Jump to content
Dogomania

"NIECH PANI ZABIERA, BO NIE CHCE JUŻ RODZIĆ!" - Ma szanse na normalne życie! POMOCY!


Agucha

Recommended Posts

[B]KOPIUJĘ Z MIKRO-BANKU:[/B]
[quote name='Pipi']
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/210439-quot-NIECH-PANI-ZABIERA-BO-NIE-CHCE-JU%C5%BB-RODZI%C4%86%21-quot-Ma-szanse-na-normalne-%C5%BCycie%21-POMOCY"]http://www.dogomania.pl/threads/210439-quot-NIECH-PANI-ZABIERA-BO-NIE-CHCE-JU%C5%BB-RODZI%C4%86!-quot-Ma-szanse-na-normalne-%C5%BCycie!-POMOCY[/URL]!

To jest tak: sterylizacja bedzie kosztowala 120 zł + 20 zł szczepienie od wscieklizny = 140 zł
kastracja, koszt 60 zł + 20 wścieklizna = 80 zł
koszt paliwa po pieski 70 zł
koszt paliwa na kastracje 20 zł
............................................
razem: 310 zł

chyba, ze nie chcecie zeby szczepic wsciekliznę, no to bedzie potrzeba 270 zł

50 zł podarowała nam Nevada, wiec potrzebne jest [B]220 zł[/B]

Jeśli ze wscieklizną, to koszty zabiegu i paliwa - 50 zł od Nevady = [B]260 zł[/B]
pewnie namieszałam, ale inaczej chyba sie nie da.[/QUOTE]
[B]Oczywiście tutaj skupiamy się tylko na transporcie i sterylizacji suni.
szczepień na razie n ie liczymy, bo i tak trzeba odczekać co najmniej 2 tyg od wszelakich zabiegów.

Pekinek podlega pod skarpetę plaskatych.[/B]


[B]--------------------------------------------------
Tak więc:
[COLOR=red]SUNIA[/COLOR]

sterylka - [COLOR=blue]120zł[/COLOR]
transport (na pół z pekinem) - [COLOR=blue]35zł[/COLOR]
transport do weta (na pół z pekinem) - [COLOR=blue]10zł[/COLOR][/B]
[B]---------------------------------------------
suma: 165zł - 50zł od Nevady =[/B] [SIZE=3][COLOR=red][B]115zł

[SIZE=2]Tyle przelewam sunieczce na sterylkę i transporty wszelakie.[/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]
Dane już mam :smile:
[SIZE=4][COLOR=blue]
Z tym, że jeszcze muszę dogadać kwestię faktur.
Rachunek za transport z Augustowa mam i za to mogę zwrócić... ale reszty jeszcze nie...[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][quote name='Pipi']





paragon na paliwo - kwota 70 zł, nie udalo mi sie zrobic lepszego zdjecia, ale zachowam go
jest kwota 73,98, bo kupilam parówke;)
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy11/628612/1202032/41392650_p7023687.jpg[/IMG]

[/QUOTE]


[SIZE=3][COLOR=red][B][SIZE=2][COLOR=black]
====================================================================

Na wątku [COLOR=magenta]Skarpety Plaskatych[/COLOR] wklejam:
[COLOR=red]PEKIN[/COLOR]

kastracja -[COLOR=blue] 60zł[/COLOR]
transport (na pół z mikro-sunią) - [COLOR=blue]35zł[/COLOR]
transport do weta (na pół z mikro-sunią) - [COLOR=blue]10zł[/COLOR]
-----------------------------------------------------
SUMA: [SIZE=4][COLOR=red]105zł

szczepienia dopiero po zabiegach wszelakich...więc na razie nie doliczam.
[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE] [/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][COLOR="#ff0000"]UWAGA!!![/COLOR][/B] Musze o tym napisać, bo moze to jest wazne. . . .wet moze wystawic fakture dopiero za tydzien, bo nie ma drugiego weta, ktory tym sie zajmuje. Jesli moze tak byc, to ja dopilnuje tego i za tydzien wysle fakturę, ok?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi'][B][COLOR=#ff0000]UWAGA!!![/COLOR][/B] Musze o tym napisać, bo moze to jest wazne. . . .wet moze wystawic fakture dopiero za tydzien, bo nie ma drugiego weta, ktory tym sie zajmuje. Jesli moze tak byc, to ja dopilnuje tego i za tydzien wysle fakturę, ok?[/QUOTE]
O ile kwoty się na niej nie zmienią i do 14dni do mnie dotrze - możemy reflektować ;)

