Jump to content
Dogomania

Nasze 5 bulwiastych szczęść :)


martynka

Recommended Posts

  • Replies 512
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U bulwek wszystko po staremu. Dostały od znajomej przedstawicielki chusteczki eukanuby i paraduja teraz jak zuchy po całym domu, dumne z nowego przebranka :)
Yaris ostatnio ma niespożyte zapasy energii, a reszta wręcz odwrotnie. Z tego wniosek jest jeden: łaciate bulwy źle znoszą mglę- odbija im. Marengo wykorzystują tą aurę atmosferycznana niekończąca się sjestę :) i soczyste bąki podczas snu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola.od.Gacka'] Kiedyś w zwierzackim sklepie nakadziła to babka odświeżaczem psikała.
Anka[/quote]

:lol: ale sie usmialam wyobrazilam sobie ta sytuacje. Ja mam dalmata i pudle ale ich baki niestety rozami nie pachna. Trzeba bulwe sobie sprawic jak nic :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Płowa :

[IMG]http://buldogfrancuski.com/championy/liza.jpg[/IMG]Liza Draczyn

Pręgowana/Marengo :

[IMG]http://buldogfrancuski.com/championy/szalona.jpg[/IMG]Szalona Siksa 100 pociech


Zdjecia pobrane z : [URL]http://buldogfrancuski.com/serwis.htm[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:evil_lol: ano dawno nas nie bylo ale nigdy nie ma czasu na glebsze posiedzenie przy necie:shake:
u nas wszystko po staremuz tym ze:
[B]Margo[/B] robi się jakaś taka bardziej kochana (ale być moze to efekt fiksowania podczas ciązy urojonej), bardzo lubi przychodzic z samego rana i sprzedac mi z 3 szybkie buziaki zeby mnie lub tatoosia obudzic :). Niestety jeszcze jest dośc dużo prób ataków na swoje siostrzyczki, które łacząc się w siłe zawsze ustawiaja bidulke do pionu:p . Ale... tego tyż coraz mniej:)
[B]Yaris[/B]- mala rozwydrzona wredna świnka :) Cały czas robić MArgo na złość, bo reszta sobie nie daje :p .Być wrednym, nie chcieć jeść itp.
Znaczy się apetyt ma bardzo dobry, tylko po nasypaniu suchego do miski, każdą chrupkę mymla w buzi po 3 razy, po czym ją wypluwa i tak z cała porcja. Jak już wszystko jest juz raz zjedzone to mozna to z wiekim smakiem zjesc.
[B]Jessie[/B], pije nadal olbrzymie ilości wody ale na watrobowej karmie jest jakas taka bardziej zywa i caly czas macha swoim smisznym ogonkiem:)
co prawda zdarzaja nam sie co jakis czas problemy z jelitkami, krew w kupach ale na na zczesie zazwyczaj przejsciowe i szybko dajemy sobie z tym rade
U [B]Sticha[/B]... po staremu. Kochamy jeśći psuć wszystkie zabawki, które głupi tata i głupia mama do domu przniosa
[B]Tora[/B] tyż przechodzi urojoną, co nizbyt fajnie odbija sie na bulwach, bo nie ma duzej sieroty do zabawy i turlania sie po dywanie. Bardziej oczywiscie cierpimy na tym my 2-nozni, bo cala bulwiasta uwaga skuopia sie na nas:shake:

To chyba tyle zaległych aktualnosci :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Oj Martynka,żeby na odwrót nie było :shake:.Ja czytałam,że psy łagodnieją po kastracji,a suki mogą być bardziej agresywne po niż przed.Niewiem ile w tym prawdy,bo moja Misia charakteru wogóle nie zmieniła.
Postaram się poszukać ten artykul i wkleić go.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...