Jump to content
Dogomania

Niewidomy Szekspir mix bernardyna i malamuta prosi o grosz i szuka domu!


APSA

Recommended Posts

To smutne informacje........Trzymam kciuki za pogodę, bo i wtedy będzie lepiej Bajowi. On pojechał do fundacji 2 lata temu, w lecie, 2 lata cudownego zycia, oby dalej...

Chciałam coś napisać na fb bernardynów, ale nie jestem w znajomych :(, bo chciałam dopowiedzieć, że cudowna b.p., która pomaga w utrzymaniu Baja, to nie ja , chyba nawet nie znała Baja ze schronu, nie wiem,
( Baj był moim podopiecznym ) , tym bardziej należy Jej dziękować za pomoc dla Baja:Rose:

Edited by Beat2010
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Skopiowane z fb:

 

19-07; dopiero południe a u nas już tyle za nami. Pożegnajmy Szekspira, starego niewidomego psa. Pies historia i wiele wspomnień. Był z nami ( Anielin) 4 lata. Dziękujemy lekarzowi Leszkowi Nowakowskiemu za przeprowadzenie psa na drugą stronę. Żegnamy wiele psów, bo starymi psami zajmuje się nasza fundacja. Nie zawsze piszemy o kolejnej śmierci, bo nie chcemy, żeby profil organizacji kojarzył się ze zbiorem nekrologów. Szekspir jednak jest znany wielu osobom jeszcze z dogomanii. Odszedł godnie, w poszanowaniu i bez cierpienia. Umarł na starość. Ot, po prostu.

 

 

Szekspir w lutym 2014:

1977348_216114195258868_1198004378_n.jpg

 

[']

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...