są dwa wielkie psy w mieszkaniu ( no jednak te 40 kg ważą)... to wszystkich chyba najbardziej bolało :P Ale ciesze się że wyszło jak wyszło.

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam jakieś gnioty, których nie wstawiałam ;) jakość niestety do doopy, zasługa Imageshack i mocnego rozjaśniania w ps, bo były robione z tego co pamiętam wieczorem :roll:

[IMG]http://imageshack.us/a/img94/4249/3jpgsj.jpg[/IMG]

[IMG]http://img842.imageshack.us/img842/9075/1jpgsu.jpg[/IMG]

[IMG]http://img685.imageshack.us/img685/5638/2jpgs.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Collie']Scoob ma takie inteligentne spojrzenie, jeszcze te 'brwi marszczy' :D
[URL]http://imageshack.us/a/img94/4249/3jpgsj.jpg[/URL][/QUOTE]
te jego 'brwi' to jego znak charakterystyczny :D zresztą przez nie ma 200 min na minutę :lol:
[quote name='Sonka95']Scooby i te jego maślane oczy :loveu: Nie można mu się oprzeć :cool3: [URL]http://imageshack.us/a/img94/4249/3jpgsj.jpg[/URL][/QUOTE]
Oj tak :loveu:
[quote name='Ty$ka']Spanielkowe miny :loveu: I jak im nie ulec?[/QUOTE]
Nie da się :diabloti:
[quote name='darii_iia']Aaach ten uroczy wyraz pycholka. :loveu: Najbardziej urokliwy spaniel jakiego widziałam. :lol:[/QUOTE]
[quote name='Klaudia&Aza'][URL]http://imageshack.us/a/img94/4249/3jpgsj.jpg[/URL] lubię takie spojrzenia :loveu:[/QUOTE]
dzięki :loveu:
[quote name='Aleksandrossa']Kasia już mi wygadała że chcecie nas na tuneliade namówić :evil_lol:
nie ma opcji :eviltong:[/QUOTE]

[quote name='Aleksandra95']Paula to chyba każdego namawia :p[/QUOTE]

[quote name='Aleksandrossa']Teraz tłumaczenie Kasi czemu się nie zapiszemy :lol:[/QUOTE]
Sama was zapiszę :diabloti: haha
Nie no żartuje, ja już nikogo nie namawiam, jest i tak duużo chętnych i po co mam sobie konkurencję robić i potem na rezerwowej czekać ?:evil_lol:
W każdym razie , ja bym spróbowała, nawet jak start nie wyjdzie, to pewnie będziecie mieć fotki pamiątkowe :diabloti: i zawsze trzeba próbować... ;) A nie tak jak ja zakładać, że i tak jestem do doopy ze swoim psem i nie wyjdzie.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandrossa']Teraz tłumaczenie Kasi czemu się nie zapiszemy :lol:[/QUOTE]
bo gupia jędza jesteś ;*
i leń do potęgi entej
żeby tunel w domu mieć i mówić że się nie nauczy psa przez 4 miesiące jak z niego korzystać :mdleje: :lol:




ale i tak odniosłam sukces, bo na końcu usłyszałam "zobaczymy" :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...