Jump to content
Dogomania

Miruś- Uszko, opowieść, jak to dt stało sie ds :)


kora78

Recommended Posts

  • Replies 905
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I allegro dobre i wydarzenie na fb też. Na fb sporo ludzi ogląda psiaki do adopcji, ludzie sobie podaja takie info, to czasem działa, mój tymczasik właśnie w filmiku na fb został po raz pierwszy zobaczony przez swojego obecnego pana.

Zapomnij o tej pani, to juz przeszlość. Idziemy do przodu, trzeba Mirka wyadoptować przed zimą!

Link to comment
Share on other sites

Nic jeszcze nie napisałam, jakoś mi nie szlo i już, a teraz mam robote inną, ale napiszę, może nawet jeszcze dziś wieczorem, zobaczę. Jutro musze wyjechać, nie wiem, jak będzie z czasem, ale postaram się napisać jak najszybciej, dziś, jutro, najdalej pojutrze.

Link to comment
Share on other sites

w gore mirusiu

pani w sob do mnie dzwonila. przeprosila. ale mowi,ze dobrze, ze jakiegos psa wzieli, innemu pomogli.
w schronie poszli do kojca zobaczyc mirka, a on latal, wkolo psy ujadaly i to ich przerazilo, bo nigdy nie byli w zadnym schronisku.
wzieli 4miesiecznego psa, lekliwego.

mirek w kojcu lata i skacze, ale poza kojcem to o wiele spokojniejszy pies. wiem, bo spedzilam z nim sporo czasu ostatnim razem. zawsze pies w kocju jest inny, a na wolnosci pokazuje sie calkiem inny. jak Fuks. w schronie depresesyjny, a w dt zywiol, szczekacz, obronca rodziny przed obcymi, mimo ze to parowkowaty pies

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam pw i dostałam odpowiedź w sprawie ogloszeń dla Mirka. Mircio bedzie mial mnostwo ogloszeń! Muszę tylko napisać tekst w dwóch wersjach, bo niektóre z tych ogloszeń mogą mieć tylko 500 znaków.
Mirka zaadoptuje ktos odpowiedni dla niego, tylko musi go zobaczyc i przeczytac o nim.
Czy możesz cos jeszcze powiedziec o Mirku oprócz tego, co pisałas juz na wątku? Czy sądzisz, że Miruś lubiłby zabawę piłką albo ringo? albo czy np. możnaby sie z nim bawić w amatorskie agility? albo czy jest dośc sprawny, by pobiec kawałek za rowerem? Chodzi mi o to, czy można przedstawic go jako psa dla osoby aktywnej, a nie raczej dla spokojnych emerytów? Osoby aktywne szukaja aktywnych energicznych psów, taka osoba nie wystraszy sie tego, że Miruś biega i skacze w kojcu...
Gdzieś niedawno cos czytałam o dziewczynie, która szukała psa do wspólnego uprawiania sportów, juz adoptowała, ale przecież takich ludzi jest więcej, myślę sobie, że może trzeba trafic w tę właśnie "grupę docelową".

Link to comment
Share on other sites

tak, dla aktywnych, jak najbardziej
moze biegac przy rowerze na bank, byloby super
czy sie pobawi zabawkami? sadze, ze tak. choc na kija mi nie reagowal, ale moze nie pamietal, albo mial za duzo innych wrazen. na pewno bawilby sie zabawkami
bawilby sie z drugim psem, bo sie z jedna sunia w kojcu bawi. nadaje sie do domu z innymi psami.

nie wiem, co jeszcze mozna napisac, co bedzie pewne. chyba nic. bo naprawde, wiele juz widzialam i psy w schronie inne, a gdy wyszl yto tez calkiem inne są.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...