Jump to content
Dogomania

SCOOBY - sportowy cocker, wersja smooth.


paulaa.

Recommended Posts

zawsze się śmieje z oczu tego faceta na filmiku :D
Serio mam nadzieje, że kiedyś dojade na spacer do was, jeśli scooby ma serio tyle energii co mówisz, to napewno dogadałby się z moim małym wariatem z tym, że ona od niego większa gabarytowo :evil_lol:
Trenujecie w jakimś klubie agi? jesli tak to w jakim?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Illusion[/B] on wgl ma jakąś dziwną twarz :lol:
[B]Aleksandra95[/B] kiedyś miałam zamiar kupić tą książkę, ale teraz ile kiepskich opini się o niej naczytałam to ciesze się, że tego nie zrobiłam ;) zresztą jak dla mnie najlepiej zobaczyć naukę na YT. ;)
[B]szalej[/B] obecnie Baritius :smile: już prawie rok i jestem bardzo zadowolona ;)
dotrzyjcie koniecznie! ja tam nawet wole Forty Bema, bo mam duużo bliżej niż PM ;)
miałam wczoraj odpisać, że może lepiej nie, bo na osiedlu mamy szczeniaka labladora, totalna wariatka, taranuje wszystkie psy, już żaden nie chce się z nią bawić, teraz ma koło roku :evil_lol: Scooby bawił się z nią jak była mała 3-5 mies. potem gdy pierwszy raz go tak staranowała, że piszczał, zaczął uciekać przed nią i od tego pory średnio lubi labladory. :lol: Ale dzisiaj na spacerze przy Centrum Olimpijskim, gdzie zawsze idziemy wybiegać psa, bo jest tam wielka przestrzeń i mało psów, spotkaliśmy labladorkę 6 miesięcy i było super, Scooby wyszalał się, chociaż nie mogła go dogonić :lol:
[B]Collie, Victoria[/B] filmik będzie, ale najpierw musi się nagrać. :lol: a nie mam chętnych w domu :D muszę pomyśleć, jak ustawić mój telefon


A my po dzisiejszym treningu, dowiedzieliśmy się o 'naszych' planach na początek roku 2013:
- zawody treningowe Powsin - kwiecień
- Międzynarodowy Puchar Ras ( 80%, a bardzo bym chciała bo jedzie fajna reprezentacja Baritiusowa :placz: ) - maj
- zawody Sopot - pewnie sierpień
- Mistrzostwa Polski Agility Powsin - wrzesień

i zobaczymy co jeszcze dojdzie, ale miły początek roku. trzeba się porządnie wziąć za siebie :smile: szczególnie, że chcą, żebyśmy w maju zgłosili się do A1, ale to mało realne :lol:
mam nadzieję, że kasy starczy jeszcze na jakieś semi. ;)

Link to comment
Share on other sites

ej zazdroszcze Wam xd nas tak wysoko nie cenią :lol:
przynajmniej w kwietniu jeszcze bedziemy razem w tej samej klasie :evil_lol::loveu: (ekhem, error.. nie rób sobie nadziei :diabloti:)


a co to jest puchar ras?? znaczy wiem, tzn nie wiem xd wiem tyle co jest w necie napisane, ale mi to łopatologicznie trzeba wyjaśnić :lol:

Link to comment
Share on other sites

to dużo słysze o tej szkole. Może się tam wybiore jak Bliska skończy 15 miesięcy ;)
No, Bincior ma już 8 miesięcy :P tak do 6 to był naprawde straszny wariat, szkoda mi było tych psów z którymi się bawiła, bo labradory po prostu tak się bawią że nie tyle taranują, co biegną i zderzają się klatami :P ale ona bardziej gryzła po nogach, bo jak była mała to nikogo nie mogła dogonić. Na szczęście mam naprawde wielu wspaniałych znajomych nie tylko z labradorami ale i psami wszelkich rozmiarów i charakterów, chodze na szkolenie gdzie naraz biega 20-ścia psów więc już jej przeszło :) teraz jej ulubioną zabawą jest gonitwa z psami albo za patykiem, albo dostawanie wariacji i bieganie w kółko wokół psów. Ale zdecydowanie wyrosła już z tych głupich szczeniakowych zabaw hehe :P
Podejrzewam, że dotre dopiero jak dni będą dłuższe bo w weekendy pracuje ( zdałam mature i zrobiłam sobie gap year :P ) a w tygodniu wy w szkole, a po południu ciemno :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Victoria']ej zazdroszcze Wam xd nas tak wysoko nie cenią
przynajmniej w kwietniu jeszcze bedziemy razem w tej samej klasie (ekhem, error.. nie rób sobie nadziei )


a co to jest puchar ras?? znaczy wiem, tzn nie wiem xd wiem tyle co jest w necie napisane, ale mi to łopatologicznie trzeba wyjaśnić [/QUOTE]
haha, tylko porównaj ile my już czasu trenujemy, ale ile wy, i tak jesteście dużo lepsi od nas pod tym względem ;)
nie ma żadnego error :diabloti: startujecie w tej samej klasie, nie ma innej opcji, zobaczysz powiem Magdzie i was zmusi :lol:

sama nie wiem do końca :lol: wiem tylko, że nierodowodowe też mogą startować ( uff! ) i że to międzynarodowe, mnóstwo psów, ringów i wgl. :loveu: no i mazowieckie.. :smile: a co zastanawiacie się ? :razz:
[quote name='lenka13']Jaka torpedka na filmiku

