Jump to content
Dogomania

8 mieś. 40cm. Pola ma stały domek w Warszawie. Dziękujemy Lavaa !


chatita

Recommended Posts

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam kocura (znaleziony, a własciwie wymiaułczał sobie dom bo nigdy wcześniej nie miałam kota tylko psiaki) miałam spaniela17-18 letnią i moją ,,panieśką'' sunie 17 lat i zmarła przez te chol.... kleszcze rok temu. teaz zdecydowaliśmy sie na psiaka i bierzemy od Prefi. Ja uwielbiam psiaki i gdyby nie rodzice to miałabym ich masę a teraz mam dziecko 4,5 roku no i męża. Jak już pisałam na forum ma pednych moje dziecko jest wrażliwe i nie z tych co znęcają się nad zwierzakami, zresztą ja bym nie dała (lubi obserwować otoczenie, śłimaki itp no i filmy o zwierakach. A co do męża, gdy jeszcze nie był mężem, to siedem lat temu ,ukradliśmy''/uratowaliśmy z mężem psa sąsiadów , bo był skrajnie wygłodzony i nie wychodził już z budy. nie szczekał no i teaz ma go Jego mama. a teraz to prawdziwy lord, nie je byle czego a jak mu dawalismy słonine i inne specjały to zjadał wszystko. Moja siła przekonywania zadziałała, (szkoda że działa tylko na męża a nie na szefową). Teraz mówiłam o domu tymczasowym dla Poli (nie o adopcji) ale dalej to kto wie?

Link to comment
Share on other sites

Oj kobiety żebym ja mogła to bym te wszystkie bidy przygarnęła, ryczeć się chce jak sie przegląda wątki wiecie same. Nie moge na razie nawet na tymczas ale już niedługo za rok może sie zdążymy wybudować to na pewno mozecie liczyć że bede brała na tymczas pieski. Na razie wynajmujemy a i tak mamy swoją sunie a to sie sąsiedzi krzywo patrzą wiecie jak jest jak sie nie mieszka na swoim.
Na razie to tylko pomagam wystawiając na bazarku, przekazując rzeczy na allegro, podnosząc wątki i w transporcie, tylko tyle na razie. Wiem że najlepsza pomoc to domki tymczasowe i finansowa ale na razie robie to co moge no i rozgłaszam o Was gdzie sie da :-)

A ta sunia mi się strasznie podoba Kocham ją!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lavaa']to co myslicie tymczasie u mnie?[/quote]

Lavaa a na ile czasu na tymczas mogłabys ja wziazc? czy byłby to tydzien? dwa? bo wiesz jak na krotko to problem z transportem tez sie pojawia chociaz ja mam nadzieje ze stały domek pojawie sie szybko! bardzo bym chciala...:-(


acha! a Sowa - bo tak sie chyba wabi szczeniak opd Perfi jedzie do ciebie na stałe?:???: :cool3: i kiedy go bierzesz?
od kiedy proponujesz nam tymczasik??

Kasia potrzebna jest i taka pomoc - niewiele osob moze dac tymczas ale moze pomoc szukac! i to jest ważne! tak wiec uszy do góry!:cool2:

Link to comment
Share on other sites

Kurcze ja się poszłam kąpac, a tu się porobiło :evil_lol:

Warszawa w końcu bliżej niż morze :evil_lol: Lavaa może rozmów się ostatecznie z mężem (chyba że już się rozmówiłaś ;) ) i nam napisz na ile mogłabyś dac tymczas Polce? Mi się marzy z 10, 15 lat :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Tak na poczatku to docelowo chcielismy mieć oprócz kota już zatwardziałego domownika (5 lat) to jednego małego rozmiarem a wielkiego sercem psiaka (warunki mieszkaniowe) ale ja zastanawiam się czy jeszcze jeden tak na stałe to może też by przeszedł. Sowa jest do adopcji i może by i Pola ale mam pytanko które powinnam zadac wcześniej czy Pola urośnie wiecej - najlepiej żeby niewiele, bo jak już pisałam to małe mieszkanie. Na razie mieszkamy w domu ale przeprowadzamy sie do małego M (własne ale ciasne - no jeżeli nie liczyć banku).

Link to comment
Share on other sites

POLA JUż WIęKSZA NIE UROSNIE!!! MA ROZMIAR 40 CM I TYLE JEJ ZOSTANIE!

TO CO? LAVAA? JAK BRZMI TWOJA ODP? NA JAK DłUGO NA TYMCZAS MOZECIE JA WZIąźć???????????

aha i jeszcze coś:

Gdański domek odpuścilam, dziewczyna pojechała dziś do Kokoszek poszukac jakiegoś pieska dla siebie. Z rozmów wydaje się sensowna, i mam nadzieje, że nie bedzie jakiegoś złego zakończenia. Przez dwa dni na gg ją uświadamialam o warunkach zycia psów w PL i myśle, że zrobiło to na niej wrażenie - w postaci łez i wspołczucia oraz checi niesienia pomocy.

I kolejna zła dla Pol wiadomość!:placz: Dostałam maila od pani z Gorzowa:

Witam serdecznie
Niestety nie moge zaadoptowac suni,jest mi bardzo przykro z tego powodu
ale mam nadzieje ze znajdzie jakis domek fajny.Mialam nadzieje ze meza
przekonam bo bardzo lubi zwierzeta ale nie udalo sie....:-(
Jak sunia znajdzie domek prosze mnie informowac o jej losach
pozdrawiam

wiec jednak Pola - masz pecha jak stad do ...Gdańska czy Gorzowa:shake::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Pola jest zdrowa ale i nie bój sie bedzie zaszczepiona!
Pola uwielbia sie bawic i zaczepiac do zabawy - musisz sie z tym liczyc - wszedzie jej pelno! jak twoj kot zareaguje na psy? bo Pola miala juz stycznośc z kotem ktory chcial ją aatakowac! teraz jest z małym kotkiem z ktorym sie swietnie bawi!
Czy podolasz 2om nowym psom naraz?
pola w schronie była 2,3 miesiace wczesniej napewno mieszkała w mieszkaniu. Zostala odłowiona z ulicy w październiku.

To co ? mamy kombinowac transport? Mąż się zgodził?:razz:

Link to comment
Share on other sites

Tak TZ się zgodził. A co do kota, no cóż... nie będzie zachwycony, wychowywał się od małego z moją sunia ale od roku po jej odejściu jakby go przybyło starał się ją zastąpić i jest moim niuniusiem. No ale będzie musiał się trochę podzielić. Może któraś z suń wybierze sobie męża? (choć Go mało w domu) Dlatego też wolałam szczeniaka zeby wychowywał się z córcią. Na ogół zwierzaki przyklejają się do mnie i juz to widzę całą 4 która biega za mną (córka,kot, Sowa, Pola )

Link to comment
Share on other sites

Lavaa rozumiem ze możemy juz kombinowac transport!:multi: jak tak to szukamy!!!!

jakies propozycje? wiecie coś o jakiś przejazdach do Wawy - szkoda bo wczoraj amikat z katowic była w Wawie!

to szukajmy proszę!!!!!!! bo dzis juz piątek!:shake:

acha! i ucałuj TZ od nas! żeby nie bylo to w czólko!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...