Jump to content
Dogomania

Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

też tak myślę. proponuję osobę, która bezpośrednio ma możliwość kontaktu z tym psiakiem, czyli jak sądzę założycielkę wątku...
dobrze byłoby, aby mogła wyciągnąć ze schronu i potem chodzić, czy pójśc z nim do sensownego vet'a... wtedy mogłaby opłacać wizyty bez dodatkowych posredników.
co z imieniem dla psiaka?

BUDRYSEK, a gdzie podziała się Klaudia? :) w jednym z postów piszesz "jak wróci Klaudia..."
pewnie wyjechała...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vutz']też tak myślę. proponuję osobę, która bezpośrednio ma możliwość kontaktu z tym psiakiem, czyli jak sądzę założycielkę wątku...
dobrze byłoby, aby mogła wyciągnąć ze schronu i potem chodzić, czy pójśc z nim do sensownego vet'a... wtedy mogłaby opłacać wizyty bez dodatkowych posredników.
co z imieniem dla psiaka?[/QUOTE]

watpie zeby Klaudus__ byla skarbnikiem, ma duzo zwierzakow na dt i mase pracy
napisalam do Julia84 ktora jest naszym skarbnikiem u innych psiakow, moze sie zgodzi? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vutz']OK - nie ma sprawy. nie ciągnę już za język...
mam jeszcze pytanie - czemu ma służyć ta 14 dniowa kwarantanna, skoro nic przy nim nie robią, a on tylko siedzi i cierpi bo go wszystko jak cho...ra swędzi?[/QUOTE]


moze znalezc sie np wlasciciel
po 14 dniach psy maja jechac do schronu do myslowic a wszyscy wiemy co dalej..... :(

Link to comment
Share on other sites

no, ale nie w jego przypadku... on przecież został zabrany od właścicieli, co go doprowadzili do takiego stanu... tak przynajmniej zrozumiałam z treści wątku...
obserwacja w kierunku wścieklizny trwa 10 dni, a na wściekłego to nie wygląda... zatem ten argument odpada...
mam ogromną prośbę - NIE DOPUŚCIE aby groziło mu pojechania do schronu !!! i jak możecie to zorientujcie się czy aby nie kombinują, że jego stan taki poważny
ciężkie choroby i głęboka nużyca to nic się nie da zrobić i... nie dopuście, proszę.
czytałam dziś elementy, bo nie byłam więcej w stanie czytać... o tej ON-ce ubranej w sukienkę i zatłuczonej (prawie), którą vet z myślenic uśpił...
na stronie owczarków do adopcji czytałam... nie wytrzymałam tego... i od rana wp...am słodycze ze stresu i łyz jak groch mi kapią...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vutz']no, ale nie w jego przypadku... on przecież został zabrany od właścicieli, co go doprowadzili do takiego stanu... tak przynajmniej zrozumiałam z treści wątku...
obserwacja w kierunku wścieklizny trwa 10 dni, a na wściekłego to nie wygląda... zatem ten argument odpada...
mam ogromną prośbę - NIE DOPUŚCIE aby groziło mu pojechania do schronu !!! i jak możecie to zorientujcie się czy aby nie kombinują, że jego stan taki poważny
ciężkie choroby i głęboka nużyca to nic się nie da zrobić i... nie dopuście, proszę.
czytałam dziś elementy, bo nie byłam więcej w stanie czytać... o tej ON-ce ubranej w sukienkę i zatłuczonej (prawie), którą vet z myślenic uśpił...
na stronie owczarków do adopcji czytałam... nie wytrzymałam tego... i od rana wp...am słodycze ze stresu i łyz jak groch mi kapią...[/QUOTE]

jak tylko bedzie cos dla Niego to zaraz po kwarantannie zostanie zabrany

Link to comment
Share on other sites

Ok ok :) To ja mogę nim zostać :) Prowadzę też finanse Zygmusia i Bunia z wątków Budryska.
Zaraz przeglądnę wątek i porozsyłam.
Zaznaczam tylko ze post rozliczeniowy będę mogła uzupełniać tylko wieczorami - raz dziennie co najwyżej, bo kiepsko teraz z czasem u mnie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia84']Ok ok :) To ja mogę nim zostać :) Prowadzę też finanse Zygmusia i Bunia z wątków Budryska.
Zaraz przeglądnę wątek i porozsyłam.
Zaznaczam tylko ze post rozliczeniowy będę mogła uzupełniać tylko wieczorami - raz dziennie co najwyżej, bo kiepsko teraz z czasem u mnie :([/QUOTE]

dzieki wielkie :)

Link to comment
Share on other sites

kochane ciotki i wujkowie !!!

zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy dla ON-eczka.
zbieramy na leczenie i hotelik dla małego, który póki co - musi odbębnić kwarantannę.
kończy mu się ona już niedługo!
zatem wpłacajmy co kto może, aby uzbierać dla niego parę grosików !!!

Link to comment
Share on other sites

[I]Imienia psiaka niestety nie pamiętam.
I jako sprostowanie dodam,że On nie został zabrany właścicielom za znęcanie czy coś.
Błąkał się kilka dni i został zabrany,a że świat jest mały to wiem od kogo jest.
Tylko wiedząc z jakiego piekła wyszedł, nie powiem im,że znalazłam ich psa...
Kwarantanny ma jeszcze najprawdopodobniej 9 dni.
[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...