Jump to content
Dogomania

SCOOBY - sportowy cocker, wersja smooth.


paulaa.

Recommended Posts

[quote name='Aleksandra95']Nie no ok, ja służę pomocą.:loveu: Ty mi fotki dajesz Dory, ja Wam filmik zrobię :evil_lol: u mnie w galerii filmik z Tosia jak chcesz zobaczyć.;)

właśnie nie mam z nim. :hmmmm:[/QUOTE]
Widziałam i właśnie dlatego o tym pomyślałam, bo świetny jest! :smile:
Ja nie umiem nawet fotek wstawiać, nie mówiąc o jakości po przerobieniu, żeby wgl widział. :D Ale zobacze jeszcze co mam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='paulaa.']Widziałam i właśnie dlatego o tym pomyślałam, bo świetny jest! :smile:
Ja nie umiem nawet fotek wstawiać, nie mówiąc o jakości po przerobieniu, żeby wgl widział. :D Ale zobacze jeszcze co mam.[/QUOTE]

wiesz co, jakość po zapisaniu filmiku zawsze niestety się pogarsza..:( dobraaa, dawaj coś.:evil_lol: to może dzisiaj zrobię, a i tak będzie się z 2 godz. ładował....... :( maila znasz.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']chcemy ! :D pomóc Ci, czy dasz radę zrobić ? jeśli pomóc to dawaj na fb.;)[/QUOTE]
Jednak nie zrobie, bo jak zmieniam na ten WMV, to się o połowe filmiki skracają, a AVI wgl nie widzi, więc już sama nie wiem. -,-

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Jednak nie zrobie, bo jak zmieniam na ten WMV, to się o połowe filmiki skracają, a AVI wgl nie widzi, więc już sama nie wiem. -,-[/QUOTE]

to się cholerka jasna pytam, czy Ci zrobić ? :D napiszesz jak chcesz, wybierzesz muzyke i zrobie.;)
ale jeśli nie to spoko. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']to się cholerka jasna pytam, czy Ci zrobić ? :D napiszesz jak chcesz, wybierzesz muzyke i zrobie.;)
ale jeśli nie to spoko. :p[/QUOTE]
oj, no bo ty nie wiesz jak ja chce to zrobić, w sensie gdzie poucinać i wgl. :D
chociaż wiem, że zrobiłabyś to sto razy lepiej, ale ciężko mi to wyjaśnić. :P

Link to comment
Share on other sites

Dopiero wróciliśmy ze spaceru, nie mam siły odpisywać narazie...
Udusze tego psa, wytarzał się w czymś co jechało gorzej niż najgorsze gówno, 30min kąpania wszystkimi szamponami jakie mam, popsikanie dezadorantem a i tak całe mieszkanie i pies śmierdzi. :angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Ja chcę zdjęcia z toru! :lmaa: :diabloti:
[quote name='paulaa.']Dopiero wróciliśmy ze spaceru, nie mam siły odpisywać narazie...
Udusze tego psa, wytarzał się w czymś co jechało gorzej niż najgorsze gówno, 30min kąpania wszystkimi szamponami jakie mam, popsikanie dezadorantem a i tak całe mieszkanie i pies śmierdzi. :angryy::angryy:[/QUOTE]
Przypomniało mi się teraz jak Cody się kiedyś w czymś dziwnym i śmierdzącym niż qpa...Jak to wkurza, ale niestety dla psów to jest normalne zachowanie,a nam nie pozostaję nic jak tylko wytrzymać 20-30 minut na umycie psa z tego czegoś.:angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Dopiero wróciliśmy ze spaceru, nie mam siły odpisywać narazie...
Udusze tego psa, wytarzał się w czymś co jechało gorzej niż najgorsze gówno, 30min kąpania wszystkimi szamponami jakie mam, popsikanie dezadorantem a i tak całe mieszkanie i pies śmierdzi. :angryy::angryy:[/QUOTE]

miałam tak tydzień temu.... nie zazdroszczę... :(



tak, fotki z toru chcemy :)

Link to comment
Share on other sites

Jakie fotki z torku ? Zajęcia dopiero od czw, swoją drogą Fort przesadził z tą przerwą, mogliśmy się nauczyć w tym czasie drugie tyle.. :roll:
Zresztą nawet jak się zaczną, to nie ma nam kto robić. :-( Druga sprawa, że jak narazie to wtedy już było zupełnie ciemno..


Co do agilitowania..... Jestem wściekła! Prawdopodobnie jednak nie pojedziemy na DCAC, bo mój 'kochany tatuś' strzelił na mnie focha i nie chciał zrobić przelewu na zaliczke, ogólnie jestem w świetnym chumorze teraz. :angryy::angryy::angryy: Mam nadzieje, że da się to jakoś odkręcić, jak nie to go ukatrupie normalnie... Ma ktoś może konto z wawy ? :cool3: Pieniądze moge oddać na już, tylko nie mam konta...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulaa.']Jakie fotki z torku ? Zajęcia dopiero od czw, swoją drogą Fort przesadził z tą przerwą, mogliśmy się nauczyć w tym czasie drugie tyle.. :roll:
Zresztą nawet jak się zaczną, to nie ma nam kto robić. :-( Druga sprawa, że jak narazie to wtedy już było zupełnie ciemno..
[/QUOTE]
Takie, które będziesz miała :diabloti: Wiem, że zajęcia jeszcze nie ruszyły, ale ja już czekam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja10014']Takie, które będziesz miała :diabloti: Wiem, że zajęcia jeszcze nie ruszyły, ale ja już czekam :diabloti:[/QUOTE]
oki, może kogoś namówie żeby coś zrobił jak tak czekacie. :D ale chyba wole filmik jak już się uda. co wolicie, filmik czy fotki ? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...