Jump to content
Dogomania

SCOOBY - sportowy cocker, wersja smooth.


paulaa.

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ty$ka']Świetne foty :) Zazdroszczę Wam tych spotkań. I gratuluję postępów ze Scoobym :)

Ale on jest w Ciebie wpatrzony, Paula :loveu:[/QUOTE]
Dzięki. :smile:

Czasem mu się zdarza , miałam po prostu dobre smaki :lol:
[quote name='Ana :)']Super taki spacerek :) ekipa na zdjęciu rewelacyjna :)
[URL]http://i3.fmix.pl/fmi623/fccc090d001a6a3551129c4b/zdjecie.jpg[/URL] a to jest przesłodkie :loveu:[/QUOTE]
Ekipa była naprawdę super ;)
Mi też się podoba :loveu:
[quote name='Aleksandra95']A możesz dać link do filmiku? ;) teraz jestem na necie w komórce,a tu mi na dogo jakieś wtyczki blokuje :p[/QUOTE]

[url]http://www.youtube.com/watch?v=YtqOvJZdyUE&feature=player_embedded[/url] ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja też Wam po cichu zazdroszczę tych wspólnych spacerków ;) A że tak nie śmiało zapytam, przyjęli byście mnie tak bardziej w lato na wspólny spacerek, w zasadzie mam niedaleko do Warszawy tylko w naszych PKSy nie zawsze mile widziane są zwierzęta więc nie wiem czy któregoś dałabym radę zabrać ale z miłą chęcią poznałabym ciebie i Scooba;)

[URL]http://i1.fmix.pl/fmi2439/d225129c000e891351129bfc/zdjecie.jpg[/URL] Jaki skupiony :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia&Aza']Ja też Wam po cichu zazdroszczę tych wspólnych spacerków ;) A że tak nie śmiało zapytam, przyjęli byście mnie tak bardziej w lato na wspólny spacerek, w zasadzie mam niedaleko do Warszawy tylko w naszych PKSy nie zawsze mile widziane są zwierzęta więc nie wiem czy któregoś dałabym radę zabrać ale z miłą chęcią poznałabym ciebie i Scooba;)

[URL]http://i1.fmix.pl/fmi2439/d225129c000e891351129bfc/zdjecie.jpg[/URL] Jaki skupiony :)[/QUOTE]
Jasne, jak tylko będziecie chcieli to wpadajcie :smile:
[quote name='trabeska']Też bym chciała iść z Wami na spacerek :placz:
I zobaczyć na żywo tego Twojego pięknego Scooba :loveu:
A zdjęcia ze spacerku cudne! Scoob jest prześliczny ;)[/QUOTE]
No to zapraszamy na spacerek do Wa-wy :loveu:
Dzięki ;)
[quote name='zygmaasia']Ale Scooby wymiata, poczwarek przy nim wysiada :)[/QUOTE]
Owczarek to jeszcze papiś był, więc nie miał szans :lol:
[quote name='Aleksandra95']Czemu jak Scooby biega, to Nana na rękach, a Duffel na smyczy(?) ? ;)[/QUOTE]
Ewa już odpowiedziała :smile:
[quote name='monika15']a gdzie wy macie snieg? :)
zazdroszcze takich dogo spacerków:loveu:[/QUOTE]
Śniegu jest już dziś niestety dużo :placz: A miałam nadzieje, na w końcu normalny trening agi... :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Nasze psy po 6 mc (:o) jutro się zobaczą,pobawią i wybawią :loveu: Rany, odkąd się poznały,nigdy takiej przerwy od siebie nie miały, aż wstyd Paula! :D[/QUOTE]
W takim razie liczę na to, że nadrobicie te zaległości obfoceniem psów 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Nasze psy po 6 mc (:o) jutro się zobaczą,pobawią i wybawią :loveu: Rany, odkąd się poznały,nigdy takiej przerwy od siebie nie miały, aż wstyd Paula! :D[/QUOTE]
Mam nadzieje, że się wogóle poznają :lol: Bo to jednak kawał czasu
[quote name='Ty$ka']W takim razie liczę na to, że nadrobicie te zaległości obfoceniem psów 8)[/QUOTE]
Z obfoceniem będzie ciężko, bo jestem bez aparatu. :-(
Za to na pewno będzie dużo filmików :smile:

Mam nadzieje, że mój pies wytrzyma psychicznie te 3 dni , bo czekają go same długie podróże komunikacją, a ostatnio w Swingu był istny cyrk. Musiałam wysiąść i zaczekać na następny tramwaj, dzięki bogu był to już zwykły gruchot :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Ale mieliście fajny spacerek szkoda , ze my nie mogłyśmy :( ale na pewno nadrobimy wspólny spacerek puki Sonka nie ma cieczki ;)[/QUOTE]

No szkoda :-( Musimy koniecznie, bo jestem pokłócona z ojcem, a sama do lasu się boje chodzić :lol: Muszę w końcu kupić ten gaz pieprzowy



Ola mam nadzieje, że Scoob jutro bardzo nie zmoknie. Bo zaczyna mu potem odpierdal** :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nasze psy się nie poznają ? hahahah, dobre :D pójdziemy do naszego lasu, gdzie dore spuszcze, ale Ty ją łapiesz :evil_lol: mam nadzieję, że sąsiad nie będzie jeździł konno, bo byłaby wpadka :D no i że żadnych psów nie spotkamy :D a co najważniejsze wiedz, że ja nie znam tego lasu :D :diabloti:

niech nie odwala :p od razu przy wejściu do domu mam ręcznik dla psów :diabloti: a jak nie, to ląduje w klatce z Ryśkiem :D a tak serio, mam nadzieję, że za bardzo nie nabrudzą, bo właśnie ogarnęłam w domu. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Paula nas nie lubi, bo się nie chwali, że u nas była.:placz: :evil_lol:[/QUOTE]
Rozszyfrowałaś mnie :evil_lol:

Z nowinek :razz:
- Mój pies w końcu nauczył się w miare normalnie poruszać komunikacją miejską :smile:
- Byliśmy w odwiedzinach u cioci Oli , było super , rudzielec wrócił totalnie wymęczony :loveu: w końcu!
- Dzisiaj musiałam pierwszy raz jechać autobusem na zajęcia z agi i się totalnie pogubiłam, znalezienie przystanku w Warszawie graniczny czasem z cudem, gdy jest ich 10 o tej samej nazwie blisko siebie, więc latałam wesoło na most i z powrotem, przesz co uciekł mi autobus, a następny przyjechał dopiero 35 minut później :grins: ja chcę na wieś :placz:
Nie wspomnę o ciągłym wyciąganiu rąk ludzi do Scooba.... jakby tak trudno było zapytać ? :roll:

A zaraz będzie surprise... :razz:

Edited by paulaa.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...