Jump to content
Dogomania

SCOOBY - sportowy cocker, wersja smooth.


paulaa.

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paulaa.']Nie jest to takie łatwe, bo zanim wezme miarke do ręki, to on jest już pod stołem, a wyjąć go stamtąd graniczy z cudem. ;)

Napisz do nich, ci z allegro może zrobią większą na zamówienie, myśle, że dałoby rade. ;)[/QUOTE]

jak na razie zastanawiam się jaką.;) bo materiałowa szybko przez Dore zostanie zniszczona...:( za to metalowa 20 kg nasz rozmiar :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']ja dla mojego małego szoguna (30cm w kłębie) zamawiam metal i już postanowione :lol:[/QUOTE]
ja mojemu też w przyszłości będę zamawiała metal. Mimo, że jest ciężki, ale za to można go łatwo złożyć + masz pewność, że pies tego nie rozwali. ;)

Link to comment
Share on other sites

metalowa służy w domu za fajną pułeczkę/ stolik :D

ja do tej pory miałam doczynienia z kilkoma klatkami, materiałowymi i metalowymi, kiedyś nawet jechałam na wakacje pociągiem z metalową klatką i psem pod pachą:diabloti:
klatką średnią więc ok 15-18kg ważyła...
ale mam z nią pewność, ze pies będzie w środku po moim powrocie ;)

mialam materialową z lichym stelażem to latała razem z psem:roll:

teraz mam materiałową dużą ze stelażem na 2 psy i na treningi wybieram ja bo mogę zapakować 2 psy i jest lżejsza/ poręczniejsza od metalowej, natomiast metalową zabiorę na zawody/ wakacje, zeby miec pewność że pies jej nie rozwali.

Ja mialam o tyle szczęście ze metalową odkupiłam od znajomego za 80zł (80 alb 90),
a materiałową kupiłam u nas na takim targu z uzywanymi rzeczami, za bardzo małe pieniądze:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']metalowa służy w domu za fajną pułeczkę/ stolik :D

ja do tej pory miałam doczynienia z kilkoma klatkami, materiałowymi i metalowymi, kiedyś nawet jechałam na wakacje pociągiem z metalową klatką i psem pod pachą:diabloti:
klatką średnią więc ok 15-18kg ważyła...
ale mam z nią pewność, ze pies będzie w środku po moim powrocie ;)

mialam materialową z lichym stelażem to latała razem z psem:roll:

teraz mam materiałową dużą ze stelażem na 2 psy i na treningi wybieram ja bo mogę zapakować 2 psy i jest lżejsza/ poręczniejsza od metalowej, natomiast metalową zabiorę na zawody/ wakacje, zeby miec pewność że pies jej nie rozwali.

Ja mialam o tyle szczęście ze metalową odkupiłam od znajomego za 80zł (80 alb 90),
a materiałową kupiłam u nas na takim targu z uzywanymi rzeczami, za bardzo małe pieniądze:cool3:[/QUOTE]
To zazdroszcze, po ciężko trafić na dobrą materiałową, a jeszcze są drogie.
Ja doczynienia z żadnymi klatkami jeszcze nie miałam, więc jestem zielona. :D
Jak poznać, że klatka ma w miare porządny stelarz ? Bo na tym mi w sumie zależy.
Chociaż coraz bardziej zastanawiam się nad metalową, ale jej chyba naprawde nigdzie nie upchne, u nas w mieszkaniu zero miejsca, nie było miejsca na legowisko dla Scooba, a co dopiero klatke. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']To zazdroszcze, po ciężko trafić na dobrą materiałową, a jeszcze są drogie.
Ja doczynienia z żadnymi klatkami jeszcze nie miałam, więc jestem zielona. :D
Jak poznać, że klatka ma w miare porządny stelarz ? Bo na tym mi w sumie zależy.
Chociaż coraz bardziej zastanawiam się nad metalową, ale jej chyba naprawde nigdzie nie upchne, u nas w mieszkaniu zero miejsca, nie było miejsca na legowisko dla Scooba, a co dopiero klatke. :D[/QUOTE]

ale klatka metalowa po złożeniu nie jest dużą. Nawet pod łuzkiem się zmieści.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kirinna']ale klatka metalowa po złożeniu nie jest dużą. Nawet pod łuzkiem się zmieści.[/QUOTE]
dokładnie ;) ja klatke metalową trzymam pod łóżkiem, materiałową mam upchniętą koło łóżka rozłożoną.