Ale o tym napisz prosze na wątkach Mikro-banku i Skarpety Plaskatych.
Banerki w moim podpisie:
[B][COLOR=Green][U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/189267-Skarpeta-PLASKATYCH-%29?p=15045762#post15045762"][SIZE=5][B]SKARPETA PLASKATYCH[/B][/SIZE][/URL]

[/U][/COLOR][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/189227-MIKRO-BANK-Szukamy-dobrych-serc-chc%C4%85cych-wspom%C3%B3c-grosikiem-MIKRUSKI-%29"][IMG]http://i29.tinypic.com/2yjx56h.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mshume']Zapisuje ten wątek. Cieszę się,że Magda vel [B]Maddalena, która niedawno obrzucała mnie błotemi przekleństwami za zabieranie psów z takich miejsc[/B], przemyślała sprawę i sama wzięła się za pomaganie 'małym i słitaśnym' rasowym i w typie rasy. i nie mówi już,że takie psy odbierają dom kundelkom. Z autopsji: Liczy się dobry kontakt z takim hodofffcą, my [B]kilkuletnie psy z papierami odbieramy ZA DARMO, ale praca na nimi trwała dłuugo[/B]. Pytanie czy biedna pekinia to przetrzyma i co dalej z maleńką ratlerką.[/QUOTE]

potwierdzam co pisze mshume... wyciągnęła wiele psiaków z pseudo hodowli. Wielokrotnie wykładając swoją kasę na dojazd do tego miejsca, na leczenie psiaków wyciągniętych z pseudo.
[B]NIGDY NIE PŁACIŁA[/B] ZA oddanie jej psiaka, po prostu dostawała je za darmo, bo psiaki były mocno wyeksploatowane i nie przydały by się tam.... Psiaki który wydaje do adopcji oddaje również za DARMO !! Więc nie wiem skąd te zarzuty, ale dość mocno się wkurzyłam....

Link to comment
Share on other sites

Asior, ale jakie ZARZUTY???
na co sie wkurzyłaś? na ten syf gdzie psy siedzą, na ciężarną ratlerkę w zasyfiałej budzie w gównach...na pogryziona pekinkę przez dwa wielkie onki .. w bandażach w ciąży co leży tam gdzieś na betonie .....czy na co????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']potwierdzam co pisze mshume... wyciągnęła wiele psiaków z pseudo hodowli. [B][COLOR="#8b0000"]Wielokrotnie wykładając swoją kasę na dojazd do tego miejsca, na leczenie psiaków [/COLOR][/B]wyciągniętych z pseudo.
[B]NIGDY NIE PŁACIŁA[/B] ZA oddanie jej psiaka, po prostu dostawała je za darmo, bo psiaki były mocno wyeksploatowane i nie przydały by się tam.... [B][COLOR="#8b0000"]Psiaki który wydaje do adopcji oddaje również za DARMO [/COLOR][/B]!! Więc nie wiem skąd te zarzuty, ale dość mocno się wkurzyłam....[/QUOTE]
CO DRUGA Z NAS TAK WŁAŚNIE ROBI:roll:od lat......
rozwiń myśl.....bo czegoś tu nie rozumiem......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']...na pogryziona pekinkę przez dwa wielkie onki .. [B]w bandażach w ciąży co leży tam gdzieś na betonie[/B] .....czy na co????[/QUOTE]
...ale nikt nie napisał, , że jest w ciąży... Skąd takie informacje?
[quote name='Pipi']
Mają jeszcze suczke pekinke, ktorą bardzo pogryzły dwa wilczury sasiada. Widzialam biedulke, [B]lezala na kocu w budynku[/B], cala zabandazowana. Nie chcialy jej oddac, bo jedna z kobiet powiedziala, ze mama nie odda jej, bo zbyt duzo pieniedzy w leczenie wydała. [/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']...ale nikt nie napisał, , że jest w ciąży... Skąd takie informacje?[/QUOTE]

