Jump to content
Dogomania

Po wypadku właściciele się jej wyparli - ale Żabka znalazła już nowy dom!


Recommended Posts

Faktycznie ta klatka Żabki trochę przeraża:-(.
Miejmy nadzieję ,że Żaba szybko znajdzie swój ciepły kącik w czyimś serduszku.

Tutaj wklejam link rehabilitacyjny jeśli chodzi o pływanie w wodzie .
[url]http://www.youtube.com/watch?v=kYepZILMiu8&NR=1[/url]
Może skorzystacie ...;).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 659
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Andzike']Jostel się zakochała... :P

Żabulec boski - a jej historia pokazuje, że każdemu psu trzeba dać szansę!

Teraz potrzeba jej "tylko" super DS... albo chociaż DT...[/QUOTE]

Cieszę się,że zajrzałaś!:) A domu trzeba na gwałt!:)

Link to comment
Share on other sites

Jostel - świetna fotorelacja z naszej wyprawy :klacz:

Żabka jest bardzo ludziolubna. Najlepiej jej było leżeć z nochalem wtulonym w mój bok. Na spacerkach cały czas się pilnuje, zawołana zaraz truchta merdając ogonkiem. Kiedy w nocy Josel położyła kocyk przy łóżku, od razu wiedziała, że to jej posłanko. Niesamowicie grzeczny piesek.

Ja też dzisiaj każdego proszę, żeby rozglądał się za DT dla niej. Ona potrzebuje regularnej, codziennej rehabilitacji, którą można robić w domu - to tak niewiele, żeby w pełni odzyskała sprawność.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Cieszę się,że zajrzałaś!:) A domu trzeba na gwałt!:)[/QUOTE]

Jostel, Zabki nie ma na mikrusach, a z tymi 6kg (i jednym stresu:( ) idealnie się do nich zalicza... Na takie kurdupelki zazwyczaj jest sporo chętnych...
Uzupełnij info o Żabce i wstaw ją na mikrusy - powędruje na FB, a stamtąd - w świat ! :)
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-og%C5%82aszaj%C4%85c-swoje-MIKRUSY-pami%C4%99tajcie-o-innych-kt%C3%B3re-cierpi%C4%85[/URL]!
[FONT=Arial Black][SIZE=1][COLOR=Navy][B]Foto:

[/B] [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=1][COLOR=Navy][B]Imię:[/B]
[B]Plec:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=1][COLOR=Navy]
[B]Wiek: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=1][COLOR=Navy]
[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=1][COLOR=Navy][B]Waga: [/B]
[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=1][COLOR=Navy][B]Miejsce:[/B]
[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=1][COLOR=Navy][B]Sterylizacja: [/B]
[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=1][COLOR=Navy][B]Stosunek do dzieci:[/B]
[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=1][COLOR=Navy][B]Stosunek do innych psow:[/B]
[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=1][COLOR=Navy][B]Stosunek do kotow:[/B]
[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=1][COLOR=Navy][B]Dodatkowe informacje:[/B]
[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=1][COLOR=Navy][B]Charakter: [/B]
[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=1][COLOR=Navy][B]Kontakt:[/B]
[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=1][COLOR=Navy][B]Wątek:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam Żabusi ogłoszenia na:

tablica.pl
lubliniak.pl
owi.pl cwirek.pl
olx.pl
swistek.pl
pajeczyna.pl
zoonet.pl
zwierzaki.a4z.pl
ojej.pl
drobny.com.pl
zwierzeta.swiatogloszen.net.pl
aukcjezwierzat.pl
24polska.pl
24on.pl
hiperogloszenia.pl
tusprzedaj.pl
przygarnijzwierzaka.pl
pineska.pl
piesek.org
neeon.pl
morusek.pl
e-zwierzak.pl
cafeanimal.pl
adin.pl

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Bejotko! Zawsze można na Ciebie liczyć!

A ja się martwię. Widziałam się dzisiaj z kierownikiem. Nasza Żabka po tych dwóch wspólnych dniach spędzonych na kolankach człowieka, podusiach, na wspólnym mizianiu, przytulaniu, spacerkach, po powrocie do schroniskowej klatki całkowicie zamknęła się w sobie. Wcale nie wychodzi z budy. Kierownik nakazał, żeby ją wyprowadzać 3 razy dziennie na spacerki, ale z budy trzeba ją wyciągać. Dzisiaj otworzył drzwiczki, wyciągnął rękę, wołał ją żeby troszkę poprzytulać, ale nie wyszła. Na szczęście apetyt jej dopisuje, bo wszystko co ma włożone do miseczki znika. Przynajmniej tyle.

Gdzie ten domek, choćby tymczasowy?