Podstawą klatek materiałowych jest dobry stelaż z rurek metalowych itp.

[url]http://allegro.pl/klatka-kojec-transporter-dla-psa-kota-91x64x64cm-i2170477865.html[/url]
tu widze fajny stelaż, ale nie mogę nic więcej powiedzieć na temat materiału, bo ze zdjęć ciężko to określić

Link to comment
Share on other sites

U mnie niestety pod łóżko się nie zmieści, bo mam rozkładaną kanape, zero miejsca pod spodem. :D

[quote name='swan2407']My mamy metalową i Lara i tak woli spać na niej niż w niej. :P

Widziałam, że też się wybieracie na dzień z agility. :)[/QUOTE]
Tak. :smile: Już nie moge się doczekać! Wy też się wybieracie? Super! Wreszcie poznam Lare na żywo. :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']U mnie niestety pod łóżko się nie zmieści, bo mam rozkładaną kanape, zero miejsca pod spodem. :D


Tak. :smile: Już nie moge się doczekać! Wy też się wybieracie? Super! Wreszcie poznam Lare na żywo. :smile:[/QUOTE]
Wybieramy się. Też nie mogę się doczekać. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']Dzień agility z Tomkiem Jakubowskim i Niną Bekasiewicz 28.4 w Wawie :)[/QUOTE]
też się wybieracie ? :cool3:


ja nie rozumiem, czemu jest tak mało semi w wawie, niby tyle klubów, a semi ciągle Tarnów-Kraków czy te rejony. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']Owszem :diabloti:[/QUOTE]
Super, w takim razie jeszcze bardziej nie moge się doczekać, zobacze wreszcie dużo psów z dogo. :smile:
[quote name='Aleksandra95']klatka klatką, ale ja chce fotki. :)[/QUOTE]
Nie ma fotek i nie będzie, ostatnio cierpie na brak weny. :evil_lol: wgl nie chce mi się brać aparatu, zresztą znowu jestem chora. za to jak chcesz możesz nam filmik zrobić, bo znalazłam wreszcie kabel od telefonu, więc może w końcu coś zmontuje. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']
Nie ma fotek i nie będzie, ostatnio cierpie na brak weny. :evil_lol: wgl nie chce mi się brać aparatu, zresztą znowu jestem chora. [B]za to jak chcesz możesz nam filmik zrobić[/B], bo znalazłam wreszcie kabel od telefonu, więc może w końcu coś zmontuje. :diabloti:[/QUOTE]
ja mam zrobić ? :evil_lol:

[COLOR=sandybrown]aaa a wysłałabyś mi jeszcze nagranie z Lolkiem ? ;)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']ja mam zrobić ? :evil_lol:

[COLOR=sandybrown]aaa a wysłałabyś mi jeszcze nagranie z Lolkiem ? ;)[/COLOR][/QUOTE]
Bo ja nie umiem. :D Nie no, żartuje to i tak jakieś nędzne urywki, nic nowego nie nagrywaliśmy z sztuczkami. ;)

A nie wysłałam ich ostatnio ? Nie wiem czy wgl je jeszcze mam, ale sprawdze dzisiaj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Bo ja nie umiem. :D Nie no, żartuje to i tak jakieś nędzne urywki, nic nowego nie nagrywaliśmy z sztuczkami. ;)

A nie wysłałam ich ostatnio ? Nie wiem czy wgl je jeszcze mam, ale sprawdze dzisiaj.[/QUOTE]

Nie no ok, ja służę pomocą.:loveu: Ty mi fotki dajesz Dory, ja Wam filmik zrobię :evil_lol: u mnie w galerii filmik z Tosia jak chcesz zobaczyć.;)

właśnie nie mam z nim. :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...