Jump to content
Dogomania

Sika do miski!


myszol88

Recommended Posts

Witam!
Moja ciocia ma 2 psy i jeden z nich (mix ONka) zaczął po zjedzeniu swojej karmy sikać do miski! Ani prośba ani groźba nie pomagają, zawsze to samo. Zje i nasika. Macie jakiś pomysł, żeby go tego oduczyć? Myślałam, żeby zwyczajnie jak skończą jedzenie zabierać im miski, ale to chyba ja musiałabym robić, bo chyba nikomu by się nie chciało tego robić :eviltong:
Macie jakieś inne pomysły?
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Em... miałam podobny przypadek. Ale robił to kot, i do psiej miski z suchą karmą... chyba żwirek kotu nie pasowal, bo po zmianie na bezzapachowy przestal.... Ale jeśli robi to pies to nie wiem, w ogole coś takiego wydaje mi się conajmniej dziwne... Na zdrowy chlopski rozum Olekg ma racje - zabierać miche

Link to comment
Share on other sites

Olek, opanuj sie chłopie:| Ty tez sie nie wysiliłeś... przecież kobieta sie pytała o inne sposoby, ja wyraziłam co ja bym zrobiła, a mam pojęcie, bo psy własnych odchodów/moczu wąchać nie lubią...
zauważ że trzy wersy twojego postu to wyrzywanie sie na mnie... weź sie opanuj, bo ty na tym forum zachowujesz sie jako jedyny TAK.
Ale dobra, koniec off'a

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malta-GD']psy własnych odchodów/moczu wąchać nie lubią...[/quote]

To fakt i można by zostawić tę psią miskę w spokoju, niech se leży z tą niesmaczną zawartością, ale w końcu psu trzeba dać w czymś jeść no i michę trzeba wyczyścić. A pies sobie zje i nasika a potem ta miska tak sobie stoi i stoi no i on do niej nie podchodzi no bo nie ma po co, przychodzi tylko na kolejne jedzonko.
Chyba jednak jedyne wyjście to zabieranie miski.
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...