Kupiłam dzisiaj maleńkiej to co kazał lekarz, czyli:
Witaminkę B - 4.10 zł
Siemię lniane na poprawę kondycji skóry - 6.75 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cavani']

A ja się martwię. Widziałam się dzisiaj z kierownikiem. Nasza Żabka po tych dwóch wspólnych dniach spędzonych na kolankach człowieka, podusiach, na wspólnym mizianiu, przytulaniu, spacerkach, po powrocie do schroniskowej klatki całkowicie zamknęła się w sobie. Wcale nie wychodzi z budy.
Gdzie ten domek, choćby tymczasowy?

[/QUOTE]

:placz::placz::placz::bigcry::bigcry::bigcry: Wiedziałam!!!Jutro tam jadę!

Ona musi chodzić-wet powiedział,że w ten sposób ćwiczy mięśnie....A klatka jest malutka!:shake::placz::placz::-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Aniu,wymiziaj ją,wyprzytulaj,proszę....:(

Pojechałabym już dzisiaj,ale mam problem stomatologiczny,który wymaga(ł) wizyty w gabinecie ,a teraz nie bardzo mogę ruszyć głową (dosłownie)...!

Dzisiaj spróbuję wyżebrać tymczas dla malutkiej u naszej Hani....Co ta psina musi teraz czuć!!!:placz: Szlag!!!!:placz:

Link to comment
Share on other sites

Ona pewnie czuje coś takiego, co kiedyś dzieci z domów dziecka zapraszane na święta do normalnych rodzin, a potem wracające do "bidula". Była taka akcja i właśnie dlatego została zarzucona, że stresowały się potem bardziej niż przedtem. A może by zmienić tytuł wątku? Eutanazja już jej nie grozi, a ten kręgosłup też nie zwichnięty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arabiansaneta']A może by zmienić tytuł wątku? Eutanazja już jej nie grozi, a ten kręgosłup też nie zwichnięty.[/QUOTE]

Pewnie,że tak...!Na przykład tak :[B] Wypadek,groźba eutanazji,depresja w schronie...Żaba błaga o dom![/B]

Edit.A tu jeszcze skan faktury za badanie Żabulindy.

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/842/fakturaskan.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/464/fakturaskan.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Byłam u Żabki.
Siedziała w budzie, ale jak usłyszała mój głos - wystrzeliła jak z procy. Pracownik powiedział, że była godzinę wcześniej na spacerku, więc żeby nie przeciążać łapinek, wzięłam ją na ręce i zaniosłam na łąki. Malutka trzy razy pod rząd zrobiła siku i walnęła wielką kupę, więc ten wcześniejszy spacerek to pewnie był ekspresowy. Ponieważ bardzo się pilnuje, to dreptała sobie bez smyczy. Kiedy usiadłam w trawie myślałam, że będzie sobie wędrować po okolicy, ale ona nie chciała chodzić - chciała człowieka. Wgramoliła mi się na kolana, zaglądała w oczy, całowała po rękach i po twarzy. Zrobiłam jej w tym czasie ćwiczenia i masaże, które zalecił pan doktor.
Kiedy już się poczuła dopieszczona, nagla zaczęła się ze mną bawić! :crazyeye: Wywalała się maleńkim brzusiem do góry, tarzała, delikatnie podgryzała mnie po rękach - jak na rocznego pieska przystało. Strasznie to było wzruszające - tak się w jednym momencie odkryła, całkowicie zufała. Nie mogłam się zdobyć na to, żeby wrócić z nią do schroniska. W końcu deszcz nas wygonił.
Tak ciężko było ją znowu pakować do klatki. :-(
Dobrze, że jutro i pojutrze znowu ją odwiedzą dogomaniaczki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']widzę, że temat się zmienił.
Wiadomo, że wypadek.
Była wcześniej mowa o przemocy[/QUOTE]

Od początku wiadomo,że mała miała wypadek! Wpadła pod samochód,ale -mimo wielu plakatów w mieście-nikt się po nią nie zgłosił.Jej strach przed ludźmi może też wskazywać na to,że była bardzo źle traktowana-nie wiadomo,jak długo błąkała się po ulicach...

Link to comment
Share on other sites

Błagam Dziewczyny - przy najbliższej okazji zróbcie Żabce piękne fotki - całą Żabkę, samą główkę, na tle trawki, takie wiecie - superzaste. Dam je wtedy do ogłoszeń, które zrobiłam. Dobre zdjęcia to 99% sukcesu przy adopcjach z ogłoszenia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bejotka']Błagam Dziewczyny - przy najbliższej okazji zróbcie Żabce piękne fotki - całą Żabkę, samą główkę, na tle trawki, takie wiecie - superzaste. Dam je wtedy do ogłoszeń, które zrobiłam. Dobre zdjęcia to 99% sukcesu przy adopcjach z ogłoszenia![/QUOTE]
Trzeba, ona ma z bliska takiego ślicznego pysia, takie mądre spojrzenie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...