Nie wiem czy się ucieszysz ale możliwe, że na jakiś zawodach się spotkamy :P[/QUOTE]
Pff, jasne, że się cieszę :lol: Każda znajoma osoba na zawodach, to zawsze dodatkowe wsparcie psychiczne, szczególnie gdy ktoś jest takim panikarzem jak ja :roll::eviltong:
Wgl to widziałam wasze filmiki z zawodów, Fabi naprawdę świetnie sobie radzi w porównaniu z tym co było na obozie. :smile:
[quote name='szalej']to dużo słysze o tej szkole. Może się tam wybiore jak Bliska skończy 15 miesięcy
No, Bincior ma już 8 miesięcy :P tak do 6 to był naprawde straszny wariat, szkoda mi było tych psów z którymi się bawiła, bo labradory po prostu tak się bawią że nie tyle taranują, co biegną i zderzają się klatami :P ale ona bardziej gryzła po nogach, bo jak była mała to nikogo nie mogła dogonić. Na szczęście mam naprawde wielu wspaniałych znajomych nie tylko z labradorami ale i psami wszelkich rozmiarów i charakterów, chodze na szkolenie gdzie naraz biega 20-ścia psów więc już jej przeszło teraz jej ulubioną zabawą jest gonitwa z psami albo za patykiem, albo dostawanie wariacji i bieganie w kółko wokół psów. Ale zdecydowanie wyrosła już z tych głupich szczeniakowych zabaw hehe :P
Podejrzewam, że dotre dopiero jak dni będą dłuższe bo w weekendy pracuje ( zdałam mature i zrobiłam sobie gap year :P ) a w tygodniu wy w szkole, a po południu ciemno :P[/QUOTE]
Jeśli chodzi o gonitwy, szaleńcze bieganie w kółko to zdecydowanie by się dogadały :lol:

No niestety teraz strasznie szybko ciemno się robi :roll: Dlatego teraz w tygodniu zupełnie odpadają długie spacery, a Scoob nie wybiegany.
[quote name='Ty$ka']I my wpadamy z rewizytą
Będziemy wpadać [/QUOTE]
Witamy i zapraszamy częściej. :smile:

[quote name='Sonka95']To dużo masz planów związanych z agility Trzymam kciuki , aby wypaliły ...[/QUOTE]
Dzięki ;)
Nie wiem ile wypali, bo może znowu po pierwszych załamię się swoim psem ( i sobą, żeby nie było :lol: ) i zrezygnuję z pozostałych, co jest bardzo możliwe :evil_lol:
[quote name='Aleksandra95']Weź nagraj lustrem a nie komórka [/QUOTE]
Lustrem nie dam rady sama, bo trzeba ustawiać ostrość ;) Zresztą średnio mogę je używać, ograniczam to do minumum.

Link to comment
Share on other sites

czeeemu sprzedajesz?? o.0

powodzenia, chcesz to mów, ona i tak nas nie namówi bo chyba lepiej od cb widzi że nie damy rady :p :eviltong:

a gdzie jest ten puchar ras xd?? jak bda minus zerówki to moge jechać xd

a i co do naszego poziomu, patrz ile my trenujemy poza klubem, na podwórku ;) ok. 4 lata :lol:

Link to comment
Share on other sites

heej :D wpadam w koncu! ostatnio mam mało czasu przez remanent- i jeszcze go nie skończyłam :lol:

Fajny filmik :D czekamy na nowy :cool3:

a co do sztuczek, ja ostatnio myslę , że Tosca niby troche umie, ale raz, ze dawno z nia nic nowego nie wyćwiczyłam, dwa- że jednak mało umie :diabloti: Czekamy na efekty kulenia :)
a Koty tez niezle da sie szkolić klikerowo, nawet filmik z bengalem ostatnio widzialam :) Niesamowity kotek :D

pozdrawiamy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']
Pff, jasne, że się cieszę :lol: Każda znajoma osoba na zawodach, to zawsze dodatkowe wsparcie psychiczne, szczególnie gdy ktoś jest takim panikarzem jak ja :roll::eviltong:
Wgl to widziałam wasze filmiki z zawodów, Fabi naprawdę świetnie sobie radzi w porównaniu z tym co było na obozie. :smile:
[/QUOTE]
Jak uda nam się troche ogarnąć to będziemy biegać w powsinie te same torki, o ile wgl pojade ale mam nadzieje, że chociaż to wypali.
Dzięki, miło słyszeć, że widać chociaż minimalną poprawę :)

