Jump to content
Dogomania

Borys/Hektor ONek bez oka pozostaje na razie w BDT. u p. Bolesława


bela51

Recommended Posts

Ciotki i Wujkowie !!! Wszyscy razem zgodnym chórem powtarzajmy Waldkową mantrę [I]"musi się udać, musi się udać, musi się udać..."[/I]
Wierzę w to, że będzie dobrze.

Bela51 - jak tylko będziesz cokolwiek wiedziała to wrzuć proszę na wątek, bo my tu wszyscy z nogi na nogę przestępujemy... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martika@Aischa']Powtarzamy, powtarzamy ;) codziennie i nieustannie ;) bo udać się musi i nie ma innego wyjścia ;) Jeszcze chwilka i psiak będzie bezpieczny .......[/QUOTE]

OBY !!!!!!! Czekamy na wieści przebierając niecierpliwie nogami... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Ania jedzie po Borysa jutro przed południem. Mam nadzieje, ze nie wydarzy sie nic nieprzewidzianego i Borysek wreszcie rozpocznie nowe zycie.[/QUOTE]

TRZYMAMY WSZYSCY KCIUKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Waldkowa mantra: [I]"musi się udać, musi się udać, musi się udać..."[/I]


Bela51 - jak będziesz miała jakieś wieści od Ani - napisz nam TU na wątku... bo my naprawdę nogami przebieramy...

tak byśmy chcieli już, aby chłopaczek był już bezpieczny...

aaa, no i prosimy o foteczki jakieś... może udałoby się coś cyknąć z podróży albo pierwszych chwil u Czarodziejki...? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

No wszyscy razem:
musi sie udać,musi sie udac musi sie udać!
------------------
Innej opcji nie biorę pod uwagę.
Waldek

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Wiemy.Tylko,żeby to schronisko..
Jak to jest,żeby ze schroniskiem tak ciężko się współpracowało?To się w pale nie mieści.
W/E

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Wiemy.Tylko,żeby to schronisko..
Jak to jest,żeby ze schroniskiem tak ciężko się współpracowało?To się w pale nie mieści.
W/E[/QUOTE]

On jeszcze nie jest w schronie tylko w tzw. punkcie... czyli u hycla, który wyłapuje bezdomne psy, robi im kwarantannę zanim przekaże do schroniska.
Gdyby trafił do schronu to byłoby już po nim...

Link to comment
Share on other sites

Dobrzy ludzie - proszę za Bela51 - zajrzyjcie do BAMBUSA... :( :( :(

Bela ma banerek w podpisie "Przyjaciel czy wróg" a ja link w podpisie. Zerknijcie tam.

Zbierają na behawiorystę dla małego, bo po 10 latach bycia i bicia przez "inteligenta" - jego pana, grozi psu mu uśpienie...

Link to comment
Share on other sites

A ja proszę o rzetelną ocenę zachowania Borysa względem innych psów. Dziś przywieziono do mnie sunię Boni, która okazała się bardzo agresywna i niezwykle silna...Nie przyjęłam jej w obawie o ŻYCIE reszty psów. Nie byliśmy jej w stanie utrzymać wraz z dkopf na smyczy, a trzymaliśmy oboje. Rwała się do ataku przez bramę, a my jak papierowe żołnierzyki na lince. W stosunku do ludzi sunia była bardzo łaskawa i kochana. Wiernie patrzyła na swego wyswobodziciela - dkopf, który ją z przytuliska wyciągnął i tuliła mu się do nogi. W stosunku do psów - koszmar, włosy mi się na głowie jeżą, kiedy myślę, że mogłaby doskoczyć do Daszeńki.
Dasza by tego nie przeżyła.

Link to comment
Share on other sites

Mnie tez sytuacja z Boni spedziła sen z powiek.
Dzis rano zaraz dzwoniłam do Ani w sprawie Borysa. Mam nadzieje, ze tutaj sprawy beda wygladac inaczej. Borys przebywa na kwarantannie z innymi psami w boksie. Po odebraniu go przez Anie dzisiaj pojedzie do zaprzyjaźnionego kojca, gdzie tez są dwa inne psiaki. Bedzie okazja przyjrzec sie jego zaachowaniom.
Do Czarodziejki jechałby dopiero w weekend.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...