Jump to content
Dogomania

Azyr znalazł swoje miejsce na ziemi!:)Życzymy szczęścia!


Wala2006

Recommended Posts

  • Replies 724
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aida']Na transporcik dołożyłam tak więc kaskę zbierajcie na dalsze dni[/QUOTE]

staramy się jak możemy :)


aktualizacja rozliczenia:


DEKLARACJE STAŁE:

Jara - 50 zł wpłacone lipiec i sierpień
Murzyńska_Łydka - 15 zł wpłacone lipiec
wiwona - 30 zł wpłacone lipiec
Jok - 30 zł
karolina - 20 zł
pędzelopka - 50 zł
MakS - 10 zł
...............................
RAZEM 205 zł
brakuje 45 zł

DEKLARACJE JEDNORAZOWE

Koki - 50 zł wpłacone
gryf80 "coś" ... w miarę możliwości finansowych nawet co miesiąc, w lipcu 100
baster i lusi - 50 zł wpłacone l
Dżoana - 20 zł wpłacone

.........................
Razem 220 zł

aida (f.fundacyjne) opłaci miesiąc Azyrka w DT wpłacone

WPŁATY LIPIEC:
Jara - 50 zł deklaracja stała wpłata 3 lipca 2011
baster i lusi - 50 zł deklaracja jednorazowa wpłata 3 lipca 2011
Koki - 50 zł deklaracja jednorazowa wpłata 4 lipca 2011
Julia Wielogórska - 30 zł deklaracja jednorazowa wpłata 4 lipca 2011
aida - 300 zł deklaracja jednorazowa wpłata 4 lipca 2011
Dżoana - 20 zł deklaracja jednorazowa wpłata 4 lipca 2011
Murzyńska_łydka - 15 zł deklaracja stała wpłata 4 lipca 2011
wiwona - 30 zł deklaracja jednorazowa wpłata 4 lipca 2011


WPŁATY SIERPIEŃ:
Jara - 50 zł deklaracja stała wpłata 3 lipca 2011

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chi23']Nikt nie przyszedł z zaproszeń:shake:[/QUOTE]

ech...ja mam ten sam problem.....zbieramy wstępnie deklaracje na hotel ze szkoleniowcem dla asta w podpisie i bardzo mało odzewu z zaproszeń....
coraz więcej bid, a mało kasy....:(


kto zna jakiś DOBRY I stosunkowo TANI hotel ze szkoleniowcem - najlepiej mazowieckie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hankasanok']jak dobrze ze chłopak pojedzie, oby droga mineła spokojnie. Trzymam kciukasy za chłopaków:p i ... czekam na wisci jak dojada![/QUOTE]


Haniu przed chwilą rozmawiałam z Mirkiem ... wracają
podobno zdjęcia nie oddają jego stanu ... jest przeraźliwie chudy ... wygląda jakby nie jadł kilka tygodni :(
jutro rano do weta
Mirek mówi że ten psiak nie tylko nie ma w sobie cienia agresji ale zachowuje się jakby go nie było
potrzebne będą koniecznie badania krwi w kierunku wątroby i nerek ... chyba mamy (właściwie mam) za mało kasy :(

[quote name='aldira']trzeba podziekwac ofiarodawcom za wspomozenie tak pieknego psa jak amstaf... moze dom sie trafi......[/QUOTE]

no patrz, ja dorosła baba o najważniejszym zapomniałam :splat:

[quote name='chi23']Nikt nie przyszedł z zaproszeń:shake:[/QUOTE]

szkoda, bo pomoc potrzebna ... choćby w postaci wsparcia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasumi']ech...ja mam ten sam problem.....zbieramy wstępnie deklaracje na hotel ze szkoleniowcem dla asta w podpisie i bardzo mało odzewu z zaproszeń....
coraz więcej bid, a mało kasy....:(


kto zna jakiś DOBRY I stosunkowo TANI hotel ze szkoleniowcem - najlepiej mazowieckie....[/QUOTE]

pytałaś Furciakowej czy by miała miejsce i się podjęła psiaka ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aida']Podziękować to można za prezent otrzymany na imieninach a nie za coś co człowiek robi z potrzeby serca.
Fioneczka nie martw się na lekarza też dorzucę[/QUOTE]


:oops: Bożenko :Rose:

jutro jak już będzie po wizycie u weta, jak będą wyniki (podobno robią na miejscu) ... jak cokolwiek będzie wiadomo to w razie potrzeby poproszę Isadorę o allegro cegiełkowe

w sobotę będę już po wypłacie to pojadę do niego
zrobimy zdjęcia, może jakiś filmik nagramy


martwię się o niego ... właściwie chyba nie tylko ja

Link to comment
Share on other sites

Na razie swojej wypłaty może nie ruszaj. Na tą chwilę chyba masz na transport i hotel. Lekarza dorzucę a cegiełki przydadzą się na przyszłość.Głowa do góry wszystko będzie dobrze. Chłopak musi być zdrowy i jeszcze odzyskać prawdziwy dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pulpecik3252'][B]Ona[/B] jest jak BAJKA tylko takiego psa dużo ludzi szuka można to rozgłosić???!!!:razz:[/QUOTE]

ale to jest pies :roll:
póki co jedzie do DT
zrobimy wyniki, podtuczymy i będziemy ogłaszać :)

