Jump to content
Dogomania

SCOOBY - sportowy cocker, wersja smooth.


paulaa.

Recommended Posts

Te, które będziesz mieć w przyszłości. ;)
Nie przejmuj się. Możesz razem ze mną czekać na przyszły rok na LADC. :D
[quote name='paulaa.']oki, może kogoś namówie żeby coś zrobił jak tak czekacie. :D ale chyba wole filmik jak już się uda. co wolicie, filmik czy fotki ? :cool3:[/QUOTE]
To i to.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paulaa.']oki, może kogoś namówie żeby coś zrobił jak tak czekacie. :D ale chyba wole filmik jak już się uda. co wolicie, filmik czy fotki ? :cool3:[/QUOTE]
Musisz nas stawiać przed takimi wyborami? :diabloti: Ja wolę filmik, ale zdjęciami nie pogardzę :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']Ja też wolę filmik :)
Jestem ciekawa, czy na spotkaniu oganizacyjnym pozwolą nam skakać... :D[/QUOTE]
U nas to był tylko lekki sprawdzian posłuszeństwa, tak naprawde najważniejsze żeby pies zostawał i sprawdzali jak jest nakręcony na piłke z tego co pamiętam. :smile:
A od kiedy zaczynacie kurs ? Ja już się nie moge doczekać powrotu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']U nas to był tylko lekki sprawdzian posłuszeństwa, tak naprawde najważniejsze żeby pies zostawał i sprawdzali jak jest nakręcony na piłke z tego co pamiętam. :smile:
A od kiedy zaczynacie kurs ? Ja już się nie moge doczekać powrotu.[/QUOTE]

2 kwiecień początek kursu 16 spotkanie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']ja mam konto, ale nie mam kiedy się z Tobą spotkać, żeby móc wziąć kasę. wybierz się na pocztę zrobić przelew po prostu ;)[/QUOTE]
Jestem tak zdesperowana, że moge i jutro do was na koło jechać i ci oddać. :D
Tylko nie wiem czy jest sens, bo babka się narazie nie odezwała ani nic. Żeby potem nie przepadły czy coś, chyba musze do niej napisać..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Jestem tak zdesperowana, że moge i jutro do was na koło jechać i ci oddać. :D
Tylko nie wiem czy jest sens, bo babka się narazie nie odezwała ani nic. Żeby potem nie przepadły czy coś, chyba musze do niej napisać..[/QUOTE]

haha ok, tylko że ja bym musiała najpierw to wpłacić, a potem przelać, więc przelew by poszedł we wtorek wieczorem dopiero :D
napisz do nich koniecznie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']a ja powtorze pytanie jak sie czuje Scooby?[/QUOTE]
Scooby już zdrowy. Koopki ładne, energii mnóstwo. Ma mnie znowu totalnie w dupie więc znaczy, że wszystko gra.. :mad::evil_lol: Jak już zdrowy musimy się znowu wziąć za posłuszeństwo, bo ostatnio miał troche za dużo tej taryfy ulgowej. :diabloti:

Za 1-2 tyg, zbieram znowu koopki do badań i będzie wiadomo czy uporaliśmy się już ostatecznie z tymi bestami, bo to podobno ciężkie do wytępienia i lubi sobie wracać.. :roll:

[quote name='motyleqq']haha ok, tylko że ja bym musiała najpierw to wpłacić, a potem przelać, więc przelew by poszedł we wtorek wieczorem dopiero :D
napisz do nich koniecznie[/QUOTE]
Dam ci dzisiaj znać jakby nie wypaliło z tatą, trudno musze się złamać i pierwsza odezwać, chociaż to się żadko u mnie zdarza, może się zlituje... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='understandme']To dobrze że Scooby już zdrowy! :multi: Życzymy powodzenie w powtórce z posłuszeństwa :)[/QUOTE]
Też się ciesze i dziękujemy. :smile:
[quote name='wikikoniki']Hej, mam prośbę...
mogłabyś skopiować swoją sygnaturkę ? bo mi usunęli obrazek i nie pamiętam jak znowu wkleić podlinkowany, linki sobie pozmieniam :)[/QUOTE]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/211092-SCOOBY-lataj%C4%85cy-uszatek."][IMG]http://imgh.us/10022230-piekne-paryskie-ulice--z-miejscem-na-tekst-lub-obraz.jpg[/IMG][/URL]

