Jump to content
Dogomania

SCOOBY - sportowy cocker, wersja smooth.


paulaa.

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Soko']Też macie problem ze strefami? My niby umiemy, ale nie wiedzieć dlaczego, z jednej strony palisady nigdy (a w każdym razie rzadko) nam nie wychodzi.. :D[/QUOTE]
My dopiero zaczynamy nauke stref. Wydawało mi się to banalne, niestety takie nie jest. :D Najgorzej jest przy wbieganiu, bo w pędzie, prawie zawsze omija strefe, przy zbieganiu coraz lepiej, ale też kiepsko, zobaczymy jak będzie.
Szkoda, że na zajęciach jeszcze stref nie mamy, bo na PM, ciut daleko. ;c

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']Ahh... dzięki, zastanawiałam się co to musi być, skoro są tam strefy :D[/QUOTE]
tu sa nasze strefy na 'torze' :lol: [url]http://maps.google.pl/maps?q=Pola+Mokotowskie+&hl=pl&ll=52.214031,21.013431&spn=0.001149,0.00284&geocode=+&hq=Pola+Mokotowskie&hnear=Warszawa,+Mazowieckie&t=h&z=19[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95'][url]http://img408.imageshack.us/img408/8300/63196905.jpg[/url] :loveu:


ktoś Wam fotki robił, czy sama biegałaś i robiłaś ? :D[/QUOTE]

Tak, wiesz , sama biegałam i robiłam fotki, nawet filmik nakręciłam ze sobą. :D haha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Silky123']Super. :loveu: :loveu:
Pozazdrościć, że macie taki torek otwarty. :D[/QUOTE]
E tam, nie ma czego. Ten torek jest beznadziejny, tak naprawde do użytku nadaje się tylko palisada i może ze 2 hopki, które są niestety i tak stałe.. I jeszcze jest pełno szkła. -,- Chciałabym żeby wreszcie zrobili jakiś torek z prawdziwego zdarzenia w wawie..

[quote name='Aleksandra95']filmiku nie widze.:mad:[/QUOTE]

Bo uciąć siebie nie umiem. -,-na zdjęciach było ciut łatwiej. :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']To nie wiem jak robiłaś. :P Jakbyś zobaczyła zdjęcia w moim aparacie z biegu, to 7/10 wychodzi nie ostrych, w sensie pies rozmazany, tło idealna ostrość..:roll:
Może ja jestem jakaś nieumiejętna albo nie wiem. :D [/QUOTE]
Albo zle ustawiasz, podaj przykladowe ustawienia aparatu przy takich zdjeciach :)

Link to comment
Share on other sites

Zapamiętywanie toru, hahahaha XD
Zawody 18.02 w Skrzeszewie, idę dumna na tor, sadzam psa, chcę już startować, a sędzia mi pokazuje, że start z drugiej strony :evil_lol:
Ale dało się(3 miejsce :evil_lol:), coś mi się przed startem we łbie pomieszało, w trakcie biegu ogarniałam co gdzie jest :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']My dopiero zaczynamy nauke stref. Wydawało mi się to banalne, niestety takie nie jest. :D Najgorzej jest przy wbieganiu, bo w pędzie, prawie zawsze omija strefe, przy zbieganiu coraz lepiej, ale też kiepsko, zobaczymy jak będzie.
Szkoda, że na zajęciach jeszcze stref nie mamy, bo na PM, ciut daleko. ;c[/QUOTE]
Też stref jeszcze nie mamy "zrobionych", tzn. na razie wprowadzenie do 2on2off, z targetem.
ALE! jutro mamy trening ze strefówkami <3
A dzisiaj było ogarnianie koła, bo na pokazach Fanciak zaprezentował, że przez koło skakać można na różne sposoby ^^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...