Jump to content
Dogomania

Zawody 2007


PARSONRK

Recommended Posts

  • Replies 465
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Polna to oby się udało! :multi:

Tak troszkę odbiegjąc od tematu...(przepraszam :oops: )
PARSONRK przy okazji światówki (widziałyśmy się przy ringu entlebucherów:razz: ) dowiedziałam się, że sunia tej rasy od znajomych (była własnie w Poznaniu wystawiana), w której drzemie potencjał agilitowy :loveu: jest wnuczką Alaski z Waszego klubu :cool3: Mam plany co do Pumi (bo tak się sunia nazywa) i mam nadzieję, że kiedyś spotka babcie przy innej niż wystawa okazji [SIZE=1](zawody ? :razz: )[/SIZE] Poczynania wnuczki: [URL="http://www.youtube.com/watch?v=EDpdrw5bjzs"][COLOR=#3f702e]http://www.youtube.com/watch?v=EDpdrw5bjzs[/COLOR][/URL]
Sorry za offa ale zupełnie nie wiedziałam gdzie to wtrącić :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']Polna to oby się udało! :multi:

Tak troszkę odbiegjąc od tematu...(przepraszam :oops: )
PARSONRK przy okazji światówki (widziałyśmy się przy ringu entlebucherów:razz: ) dowiedziałam się, że sunia tej rasy od znajomych (była własnie w Poznaniu wystawiana), w której drzemie potencjał agilitowy :loveu: jest wnuczką Alaski z Waszego klubu :cool3: Mam plany co do Pumi (bo tak się sunia nazywa) i mam nadzieję, że kiedyś spotka babcie przy innej niż wystawa okazji [SIZE=1](zawody ? :razz: )[/SIZE] Poczynania wnuczki: [URL="http://www.youtube.com/watch?v=EDpdrw5bjzs"][COLOR=#3f702e]http://www.youtube.com/watch?v=EDpdrw5bjzs[/COLOR][/URL]
Sorry za offa ale zupełnie nie wiedziałam gdzie to wtrącić :eviltong:[/quote]

Dzięki :)
Mała super sobie radzi :evil_lol: konkurencja rośnie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Wogóle to bardzo prosze o poprawkę w pierwszym liście. Bydgoszcz robi zawody 2 maja na stadionie Zawiszy w pierwszym dniu wystawy i 1 września w Myślęcinku na Pikniku na zakończenie lata. Koniec. Kropka.[/quote]
A w pierwszym dniu wystawy będą molosy ? Czy molosy są w drugi dzień?
A pr5zewidujecie zeróweczki? Bo nie wiemy czy sie szykować :evil_lol:

[QUOTE]Dzięki :smile:
Mała super sobie radzi :evil_lol: konkurencja rośnie:cool3:[/QUOTE]
Na razie to takie podwórkowe próby, ale kto wie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

??? czy to nie przesada organizowac zawody 4 razy w samym maju?

2.05 Bydgoszcz (dzien pracujacy)

5-6.05 Łódź (3 dni pozniej!)

12.05 Plock

19-20.05 Wroclaw

To co jest jeszcze 26-27.05, nie bedzie zadnych zawodow wtedy?

Pozostaje tylko miec nadzieje, ze nie beda to wszystko eliminacje do Mistrzostw Świata ...

Link to comment
Share on other sites

Mi się bardzo podoba idea tylu zawodów w maju. Przez samą pogodę to świetny termin. Jest na tyle ciepło, żeby robić zawody na trawie i na tyle chłodno, żeby psy chciały biegać (wiem, że niektórzy nie mają takich problemów).

Ten 2. maja jest trochę dziwny, ale jeśli jest wtedy wystawa, to nie wina dziewczyn.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stereo']Mi się bardzo podoba idea tylu zawodów w maju. Przez samą pogodę to świetny termin. Jest na tyle ciepło, żeby robić zawody na trawie i na tyle chłodno, żeby psy chciały biegać (wiem, że niektórzy nie mają takich problemów).

Ten 2. maja jest trochę dziwny, ale jeśli jest wtedy wystawa, to nie wina dziewczyn.[/QUOTE]

Biegac mozna, ale mam nadzieje, ze nie skonczy sie to absolutnym brakiem zawodow w pozostalych miesiacach roku. No i mam nadzieje, ze nie beda to wszystko eliminacje na Mistrzostwa Swiata.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']Ja potwierdzam organizowanie zawodów 12 maja w Płocku.
Pozdrawiam[/quote]
Belgunia mieszasz:evil_lol: !!!
A taki ładny plan uknułam (zakładając, że Fufu będzie zdrowa - 3-majcie kciuki):
biorę urlop w maju (od 2-go...) jadę do Bydgoszczy (najlepiej 30.IV) 384 km, z Bydgoszczy do Łodzi (206 km), z Łodzi do Wrocławia (już tylko 224 i tam sobie trochę ćwiczę do 19-go:lol: a tu mi wychodzi, że w międzyczasie jest Płock (czyli 2 x 303 km!!):cool3:
I to wszystko z całą bandą...
Niech żyje logistyka!!!
Ale jak zrobisz mini torek dla weteranów (9-11 lat) lub młodzieży (12-16 mies..) to kto wie;) :diabloti:

Pozdrawiam
CHI & BBB

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CHI']
Ale jak zrobisz mini torek dla weteranów (9-11 lat) lub młodzieży (12-16 mies..) to kto wie;) :diabloti:
[/quote]
Może weterani 8-11 ? :cool3: Bo do innych klas to mi się Bandzior raczej już nie nadaje, a chętnie byśmy jeszce pojeździli :loveu:

Właśnie który organizator przewiduje taką atrakcję jak "weterani" ? :lol: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...