o to chodzi ? bo ja też ciemna jestem w tych sprawach. :lol:
jeśli chodzi o podlinkowanie, to wklejasz normalnie do pola sygnatury obrazek i klikasz taką 'planete ziemnie' ze srebrną ósemką, że tak powiem, jak na nią najedziesz wyskakuje 'wstaw odnośnik' i tam adres html. :D ale nie wiem czy o to biega.
[quote name='monika15']Trafiłam i do Waszej galerii :)
Scoob jest śliczny:loveu: nawet nie wiesz jak Wam zazdroszczę agilitowania;)
czekam na jakies nowe fotki[/QUOTE]
Witamy i zapraszamy częściej. :smile:
Dzięki. :loveu: Nie ma czego zazdrościć tylko brać się do roboty. :cool3: Nie ma u was klubu ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Też się ciesze i dziękujemy. :smile:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/211092-SCOOBY-lataj%C4%85cy-uszatek."][IMG]http://imgh.us/10022230-piekne-paryskie-ulice--z-miejscem-na-tekst-lub-obraz.jpg[/IMG][/URL]

o to chodzi ? bo ja też ciemna jestem w tych sprawach. :lol:
jeśli chodzi o podlinkowanie, to wklejasz normalnie do pola sygnatury obrazek i klikasz taką 'planete ziemnie' ze srebrną ósemką, że tak powiem, jak na nią najedziesz wyskakuje 'wstaw odnośnik' i tam adres html. :D ale nie wiem czy o to biega.

Witamy i zapraszamy częściej. :smile:
Dzięki. :loveu: Nie ma czego zazdrościć tylko brać się do roboty. :cool3: Nie ma u was klubu ?[/QUOTE]

Dokładnie. dzięki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Witamy i zapraszamy częściej. :smile:
Dzięki. :loveu: Nie ma czego zazdrościć tylko brać się do roboty. :cool3: Nie ma u was klubu ?[/QUOTE]

A no właśnie nie ma żadnego klubu, a co najgorsze wet powiedział żeby paco nie nadwyrężał stawów (w wieku 6 miesięcy miał wypadek i niestety teraz są tego skutki :( ). Więc nie jest to sport dla nas, ale jakoś to przeżyjemy ;) Teraz głównie bawimy się w sztuczkowanie :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika15']A no właśnie nie ma żadnego klubu, a co najgorsze wet powiedział żeby paco nie nadwyrężał stawów (w wieku 6 miesięcy miał wypadek i niestety teraz są tego skutki :( ). Więc nie jest to sport dla nas, ale jakoś to przeżyjemy ;) Teraz głównie bawimy się w sztuczkowanie :P[/QUOTE]
Aj, to przykro mi, nie wiedziałam, biedaczek. :-( Widziałam na obozie laba, który biegał w agi i radził sobie całkiem nieźle, wgl uwielbiam tą rase. :loveu:
Sztuczkowanie też fajne, zdrowie psa najważniejsze. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Aj, to przykro mi, nie wiedziałam, biedaczek. :-( Widziałam na obozie laba, który biegał w agi i radził sobie całkiem nieźle, wgl uwielbiam tą rase. :loveu:
Sztuczkowanie też fajne, [U]zdrowie psa najważniejsze[/U]. ;)[/QUOTE]

Dokładnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']I tak sie ciesz, na ile obozow/semi jedziesz w tym roku? DCAC, graf 2, dzien agi;) to sporo.[/QUOTE]
No, ale mi wiecznie mało jeśli chodzi o agi. :D
Czekam jeszcze na jakieś ciekawa semi w Warszawie, mam nadzieje że coś ciekawego będzie jeszcze czerwiec/lipiec, chociaż złapie się każdegy byle w wawie. :cool3: Bo obawiam się, że w lipcu może znowu nie być treningów. -,-

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']No, ale mi wiecznie mało jeśli chodzi o agi. :D
Czekam jeszcze na jakieś ciekawa semi w Warszawie, mam nadzieje że coś ciekawego będzie jeszcze czerwiec/lipiec, chociaż złapie się każdegy byle w wawie. :cool3: Bo obawiam się, że w lipcu może znowu nie być treningów. -,-[/QUOTE]
No ale masz mozliwosc, mi sie cudem udało na obóz w tym roku :roll: ale własnie chcę się załapać na jakiś 1 dzień jakiś semi :) no wlasnie czemu w wawie tak malo tego O.o
a czemu w lipcu??

Link to comment
Share on other sites

Paulaa mam do ciebie prośbę. Mogły byśmy się kiedyś spotkać i razem poćwiczyć na twoich przeszkodach do agility? Bo zapisałam się na seminarium agility a w sumie jedyne co do tej pory z moim ćwiczyłam z agility to skoki przez ogrodzenia na osiedlu, raz przeszedł przez tunel i 2 razy skakał przez obręcz. Więc byłabym bardzo wdzięczna. Mogę dojechać tam gdzie ci będzie pasowała jak się zgodzisz :smile:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...