[quote name='aida']Na razie swojej wypłaty może nie ruszaj. Na tą chwilę chyba masz na transport i hotel. Lekarza dorzucę a cegiełki przydadzą się na przyszłość.Głowa do góry wszystko będzie dobrze. Chłopak musi być zdrowy i jeszcze odzyskać prawdziwy dom.[/QUOTE]

tak Bożenko, na DT jest, na transport też ... nie wiem ile pieniędzy jeszcze "dojdzie" więc nie wiem ile na weta mamy

ja wolę "na wyrost" myśleć ... jeśli będzie jakakolwiek "nadwyżka" kasy to dostanie ją oczywiście inna bida ... tak jak Jagusia :loveu: po Ineczce :loveu: dostała

Link to comment
Share on other sites

Pojechałam do schroniska w całkiem innej sprawie a miałam zaszczyt poznać Pana Mirka. Przyjechał ze swoimi dwoma psiakami i aż dech mi zaparło ze strachu - dwa psy w aucie i trzeci obcy na taką długą drogę. Ale szoku doznałam jak Pan Mirek umiejętnie "zaprosił" Azyra do samochodu. Aż nabrałam chęci na szkolenie u Pana Mirka tylko że to trochę daleko:-(. Dziewczyny Azyr nie mógł lepiej trafić a ja jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy jaka ma Pan Mirek na temat szkolenia psów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cicia1977']Pojechałam do schroniska w całkiem innej sprawie a miałam zaszczyt poznać Pana Mirka. Przyjechał ze swoimi dwoma psiakami i aż dech mi zaparło ze strachu - dwa psy w aucie i trzeci obcy na taką długą drogę. Ale szoku doznałam jak Pan Mirek umiejętnie "zaprosił" Azyra do samochodu. Aż nabrałam chęci na szkolenie u Pana Mirka tylko że to trochę daleko:-(. Dziewczyny Azyr nie mógł lepiej trafić a ja jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy jaka ma Pan Mirek na temat szkolenia psów.[/QUOTE]


o jesooo to Mirek z dziećmi po Azyrka pojechał ... słowem mi nie napomknął że z Patrolkiem i Scoobisiem jedzie

czyli już tam się psiaki poznały ... super

jeśli jadą razem to może i "kwarantanny" nie będzie

a Mirek to naprawdę fantastyczny człowiek ... z ogromną wiedzą, umiejętnościami i miłością do psów ... dziewczyny z dłużyńskiego schroniska zapewne potwierdzą :p

Link to comment
Share on other sites

[B]właśnie wróciłam do domu z wieczornego spacerku z Monką, zerkam na konto i szczena mi spadła i do tej pory nie mogę jej zebrać z podłogi
aida przelała 270 zł na transport dla Azyrka [/B]

Bożenko jak pisałaś, że wpłaciłaś na transport myślałam że mówisz o tych pieniądzach które już przyszły :oops:
teraz Azyrek ma całą kwotę potrzebną na transport, jedzonko w DT i badania i co tam jeszcze potrzeba ... nie wiem co powiedzieć :oops: ... :Rose:


EDIT:

aktualne deklaracje stałe:

Jara - 50 zł wpłacone lipiec, sierpień
Murzyńska_Łydka - 15 zł wpłacone lipiec
wiwona - 30 zł wpłacone lipiec
Jok - 30 zł
karolina - 20 zł
pędzelopka - 50 zł
MakS - 10 zł
Amazonka71 - 10 zł od sierpnia
...............................
RAZEM 215 zł
brakuje 35 zł



WPŁATY LIPIEC:
Jara - 50 zł deklaracja stała wpłata 3 lipca 2011
baster i lusi - 50 zł deklaracja jednorazowa wpłata 3 lipca 2011
Koki - 50 zł deklaracja jednorazowa wpłata 4 lipca 2011
Julia Wielogórska (dogo) - 30 zł deklaracja jednorazowa wpłata 4 lipca 2011
aida - 300 zł deklaracja jednorazowa wpłata 4 lipca 2011
Dżoana - 20 zł deklaracja jednorazowa wpłata 4 lipca 2011
Murzyńska_łydka - 15 zł deklaracja stała wpłata 4 lipca 2011
wiwona - 30 zł deklaracja jednorazowa wpłata 4 lipca 2011
aida - 270 zł na transport wpłata 4 lipca 2011
gryf80 - 50 zł deklaracja jednorazowa wpłata 4 lipca 2011


RAZEM 865 zł

WPŁATY SIERPIEŃ:
Jara - 50 zł deklaracja stała wpłata 3 lipca 2011

RAZEM 50 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']o jesooo to Mirek z dziećmi po Azyrka pojechał ... słowem mi nie napomknął że z Patrolkiem i Scoobisiem jedzie

czyli już tam się psiaki poznały ... super

jeśli jadą razem to może i "kwarantanny" nie będzie

a Mirek to naprawdę fantastyczny człowiek ... z ogromną wiedzą, umiejętnościami i miłością do psów ... dziewczyny z dłużyńskiego schroniska zapewne potwierdzą :p[/QUOTE]

szkoda ze P. Mirek tak daleko, nam TAKI szkoleniowiec by sie przydał !

Mam nadzieje, że badania nie wykażą żadnych chorób!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasumi']Super, że tak dobrze trafił :)

A w jakim mieście jest hotel/DT, gdzie jest Azyr? Rozumiem, że to jest ze szkoleniem?[/QUOTE]


Pan Mirek jest szkoleniowcem z Bolesławca / dolnośląskie [url]http://www.psieszkolenie.pl/[/url]

nie prowadzi hotelu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...