A aparat jest nadal wystawiony? dasz linka ? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Victoria']czeeemu sprzedajesz?? o.0

powodzenia, chcesz to mów, ona i tak nas nie namówi bo chyba lepiej od cb widzi że nie damy rady

a gdzie jest ten puchar ras xd?? jak bda minus zerówki to moge jechać xd

a i co do naszego poziomu, patrz ile my trenujemy poza klubem, na podwórku ok. 4 lata :lol:[/QUOTE]
Po prostu stałam się bardziej wymagająca.
Namówi, bo wierzy w Lusie, nie to co ty :eviltong: Zresztą na pewno nam pomoże w ogarnianiu torków, bo też będzie. :smile: A S i M mają razem zapoznanie, więc macie być :lol:

Kozienice, koło Radomia. ;) Nie ma minus zero
Podwórkowe się nie liczy :lol:

[quote name='Ty$ka']A co konkretnie sprzedajesz? :D[/QUOTE]
Lustro, Nikon D3100
[quote name='betty_labrador']heej :D wpadam w koncu! ostatnio mam mało czasu przez remanent- i jeszcze go nie skończyłam :lol:

Fajny filmik :D czekamy na nowy

a co do sztuczek, ja ostatnio myslę , że Tosca niby troche umie, ale raz, ze dawno z nia nic nowego nie wyćwiczyłam, dwa- że jednak mało umie :diabloti: Czekamy na efekty kulenia :)
a Koty tez niezle da sie szkolić klikerowo, nawet filmik z bengalem ostatnio widzialam :) Niesamowity kotek :D

pozdrawiamy![/QUOTE]
Dzięki. :smile:
Mnie coś ostatnio wzięło na sztuczki, bo dawno się niczego nie uczyliśmy, a Scoob lubi kliker i kształtowanie. :smile:

pozdrawiamy ;)
[quote name='lenka13']Jak uda nam się troche ogarnąć to będziemy biegać w powsinie te same torki, o ile wgl pojade ale mam nadzieje, że chociaż to wypali.
Dzięki, miło słyszeć, że widać chociaż minimalną poprawę :)

A aparat jest nadal wystawiony? dasz linka ? :)[/QUOTE]
To macie się ogarnąć! :smile: I trzymam kciuki, żeby wypaliło ;)
Nie minimalną, tylko duużą! :smile:

Na razie nie, zostanie znowu w weekend ;)



A ja powracam do życia. Zobaczymy na jak długo. :D
Pisałam poprawę z całej chemii organicznej + mole :shake: masakra. wróciłam do domu koło 18...
W piątek okaże się czy zaliczyłam, jak nie to będą najgorsze ferie, bo pełne zakuwania i pewnie szlaban na wszystko :roll:
Zaraz ponadrabiam zaległości w galeriach. :smile:
A w weekend koniecznie muszę wymyślić jakieś dłuuugie spacery dla Scooba, bo ostatnio mi go szkoda, przez szkołę...
Zaczął mnie męczyć i nie daje mi zasnąć, gdy nie wybiegałam go w dzień. :roll: Więc jest źle. Ja chce w końcu zasnąć koło 23-24, a on kładzie mi obok głowy piłkę, szarpak, miskę i różne inne rzeczy, ostatnio na łóżku miałam wszystko :lol: I 'marudzi' , bo tak nazywam jego charakterystyczne stękanie, gdy mu się nudzi :lol: Ale wiem, że to moja wina, adhd trzeba wybiegać

Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Jakbyś była chętna na spacer, to ja za bardzo za ! Beata w ten weekend nie może, ale ja może bym nas w lesie nie zgubiła :D a jak nie pójdziemy prostą drogą ? :)[/QUOTE]
kurde, ja bardzo chętnie bym poszła, ale trening mamy o 13, więc jakbym nie kombinowała nie da rady ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']kurde, ja bardzo chętnie bym poszła, ale trening mamy o 13, więc jakbym nie kombinowała nie da rady ;)[/QUOTE]

to jak chcesz go wbiegać ? :p a raz nie możesz nie isć ? mi byłoby bez róźnicy jaki dzień, czy sobota czy niedziela

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']to jak chcesz go wbiegać ? :p a raz nie możesz nie isć ? mi byłoby bez róźnicy jaki dzień, czy sobota czy niedziela[/QUOTE]
Na zajęciach się wybiega, jak w ostatnio weekend, potem jechaliśmy do lasu albo koło centrum olimp. żeby go 'dobiegać'. ;)
Chyba, że znajdę kogoś chętnego na spacer przed zajęciami obok nas, ale marne szanse, patrząc na Warszawski spacerowy :lol:

Link to comment
Share on other sites

my możemy między zajęciami gdzieś w tamtych okolicach :cool3: jeśli nie będzie za zimno :eviltong:


Magda może i wierzy w lusie, ale nie we mnie :diabloti::evil_lol: hahaha jak ja potrafie pomylić kolejność trzech hopek :lol::cool3:
jak bedziemy miały opłacone wszystko w związku, ogólnie kase na zawody i jakiś dojazd to może i się wybierzemy :lol: moooooooooooooże :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...