Jump to content
Dogomania

Problem z kotka 11 mies.


suzuno

Recommended Posts

Hej dziewczyny, przygarnęłam 11 mies. koteczkę, którą po urodzeniu dzieci chcieli gdzieś wywieźć:angryy::angryy:. Problem jest taki, że kotka nie chce się załatwić do kuwety. Noszę ją tam, kopiemy dziury itp i nic. Nigdzie indziej też nie robi ( wiem na 100%). Muszę ją wyprowadzać na podwórko, żeby się załatwiła. Ma sam piasek w kuwecie :-( nie wiem co mam już zrobić, żeby w końcu się tam załatwiła. Póki co są wakacje więc dla mnie to nie problem ją wyprowadzić, ale co później. Proszę was o poradę.

Link to comment
Share on other sites

może jej się ten piasek nie podoba
kup jakiś żwirek dla kota w sklepie zoo np. Benka lawendowego i po umyciu kuwety i wysuszeniu -nasyp do kuwety źwirku
koty, nawet takie, które wcześniej nie mieszkały w domu, najczęściej instynktownie załatwiają się, bez żadnej nauki, do żwirku
może piasek pachnie dla niej brzydko - koty są na to bardzo wrażliwe, może jest nie dość sypki

Link to comment
Share on other sites

piszesz,ze w domu sie tez nigdzie nie załatwia więc przetrzymaj ją i nie wychodz w koncu sie załatwi .druga rzecz,która mi przychodzi do głowy moze miejsce gdzie stoi kuweta jej nieodpowiada(zbyt wyeksponowane).Moja kotka(wychodzaca) kiedy zamieszkała w domu tez nie chciała do kuwety 'wołała' na dwór za to zimą nie chciala na dworze tylko wyłacznie do kuwety(zimą najchętniej nie wychodzila wcale z domu)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka']piszesz,ze w domu sie tez nigdzie nie załatwia więc przetrzymaj ją i nie wychodz w koncu sie załatwi [/QUOTE]
Właśnie ja też o tym pomyślałam, ale 1 dnia jak ją wzięłam ( wtorek wieczorem )trzymała aż do czwartku nad ranem , wtedy właśnie ją wzięłam na podwórko bo bałam się, że coś z pęcherzem będzie miała. Więc nie wiem czy to podziała. Kuwetę przestawiłam, może to pomoże ;/

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...