Jump to content
Dogomania

Fuga już we wspaniałym DS-Wrocław (schronisko.BP)


Paja

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj zadzwoniła do mnie kolejna fanka psicy ;) ,jedna z wolontariuszek ze schroniska.Bardzo ucieszona perspektywą ewentualnego dt dla naszej Paróweczki powiedziała mi,że Fuga nie wie,że jest Fugą,za to znakomicie reaguje na imię ....Kulka!:)

Oj,Paju,obawiam się,że sunia nie nazbiera na dt.....:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga_kinga7']ja też podniosę Fugę,skromny grosik przeleję -musimy jej dać szansę!![/QUOTE]

Serdecznie dziękujemy :)

[quote name='Jo37']Finansowo niestety nie pomogę. Gdyby był transport przez Warszawę to mogę pomóc.[/QUOTE]

Co masz konkretniej na myśli?Myślę,ze transport będzie przez Warszawe bo jak inaczej do Wrocławia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Zaglądam do Fugi i podnoszę :lol:[/QUOTE]

A wszystkich, ktorzy pomogają/kibicują Fudze i tu zagladają proszę aby przy okazji klikali w link [url]www.pustamiska.pl[/url]
Z jednego kompuera mozna kliknąć tylko jeden raz dziennie -w ten sposóbkarmimy glodne psiaki, ale kliknięć potrzeba baaardzo dużo, żeby napełniać miseczki. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Super Jostelku wielki ukłon dla Ciebie!!![/B]

Juz się nie moge doczekać kiedy przyjedzie,dziś zawitał u mnie Parówek na dt z początku moja ręka i jego zęby powiedziały sobie dziendobry.Ale juz jest okej chłopak miał długa podróż i był strasznie zestresowany.Teraz juz sie poznaliśmy i wylał swoją miłaść i już sie przytula i włazi na kolana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Pokaż Parówka!!!:)[/QUOTE]

a proszę Cię bardzo:[url]http://www.dogomania.pl/threads/211261-Pies-z-Hotelu-Manor-House-w-chlewiskach...zbieramy-sta%C5%82e...szukamy-dt-w-okolicy-opola[/url]
zapraszam wszystkich ,chyba się pomieścimy w jednym wątku i proszę się tam nie tajniaczyć tylko od razu ujawniać kto czyta :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...