Agucha- post nr 10
panie powiedzialy Pipi ,że miala cieczke i pewno jest w ciąży.....
w takim miejscu cudem chyba w cieczce by nie zaszla? po to ją trzymają..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']Tam nie ma nic na temat ciąży poranionej pekinki... zaciążona prawdopodobnie jest pinczerka i nasza wyrwana Sunia...[/QUOTE]

dzisiejsza rozmowa z Pipi pomyliła mi się z jej wpisem, czy to coś zmienia?
myśle, że osoba pertraktująca z tymi "hodowczyniami" wie o tym...albo się dowie...
czy coś wiadomo w spr. ratlerki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']Asior, ale jakie ZARZUTY???
na co sie wkurzyłaś? na ten syf gdzie psy siedzą, na ciężarną ratlerkę w zasyfiałej budzie w gównach...na pogryziona pekinkę przez dwa wielkie onki .. w bandażach w ciąży co leży tam gdzieś na betonie .....czy na co????[/QUOTE]

to była moja odpowiedź na post mshume, taki mały off... po prostu ostatnio nam się sypnął transport psiaków wyciąganych z pseudo bo jedna z dogomaniaczek, nabuntowała inną, która miała być kierowcą, żeby nie jechała po te psy bo mshume wykupuje psy z pseudo. A to wierutne kłamstwo....Nie wolno robić tak, żeby przez "nie lubienie" jakiegoś człowieka cierpiały psy, które ratujemy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']to była moja odpowiedź na post mshume, taki mały off... po prostu ostatnio nam się sypnął transport psiaków wyciąganych z pseudo bo jedna z dogomaniaczek, nabuntowała inną, która miała być kierowcą, żeby nie jechała po te psy bo mshume wykupuje psy z pseudo. A to wierutne kłamstwo....Nie wolno robić tak, żeby przez "nie lubienie" jakiegoś człowieka cierpiały psy, które ratujemy...[/QUOTE]
pomyje wylewane są przez to najgorsze gie...
Właśnie dlatego chciałam zwiewać z dogo.

Link to comment
Share on other sites

Asiu, ja i kilka innych dziewczyn robimy to dla dobra psów. Zdanie pieniaczy ma tu niewielkie znaczenie, chociaż czasem rzuca kłody pod nogi ;). Dla mnie liczy się też że takie osoby jak Ty i sporo innych wspiera nas w tych działaniach :) A jak to mówią oliwa sprawiedliwa... ;) Trzymam kciuki, żeby siła perswazji pomogła zabrać te 2 sunie co zostały w takich warunkach. Szczególnie tą pogryzioną pekinię. Jej :życie jest zagrożone :([quote name='Asior']to była moja odpowiedź na post mshume, taki mały off... po prostu ostatnio nam się sypnął transport psiaków wyciąganych z pseudo bo jedna z dogomaniaczek, nabuntowała inną, która miała być kierowcą, żeby nie jechała po te psy bo mshume wykupuje psy z pseudo. A to wierutne kłamstwo....Nie wolno robić tak, żeby przez "nie lubienie" jakiegoś człowieka cierpiały psy, które ratujemy...[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Nie chcę się wymądrzać ale pomyślcie nad odebraniem psów w wyniku interwencji. Potrzebne są odpowednie opisy wet. o stanie psów już zabranych a takie napewno będą. Odbierałam psy z pseudo i wierzcie mi dobre zdjęcia zrobione z akcji przemawiają do sądu. Nie wiemy też czy nie ma tam więcej psów gdzieś pochowanych i czy pekinka żyje. Poprosiłabym babę o dokumenty z US i umowy na sprzedaż szczeniaków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Nie chcę się wymądrzać ale pomyślcie nad odebraniem psów w wyniku interwencji. Potrzebne są odpowednie opisy wet. o stanie psów już zabranych a takie napewno będą. Odbierałam psy z pseudo i wierzcie mi dobre zdjęcia zrobione z akcji przemawiają do sądu. Nie wiemy też czy nie ma tam więcej psów gdzieś pochowanych i czy pekinka żyje. [B]Poprosiłabym babę o dokumenty z US i umowy na sprzedaż szczeniaków[/B].[/QUOTE]

ALE O TO PROSI ORGANIZACJA, stowarzyszenie lub Toz, a nie Pipi która tam pojechała tylko dlatego bo ktoś ją o to poprosił, odebrała psiaki ktore jadą na DT do Warszawy, a i przypadkowo te dwa nieszczęścia dodatkowe tam zobaczyła.....
szlag by to..
Basiu żebyś była bliżej Pipi.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...